Що таке “Швидке виведення” на картку ПриватБанку?

ЩО ТАКЕ ШВИДКЕ ВИВЕДЕННЯ?

Клієнти Western Bid можуть вивести гроші на картку ПриватБанку у будь-який день, скориставшись автоматичною послугою Швидке виведення. Послуга безкоштовна.

Зараз вона знаходиться в стадії тестування, тому можливі зміни.

Виведення грошей на картку відбувається протягом 10 хвилин з моменту запиту.

  ЯКІ ОБМЕЖЕННЯ МАЄ ШВИДКЕ ВИВЕДЕННЯ?

  Послуга Швидке виведення має ряд обмежень:

  • Гроші можуть вивести тільки ті клієнти, у яких попередній запит був створений і проведений будь-яким із звичайних способів протягом останніх 30 днів. Акаунти новачків через 60 днів проходять додаткову перевірку для виключення випадків шахрайства. У разі підозрілої активності в обліковому записі, в послузі “Швидке виведення” може бути відмовлено. “Швидке виведення” недоступне клієнтам, на яких відкриті скарги від покупців.
  • Гроші можна вивести лише раз на день, не частіше ніж один раз на 24 години.
  • Одноразова сума виведення не може перевищувати $ 500 USD.
  • Нові картки для Швидкого виведення можна додати в будь-який час, але картки будуть підтверджені протягом 2-х робочих днів з моменту їхнього додавання.
  • Для виведення можна вибрати транзакції, що не перевищують $ 500.00 USD. Сума транзакцій, обраних для виведення, також не повинна перевищувати $ 500 USD. Розділити транзакції на менші суми не можна.
  • Швидке виведення працює тільки в системі обслуговування США, але вивести можна як на доларову, так і на гривневу картку.
  • Швидке виведення не здійснюється на картки або рахунки юридичних осіб (ФОП тощо).
  • Вивести кошти можна тільки на картки ПриватБанку.
  • Ім’я на картці має збігатися з ім’ям зазначеного в акаунті Western Bid користувача і відповідати надісланим раніше документам.

  ЯК КОРИСТУВАТИ-СЯ ШВИДКИМ ВИВЕДЕННЯМ?

  В меню зліва в Особистому Кабінеті натисніть на “Виведення грошей”, потім на “Швидке виведення”. Якщо у вас немає підтверджених карток, або ж ви хочете додати нову картку ПриватБанку для послуги Швидкого виведення, натисніть на кнопку “Відкрити сторінку управління реквізитами”.

  Якщо у вас немає перевірених карток, натисніть на “Додати нові реквізити”. Якщо картки є, то виберіть ту, на яку хочете зробити виведення.

  У вікні, що відкриється, додайте інформацію про картку. ПІБ власника картки має бути зазначено латинськими (англійськими) літерами. Ви можете залишити коментар, що прочитає менеджер при підтвердженні реквізитів картки. Потім натисніть на кнопку “Додати”.

  Якщо ви все вказали правильно, то з’явиться повідомлення про те, що додавання реквізитів в систему Western Bid пройшло успішно. Натисніть на кнопку “Закрити”.

  Статус нової картки буде Реквізити на розгляді. Картки верифікуються протягом двох робочих днів (зазвичай швидше).

  Коли картка буде перевірена, статус зміниться на Реквізити підтверджені. Після цього на картку можна виводити гроші Швидким способом.

  При натисканні на Швидке виведення в разі, коли у вас вже є підтверджена картка, ви зможете одразу приступити до вибору транзакцій для виведення. Для цього натисніть кнопку “Вибрати транзакції”.

  Оберіть потрібні транзакції і натисніть кнопку “Закрити”.

  Після того, як ви обрали транзакції для виведення, натисніть кнопку “Відправити”.

  Ви перейдете на сторінку списку ваших запитів виведення грошей. Статус нового запиту буде Запит в обробці.

  Приблизно через 10 хвилин поновіть сторінку. Статус повинен змінитися на Запит оброблений, а гроші будуть зараховані на вашу картку ПриватБанку.

  Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

  Search
  Generic filters

  Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
  0 800 211 581

  Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом