Усіх вітаю!
Продовжую вести щоденник подорожі з відкриття власного магазину на Shopfy.
У цій статті:
1. Виберемо товар для продажу.
2. Визначимося з цільовим покупцем.
3. Виберемо тему.
4. Почнемо заповнювати магазин товарами.
5. Приєднаємо домен.
6. Підключимо способи оплати.
Як ви пам'ятаєте, у попередній статті ми закінчили приготування, і зараз почнемо процес реєстрації. Отже, я ввів емейл і пароль, і потрапив всередину особистого кабінету Shopify:
Поставив усі галочки скрізь, і почну заповнювати наступні 14 кроків. Але спершу хочу трохи розповісти про товар, який маю намір продавати. А також одразу визначуся з цільовими покупцями, тому що від цього залежатиме вибір теми і додатків у Shopify.
Як ви пам'ятаєте, я зареєстрував домен mysteryboxx.shop, і продукт, який я маю намір продавати - це так звані сюрприз-коробки, mystery boxes. У США можна замовити палети з легким недорогим товаром у відмінному стані у перекупників, зазвичай це - різносортиця зі складів Амазона. Це можуть бути якісь залишки товарів, повернення, недоставлені товари та інше. Амазон продає такі товари цілими трейлерами за 10% від продажної ціни, а перекупники продають ці трейлери попалетно трохи дорожче. Купуючи в міру необхідності палету, ми будемо класти такі товари в невеликі коробки, і продавати як mystery box. Таким чином, наш товар - це коробки з вигідним набором невідомих товарів, загальною вартістю нижчою за продажну ціну на Амазоні, що робить покупку mystery box дуже вигідною.
Обов'язково намалювати картинку зі своїми цільовими покупцями, і постійно тримати її перед очима. У нас таких цільових покупців поки що чотири (можливо, надалі ми виявимо ще):
1. Азартний гравець. Йому цікаво, що ж він отримає в коробці, і він сподівається, що виграє джек-пот: у коробці опиняться потрібні йому речі за півціни, а може, і за третину від продажної ціни. А може там взагалі виявиться iPhone. Але загалом, азарт і цікавість - основні характеристики цього типу покупців.
2. Вкрай ощадлива людина, яка знайде застосування всім непотрібним речам тільки тому, що вони їй дешево дісталися.
3. Марнотрат, який намагається довести собі та іншим, що він дуже вигідно купує і вміє заощаджувати, купуючи всілякі товари з великою знижкою
4. Підприємець або власник маленького приватного магазину всякої всячини, який хотів би поповнити асортимент невеликою кількістю різноманітного товару.
Базова тема за замовчуванням називається Dawn. Пропоную почати з неї. Якщо переконаємося, що вона недостатньо хороша, то виберемо іншу (їх тисячі). Як правило, платні теми відрізняються не стільки дизайном, скільки вбудованими функціями.
Якщо ж ви серйозно налаштовані на купівлю платної теми, то порекомендую тему Booster. Я переглянув кілька десятків платних тем, і ця не лише найшвидша, а й містить усередині різноманітних сервісів на $200+ на місяць, при цьому Booster одноразово коштує $398.00 (інколи в них розпродаж, і коштує ще дешевше), що окуповується через місяць.
Ми ж все ж таки почнемо з базової, оскільки товар у нас має мало розмірів, варіацій і супутніх товарів.
Онлайн-редактор допоможе нам підлаштувати тему під наші потреби. У цій статті ми не будемо зупинятися на цьому детально, а перейдемо до додавання першого товару.
Додати товар можна різними способами, я ж додам товар вручну, завантаживши підготовлений заздалегідь опис і фотографії. На що слід звернути увагу:
1. Опис товару можна згенерувати за допомогою AI. Не робіть цього! На сьогодні Google з легкістю визначає машинний текст, і Ваш сайт може потрапити в бан. Краще напишіть опис тією мовою, якою володієте, і перекладіть англійською перекладачем Deepl. Якщо зовсім не знаєте, як і про що писати - можна попросити AI скласти план і основні моменти для опису Вашого товару.
2. Редагування snippet - відображення товару в Google. Опис доведеться скоротити до 320 знаків.
3. Вартість відправлення. За замовчуванням у Shopify встановлено пересилання тільки по США. Як встановлювати пересилання з України по всьому світу - це тема окремої статті. Я зараз встановлю найпростіший варіант - пересилання по США тільки одним способом, і безкоштовно (тобто входить у вартість товару).
Як Ви пам'ятаєте, я купив домен на Hover. В особистому кабінеті Hover я натиснув на значок Shopify. Одразу ж з'явилося повідомлення, що домен підключено (хоча я нічого ще не зробив у кабінеті Shopify):
В особистому кабінеті Shopify я натиснув на Add Domain, написав назву свого домену, а потім просто натиснув на Verify Connection.
Після цього мій домен одразу приєднався до магазину. Ось так просто:
Через 2 хвилини встановився сертифікат SSL, і я набрав адресу магазину в пошуковому рядку в новому вікні - адреса спрацювала:
Якщо у вашій країні не працює Shopify Payments, Stripe і PayPal, то вам слід заповнити заявку на підключення вашого магазину до платформи Western Bid, і ми впродовж 1-2 робочих днів підключимо ваш магазин до прийому оплат. Ви зможете отримувати виплати з Western Bid зручним для вас способом.
Я ж, перебуваючи в США, просто підключу Shopify Payment.
Продовження слідує.
Реєстрація на подію
Залишайте заявку на реєстрацію на подію