Як виставити товар на продаж на маркеті ETSY?

Зверніть увагу: у зв’язку зі змінами, впровадженими на Etsy, реєстрація нових магазинів з країн СНД на цьому майданчику тимчасово припинена. Однак раніше створені магазини продовжують працювати. У окремій статті ми прописали кілька варіантів публікації та реалізації ваших товарів на Etsy, а також інформацію, як працює прийом оплат та виведення коштів з Western Bid. Будь ласка, ознайомтеся з нею.

Western Bid працює над варіантами вирішення цього питання. Будь ласка, слідкуйте за актуальними новинами тут.

Виставлення товару на маркеті Etsy

Ви зможете опублікувати свій товар самостійно, якщо ви маєте магазин на Etsy, відновили закинутий свій або чийсь магазин або будете працювати на партнерському закордонному магазині.

Пам’ятайте, що ETSY дозволяє виставляти на продаж товари, зроблені власними руками, виготовлені понад 20 років тому(вінтаж) або товари для організації свята або для хендмейду

Зайдіть до свого акаунту на Etsy і до свого Shop Manager (адміністративної зони магазину).

money_to_monobank_account

Для роботи з товарами (їх публікації, редагування тощо) вам потрібно зайти до розділу Listings. Для того, щоб створити нову картку товару (лістинг) на кнопку Add a listing у правому верхньому кутку.

money_to_monobank_account

Далі потрібно покроково детально заповнити всі поля картки товару – фото, опис, деталі тощо.
Відео із розбором публікації першого лістингу ви можете подивитися тут.

Зверніть увагу, у відео показано процес відкриття магазину, як це можна було зробити раніше з України. Для відкриття магазину з іншої країни процес акутальний, крім зони підключення платежів – пункту №4 (How you will get paid). Картка у пункті №5 повинна бути із адресою у країні відкриття магазину.

Вартість доставки ви можете розрахувати за допомогою нашого калькулятора. Також не забудьте додати до неї чи до вартості товару ціну упаковки та, можливо, пересилання по Україні Новою Поштою.

Після заповнення всіх полів, в тому числі – вартості товару, доставки, варіантів товару (за потреби), натисніть на чорну кнопку “Опублікувати” праворуч внизу екрану. 

Побачити свій опублікований товар ви зможете в розділі Лістинги в менеджері магазину та ззовні на своєму магазині. І найближчим часом він почне індексуватися в пошуку.

Зверніть увагу, для того, щоб у вас пройшла оплата при продажу і щоб вона автоматично відобразилась у вашому кабінеті Western Bid, необхідно, щоб на магазині стояла правильна адреса PayPal, а в кабінеті Western Bid була вказана правильна назва магазину. Детально про те, як працювати на Etsy з Western Bid, як відбувається зв’язка для отримання оплат тощо ви можете прочитати у цій статті.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10.00 до 21.00 за Києвом