Отримання коштів криптовалютою USDT

USDT – третя за капіталізацією і перша за обсягом торгів криптовалюта в світі, курс якої стабільний завдяки прив’язці до долара США за курсом 1:1. Саме стабільний курс в середовищі криптоінвесторів вважається одним з переваг USDT. Поза крипторинками її можна використовувати як звичайний засіб платежу для покупки різних товарів або оплати підписок.

Ви можете виводити гроші за продажі в криптовалюту USDT за курсом 1: 1.

Ми виводимо USDT на гаманці двох типів у різні системи: ERC20 и TRC20. В них різна комісія:
ERC20 – $20.00 +0,2%
TRC20 – $2.50 +0,2%

Мінімальна сума виводу – 40 доларів. Обмежень за максимальною сумою немає. Термін виведення складає 1-2 робочі дні.

ЯК ОТРИМАТИ КОШТИ В КРИПТОВАЛЮТІ USDT?

Додаєте реквізити вашого гаманця – Tether USD (ERC20) адреси. Зверніть увагу: на один аккаунт в Western Bid можна додати тільки один гаманець криптовалюти.

Для цього вам потрібно перейти у вкладку “Виведення коштів” в бічному меню в особистому кабінеті і вибрати підменю “Управління реквізитами”.

Обираєте “Додати нові реквізити”:

money_to_monobank_account

Обираєте спосіб виведення грошей, для якого ви будете вводити реквізити. У нашому випадку це “Криптовалюта USDT”. Заповнюєте поля, вказуючи ваше ім’я, прізвище та по батькові англійськими літерами, номер телефону та номер Tether USD гаманця.

money_to_monobank_account

Western Bid підтверджує реквізити протягом 3-х робочих днів.

Після того, як ваші реквізити були підтверджені, ви можете зробити запит на виведення коштів. Для цього в бічному меню “Виведення коштів” потрібно натиснути на підменю “Створити запит”.

Далі обираєте транзакції, спосіб оплати “Виведення на Tether USDT гаманець”, заповнюєте всі необхідні дані і натискаєте “Відправити”. Термін виведення коштів складає від 1 до 2-х робочих днів.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом