Навіщо потрібні дві системи обслуговування?
В якій реєструватися?

В Western Bid є дві незалежні системи обслуговування: американська і європейська. Кожна вимагає окремої реєстрації.

Ви можете бути зареєстровані в одній системі, або одразу в обох. Дозволяється вказувати один й той самий логін і/або пароль при реєстрації в обох системах.

Покупці, незалежно від їхньої країни проживання, можуть платити вам в американській або європейській системі, різниця лише в тому, що платежі будуть конвертуватися в долари в системі США, і конвертуватися в eвро в системі Європи.

Зрозуміло, що ви втрачаєте невеликий відсоток при конвертації за курсом PayPal. Щоб звести втрати до мінімуму, власне і існують дві системи Western Bid: європейська для товарів, основними покупцями яких будуть жителі Єврозони, і американська для всіх інших товарів. Оскільки ви в більшості випадків не знаєте, хто купить ваш лот, ми рекомендуємо користуватися наступними правилами при виборі системи обслуговування:

  • Надсилайте платежі з американських майданчиків в систему “США”, а з європейських — у систему “Європа”.
  • По можливості визначте географічне розташування потенційних покупців: наприклад, якщо ви продаєте чохли для автомобіля “Пежо”, то основними покупцями будуть європейці, а якщо продаєте біти для бейсболу — то вірогідними покупцями будуть американці.
  • У разі, якщо товар не розрахований на покупців з певної країни, користуйтеся статистичним правилом, що стверджує: в доларах США платять в 5 разів частіше, ніж в євро.

Ви також можете бути зареєстрованим одночасно в обох системах, якщо ведете торги на різних майданчиках, і направляти платежі з кожного маркетплейсу в свою систему Western Bid.

Наприклад, платежі з ebay.de ми рекомендуємо направляти в європейську систему, а з ebay.com — в американську.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

для дзвінків із-за кордону:
+38 094 710 45 66

Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом