Зміна адреси одержувача

Основні правила редагування адреси при відправленні UPS Експрес в особистому кабінеті Western Bid:

      Рядок Адреса повинен містити тільки назву вулиці і номер будинку, без ком. Максимум 35 знаків.

    Рядок Номер квартири може містити не тільки власне номер квартири, а й поверх, назву компанії або готелю. Максимум 35 знаків, коми допустимі.

     Рядок Код провінції має бути заповнений тільки для наступних країн: США, Канада, Австралія. У США і Канаді бувають тільки дволітерні коди штатів, наприклад для Florida вводимо FL. Однак в Канаді бувають як дволітерні, так і трьохлітерні коди.

  Для всіх інших країн коди штатів (провінцій) взагалі не враховуються UPS, і заповнення їх може викликати помилку при створенні відправлення. Навіть якщо поле штату/провінції заповнене, то просто приберіть всю інформацію з цього поля (окрім США, Канади та Австралії).

      Поле Індексу завжди має бути заповнене, і не повинно містити пробілів. Індекси в Англії та Канаді складаються з літер і цифр. Найчастіше в цих країнах індекси пишуть з пробілами, але UPS не дозволяє пробіли в індексі, тому їх потрібно прибрати.

  Індекси в США пишуться двома способами: або п’ять цифр (наприклад: 35040) або ось так: 35040-5054. Зазвичай перевірку проходять обидва варіанти, але якщо раптом такий індекс не проходить, то приберіть дефіс і цифри після дефіса.

     Поле Вантажоодержувача повинно бути заповнене і має містити тільки ім’я і прізвище. Якщо при оплаті замовлення покупець вказав в полі імені додаткову інформацію (назва компанії, наприклад), то всю додаткову інформацію потрібно прибрати або перемістити в другий адресний рядок — поле Номер квартири.

     Дуже добре, якщо заповнене поле Телефону одержувача. В цьому випадку UPS завжди зможе зв’язатися з одержувачем у разі виникнення будь-яких проблем.

  Ось приклад редагування нестандартної адреси. Країна — Емірати.

  В результаті автовчитування рядки платежу PayPal заповнює наступним чином:

  А ось як правильно:

   Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

   Search
   Generic filters

   Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
   0 800 211 581

   Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом