Як продавати на Facebook?

З 2020 року кожен зареєстрований користувач соцмережі може відкрити свій магазин на Facebook. Магазини в Фейсбук стають все більш популярні: їм довіряють покупці, а підприємці відзначають хороший рівень зростання прибутку, адже Facebook за допомогою налаштувань реклами показує товари чітко визначеній цільової аудиторії.

До додаткових плюсів магазину на Facebook можна віднести:

  • можливість розмістити в магазині необмежену кількість товарів;
  • можливість аналітики переглядів, кліків, покупок;
  • можливість згадувати товари в публікаціях, висвітлювати знижки, акції.

Для прийому оплат товарів від покупців з-за кордону зручно користуватися маркетом Lavky.com. Покупця можна одразу направляти на Lavky.com або ж відправляти покупцеві посилання на оплату в месенджері.

Як відкрити магазин на Facebook. Покрокова інструкція:

Якщо у вас немає особистого облікового запису в Facebook, вам необхідно зареєструватися в соцмережі. А вже з особистого облікового запису створювати магазин – в меню “Створити” вибираємо опцію “Сторінка”:

money_to_monobank_account

Тепер з двох наданих варіантів, треба вибрати варіант “Компанія або бренд” і натиснути на кнопку “Почати”:

money_to_monobank_account

Введіть дані свого магазину – назва Сторінки, Категорія, Адреса. Натисніть кнопку “Продовжити”:

money_to_monobank_account

Ваша нова сторінка створена. Далі ви зможете її редагувати, додати логотип, банер і опис вашого магазину.

money_to_monobank_account

До нової сторінки вже приєднаний магазин і тепер його треба оформити. Для цього натискаємо на кнопку “Ще” в меню зліва і вибираємо вкладку “Магазин”. У вікні “Налаштуйте розділ Магазин” натискаємо на “Я приймаю Умови і правила продавців” і натискаємо на кнопку “Продовжити”:

money_to_monobank_account

У вікні “Виберіть спосіб оформлення замовлення” вибираємо опцію “Оформлення замовлення на іншому сайті”. Це дасть можливість направляти покупців за прямим посиланням на оплату через Western Bid. Покупці також зможуть переглядати товари на сайті Lavky.com:

money_to_monobank_account

Важливо вибрати валюту для роботи вашого магазину. Наприклад, американські долари. Натискаємо на кнопку “Зберегти”. Ваш магазин успішно оформлений!Саме час почати додавати товари. Є різні можливості додавати ваші товари: вручну, методом закачування з виробничого файлу і навіть налаштувавши автоматичне завантаження. Ручний спосіб найлегший і дає вам можливість вставляти в кожен товар пряме посилання на цей товар.

Отже, натисніть на кнопку “Додати товар”:

money_to_monobank_account

Заповнюємо всі необхідні поля. І додаємо пряме посилання з того товару на сайті Lavky.com Marketplace, який виставляємо.

money_to_monobank_account
money_to_monobank_account

Додайте одну або кілька фотографій свого товару.Після того як ви додали пряме посилання і заповнили всі поля (назва товару, ціна, опис та інше), вибрали “Видимість” товару, ви можете натиснути на кнопку “Додати товар”. Товар буде опублікований на вашій сторінці:

money_to_monobank_account

Щойно товар буде підтверджений Facebook (зазвичай процес підтвердження займає кілька хвилин), ви отримаєте повідомлення “Ви додали свій перший продукт”.За таким алгоритмом ви можете наповнити свій магазин необхідною кількістю товару. Коли покупець натисне на товар, система переведе його за прямим посиланням на Lavky для зручної оплати.

Звертаємо вашу увагу, що Facebook – не традиційний маркетплейс в звичному нам розумінні. А тому, щоб показувати ваш товар цільовій аудиторії за кордоном, потрібно запускати рекламу.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом