Chat with us, powered by LiveChat

Збільшіть свої продажі на Amazon завдяки перевіреним на ринку товарам від ОптоМаркет

Революціонізуйте свої продажі на Amazon: відкрийте для себе ОптоМаркет від Western Bid!

Що таке ОптоМаркет?

ОптоМаркет - це інноваційна пропозиція від Western Bid, що відкриває нові горизонти для продавців на Amazon. Це не просто сервіс, а ціла екосистема, що забезпечує доступ до товарів, які користуються великим попитом у США. Тепер ви можете зберегти не тільки час, але й гроші. Не тільки нерви, але й свій банківський рахунок, бо робота з постачальниками - це тій ще ребус з багатьма невідомими.

З ОптоМаркет ви зможете мінімізувати час та зусилля, витрачені на пошук ідеального товару, аналіз ринку та взаємодію з надійними постачальниками. Він не тільки спрощує процес вибору продуктів, але й допомагає вам зосередитися на стратегічному розвитку вашого бізнесу. 

Не втрачайте цю нагоду стати частиною цієї зміни. Почніть вже сьогодні, і дозвольте ОптоМаркет стати ключем до вашого успіху на Amazon.

Що таке ОптоМаркет? Короткий опис ОптоМаркет і як він може допомогти продавцям Amazon.

Щоб створити цей сервіс, ми поговорили з десятками продавців на Amazon, та ось до чого прийшли. 

Більшість з них скаржаться на багато невідомих факторів, і не останній з них - невизначеність у відносинах з постачальниками, які по факту переглядають ціни і інші домовленості, та якщо бачать, що у вас все йде непогано, відверто шантажують.

Ви починаєте залежати від несумлінних та примхливих постачальників, які до того ж іноді відсилають заздалегідь неякісну партію. 

Також від митниць та десятків різних факторів, що виходять за межі Вашого впливу.

Завдяки ОптоМаркету від WesternBid Ви відразу можете позбутися цих переживань. Тут все знаходиться під контролем. 

Переваги використання ОптоМаркет

В системі ми відразу можемо побачити не тільки товари, які вже пройшли через призму пошуку ніші та перевірки гіпотез в продажах на Amazon. Це вже успішні товари, та ще по цінах, які надають Вам перевагу перед іншими продавцями, яким доводиться витримувати більше цінових батлів. Переконайтеся самі, проаналізуваши будь-який з доступних лотів.

В наш час також вкрай важливо приймати швидкі та зважені рішення. Бо від процесу аудиту ніші та співрозмови з китайськими постачальниками до приїзду першої партії в США може пройти щонайменше 2-4 місяці, іноді більше. І все ще може піти шкереберть, коли твій аналіз по факту виявиться хибним, а гроші заморожені, всі роздратовані та в глибокій депресії. Це зовсім по іншому з ОптоМаркет. Процес інтуїтивно зрозумілий та не потребує довгого періоду по часу.

Як ОптоМаркет спрощує пошук товарів

Ми пропонуємо придбати новітні товари з онлайн-супермаркету Amazon за значно нижчою ціною, приблизно в десять разів меншою від роздрібної. Ці товари є частиною так званого "Shelf pool", і це не вживані або повернуті товари. Близько половини з них досі доступні на Amazon, і 90% з них приходять у оригінальній, неушкодженій упаковці. Кожен лот супроводжується детальним маніфестом, який включає фотографії товарів та посилання на їхні сторінки на Amazon.

Важливо підкреслити, що всі ці товари були розраховані для американського ринку, вони мають всі необхідні сертифікати та відповідають стандартам якості США. Імпортери провели всі необхідні тести та маркетингові дослідження перед тим, як вивести ці товари на американський ринок. Це означає, що існує стабільний попит на ці товари серед американських споживачів.

Аналіз ринку з ОптоМаркет. Як ОптоМаркет допомагає у розумінні ринкових тенденцій.

ОптоМаркет відзначається унікальністю своєї пропозиції на ринку. Наші товари вже успішно зарекомендували себе в США, тому вам не потрібно витрачати час та зусилля на перевірку їхньої популярності та якості - ми це зробили за вас. Ці товари були спеціально вибрані для американського ринку, що робить їх унікальними і недоступними для звичайного дропшипінгу, підвищуючи їхню вартість. Це також означає, що ви стикаєтеся з меншою конкуренцією, адже такі товари рідко можна знайти в інших місцях, навіть на Amazon.

З ОптоМаркетом ви уникаєте нестабільності цін та малих марж, які часто зустрічаються у сфері дропшипінгу та арбітражних операцій. Крім того, наші товари вже фізично знаходяться в США, що гарантує швидку та надійну доставку прямо до ваших дверей з можливістю відстеження вантажу. Вибір ОптоМаркета – це вибір надійності, якості та унікальності, який відрізняє нас на ринку і забезпечує вам перевагу перед конкурентами.

Підготовка описів та фотографій товарів

Одним з непростих завдань для будь якого продавця на Amazon завжди було підготувати продаючий текст для товара згідно з усіма рекомендаціями і канонами. 

Колись в 2017 році ми запускали продукт на Amazon - скетчбук для того, щоб навчитися малювати фантастичних тварин. Для того, щоб зробити професійний копірайтинг, ми запросили американську авторку, та це коштувало чималих грошей. Далі ми домовились зі студією, де запросили акторів, та провели фотосесію, яка продовжувалась цілий день. Нам також зробили інфографіку. І ми консультувались зі спеціалістами по запуску. Так, нам вдалося тоді вийти на продажі десятків товарів в день з одного лістингу в сезон, але в кінці грудня продажі різко впали. Ми витратили більше тисячі доларів на підготовку публікації одного товару, та що й казали про закупку 3,000 екземплярів та відвантаження партії на склади FBA.

Тоді у 2018 році нам довелося навіть на деякий час перевезти з амазонівського складу кілька сотень товарів до гаража нашого знайомого, щоб не платити завищені тарифи по зберіганню. Тоді не було такої послуги як фулфілмент Western Bid. Зараз це велика допомога для продавців, що продають на Amazon і не тільки.

Та зараз, коли ви починаєте продавати на Amazon товари з ОптоМаркету, Вам навіть не потрібно вкладатися в описи та фотографії - це надається, та можна офіційно використовувати, без жодних санкцій.

Підвищення продажів на Amazon

Коли у тебе є система, та ти знаєш, що і як робити, то маєш значну перевагу перед іншими продавцями. Тобі не треба постійно шукати і вагатися. Береш товар, виставляєш та при необхідності додаєш рекламу. Багато товарів на Amazon продаються завдяки правильному підбору ключових слів, внутрішнього SEO, також через Buy Box. Ви можете навіть створювати коди знижок і видавати їх через спеціальні системи як то Jump Send від Jungle Scout. Колись ми створювали десятки промокодів, щоб залучити додаткові продажі через спільноту, що за ними полює. Та це спрацювало. Отримали відгуки та непоганий BSR - best selling rank, що напряму впливає на кількість щоденних продажів.

Але ось з ОптоМаркетом - коли у тебе є непоганий запас по ціні, та не треба в ній враховувати пересилку з Китаю (в моїй ситуації пересилка з України з’їдала половину прибутку), ти можеш гратися і зі знижками, і з рекламою. У тебе багато переваг.

Відгуки клієнтів

Я рекомендую передивлятися відгуки клієнтів на подібні товари, що продавалися на Amazon-і, та використати їх для того, щоб підкреслити переваги товару для споживачів, та передбачити потенційні зауваження. Зворотній зв’язок з ринком - ключова метрика для довгострокового успіху.

Ваша історія успіху з ОптоМаркетом

А тепер - Ваша черга. Зробіть свою історію успіху з товарами ОптоМаркету від Western Bid, та поділіться з нами. Це наразі новий напрямок, в якому у вас всі шанси на успіх!

Олександр Радіч
Олександр Радіч
Директор з зовнішніх комунікацій Western Bid, засновник Академії продажів Western Bid. З 2017 року навчає якісно, грамотно, успішно продавати різноманітні товари онлайн на міжнародних маркетплейсах Etsy і Shopify.

Реєстрація на подію

Залишайте заявку на реєстрацію на подію

Дякуємо за заявку!

Протягом 2 робочих днів ми надішлемо Вам лист з подальшою інформацією на вашу пошту.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Інші новини та події

Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Amazon
04.12.2023

Топ продажів Amazon: Що змінилося в торгівлі упродовж 2023 року

Зараз на Amazon продається товарів на суму більш ніж пів трильйона доларів на рік. Не так багато країн у світі мають валовий національний продукт вищий за цю цифру

Дізнатись більше
Продажі
17.11.2023

Збільшіть свої продажі на Amazon завдяки перевіреним на ринку товарам від ОптоМаркет

Революціонізуйте свої продажі на Amazon: відкрийте для себе ОптоМаркет від Western Bid!

Дізнатись більше
Маркетинг
09.11.2023

Сім маркетингових засобів для збільшення продажів у 2024

Що, на думку десятків провідних галузевих фахівців, є запорукою вашого успіху в електронній комерції

Дізнатись більше
Etsy
03.11.2023

Велика електронна книга по Etsy від Олександра Радіча | Western Bid

Найдетальніша книга для тих, хто тільки починає продавати на Etsy, і для тих, хто вже працює і хоче перейняти практичний досвід.

Дізнатись більше
Shopify
30.11.2023

Shopify. Чого я навчився, запустивши більше 50-ти магазинів

Ця книга від Олександра Радіча – не тільки розбір платформи та технологій роботи з нею зі скрін-шотами, а й приклади, та практичні поради, досвід

Дізнатись більше
Etsy
27.07.2023

Як виставити товар на продаж на маркеті ETSY?

Ви зможете опублікувати свій товар самостійно, якщо ви маєте магазин на Etsy, відновили закинутий або чийсь магазин або працюватимите на іншому магазині

Дізнатись більше
Автоматизація
27.07.2023

Як автоматизувати торгівлю на Etsy, eBay, Amazon в KeyCRM

Для тих, хто цінує свій час і не хоче витрачати багато часу на обробку і синхронізацію замовлень з Etsy, Ebay, Shopify, вести складський облік

Дізнатись більше
Гроші
27.07.2023

Як заощадити гроші на запуску та розвитку онлайн-продажів

На початкових етапах запуску онлайн-магазину у власників бізнесу виникає багато питань, і серед них питання про витрати на розвиток сайту та онлайн-продажі

Дізнатись більше
Аналіз ринку
27.07.2023

Як проаналізувати ринок і визначити ціну товару

Аналіз потрібно проводити для того, щоб дізнатися скільки було товарів продано, за якою мінімальною і максимальною ціною. Можна проаналізувати конкуренцію

Дізнатись більше
Шахрайство
27.07.2023

Як захиститися від шахраїв? | Western Bid

Відмінною особливістю “нової хвилі” шахрайства є покупка товарів за допомогою PayPal-акаунта, доступ до якого був зламаний або вкрадений.

Дізнатись більше
Податки
27.07.2023

Податок на цифрові послуги в Україні | Western Bid

З 1 січня 2022 року в Україні запроваджено податок на цифрові послуги, які надають компанії-нерезиденти країни, у тому числі й на послуги маркетплейсів.

Дізнатись більше
Etsy
27.07.2023

Як розшифрувати рахунок Etsy? | Western Bid

Дізнайтеся що таке - Listing, Transaction, Marketing, Subscription, Tax, VAT. Та де знайти щомісячну виписку вашого магазину!

Дізнатись більше