Чи можна продавати цифровий продукт?

Торговельна агенція Western Bid працює з продавцями та постачальниками цифрових товарів за звичайними розцінками, проте умови роботи з такими клієнтами відрізняються від умов роботи з постачальниками та продавцями фізичного товару.

Вимоги до клієнтів-продавців цифрового товару:

 • Новий клієнт-продавець цифрового товару має зв’язатися з нами через форму, яка розміщена на цій сторінці нижче, та в довільній формі зазначити, який саме цифровий товар буде виставлено на продаж. Клієнт може продавати цифровий товар тільки після письмового дозволу, отриманого електронною поштою від представника Western Bid, який поставить спеціальну позначку в обліковому записі клієнта з дозволом на продаж цифрового товару.
 • Клієнт має бути автором-виробником цифрового товару. Заборонено перепродаж товару, придбаного або отриманого будь-яким іншим шляхом у автора-виробника цифрового товару.
 • Зважаючи на відсутність можливості відслідковувати доставку цифрового товару, оплати за цифровий товар клієнту-продавцю здійснюються тільки після закінчення 15 календарних днів з моменту продажу товару.
 • Всі скарги, що можуть відкрити в системі PayPal покупці цифрового товару, автоматично закриваються представниками Western Bid в той же день з автоматичним поверненням оплати покупцеві.
 • У разі наявності п’яти або більше скарг в PayPal протягом останніх 30 календарних днів акаунт продавця цифрового товару блокується для виведення грошей на 90 днів, що відраховуються з моменту отримання останньої скарги.
 • Western Bid залишає за собою право зробити більш жорсткими правила роботи з конкретним продавцем цифрового товару або повністю припинити обслуговування клієнта-продавця цифрового товару, якщо вважатиме, що ризик роботи з таким продавцем перевищує визначений агенцією Western Bid рівень ризику.

Нагадуємо, що порушення умов роботи може спричинити відмову від обслуговування з боку Western Bid, а також відмову у виведенні коштів на термін до 90 днів.

  Заявка на продаж цифрового товару через Western Bid

  Заповніть цю форму, щоб почати продавати цифровий товар.

  * Необхідні для заповнення поля

  Ми гарантуємо конфіденційність усієї наданої вами інформації

  Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

  Search
  Generic filters

  Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
  0 800 211 581

  Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом