Як вивести гроші готівкою?

Серед варіантів виведення грошей з PayPal для клієнтів Western Bid з’явилася можливість отримувати гроші готівкою в доларах. Також відсутні обмеження щодо суми виведення.

Вартість виведення – 1,6% від суми (комісія знімається під час отримання коштів).

Виведення грошей займає до 10 робочих днів. Якщо запит на виведення суми вище 25000 $, то обробка цього запиту буде на 1 робочий день довше. Прискорити цей процес, на жаль, не можна.

Наразі отримання грошей готівкою працює в наступних містах України (точна адреса буде вказана в особистому кабінеті при формуванні запиту на виведення грошей):

Черкаси
Житомир
Чернігів
Луцьк
Кривий ріг
Харків
Дніпро
Миколаїв
Запоріжжя
Маріуполь
Івано-Франківськ
Тернопіль
Херсон

Вінниця
Львів
Одеса
Хмельницький
Суми
Чернівці
Ужгород
Київ
Рівне
Полтава
Новоград-Волинський
Кропивницький

Як отримати гроші готівкою?

Додаєте номер телефону в Особистому Кабінеті Western Bid (в бічному меню “Виведення коштів” – “Виведення готівкою”) та обираєте адресу пункту видачі.

Для цього вам потрібно перейти у вкладку “Виведення коштів” в бічному меню в Особистому Кабінеті і вибрати підміню “Управління реквізитами”.

Вибираєте “Додати нові реквізити”

Вибираєте спосіб виведення грошей, для якого ви будете вводити реквізити. У нашому випадку це “Виведення готівкою”. Заповнюєте поля, вказуючи ваше ім’я, прізвище та по батькові англійськими літерами, а також номер телефону.

Western Bid підтверджує номер протягом 3-х робочих днів.

Якщо виведення здійснюється на телефон, який раніше ніде в профілі не був вказаний, підтвердження реквізитів займе не менше 3-х робочих днів.

На випадок, якщо вам зламали аккаунт, ви зможете зв’язатися з нами і скасувати виведення.

Якщо номер вказаний в особистих даних заздалегідь, то підтвердження буде проходити швидше.

Після того, як ваш номер телефону був підтверджений, ви можете зробити запит на виведення коштів. Для цього в бічному меню “Виведення коштів” потрібно натиснути на пункт “Створити запит”.

Далі вибираєте транзакції, спосіб оплати “Виведення готівкою”, вказуєте адресу зручного для вас пункту видачі із запропонованих. Натискаєте “Відправити”.

Протягом 2 робочих днів вам прийде спеціальне sms з кодом, сумою та графіком роботи обраного вами пункту видачі.

Якщо обраний вами пункт видачі з технічних причин закритий (що буває нечасто), тоді ви отримаєте SMS з адресою найближчого пункту.

А якщо ви не отримали SMS-повідомлення протягом 3х робочих днів з моменту зняття грошей у Вашому особистому кабінеті, будь ласка, зв’яжіться з нами. Не слід приходити в пункт видачі до того, як Ви отримали SMS-повідомлення, там все одно не зможуть видати гроші раніше.

Після того, як ви отримали SMS, наступного дня підходьте в обраний вами пункт видачі і називайте код. Зверніть увагу: повідомляти код із СМС або передавати телефон третій особі для отримання виплати – заборонено протоколом безпеки компанії! Тому у випадку, якщо за вашим дорученням за грошима приходить інша людина, їй буде відмовлено у видачі коштів навіть за наявності коду.
Краще приходити в пункт видачі мінімум за годину до закриття.

Оператор пункту передзвонить на вказаний телефоний номер. Потрібно показати оператору, що у вас є той телефон, і ви бачите дзвінок.

Після цього ви отримуєте гроші готівкою в доларах. Видача готівкою проводиться доларовими купюрами, що є в наявності в пункті видачі. Тобто купюрами в хорошому стані, але не обов’язково новими або нового зразка. Зверніть увагу: при отриманні готівки суми видачі завжди округляються. Центи не видаються. Округлення суми завжди відбувається за математичними принципами: якщо у сумі до видачі зазначено більше 50 центів, сума округляється у більшу сторону, якщо у сумі до видачі зазначено менше 50 центів – меншу.

Якщо з якоїсь причини ви не можете отримати гроші відразу, це можна зробити протягом 10 днів з моменту отримання SMS.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом