Chat with us, powered by LiveChat

Як автоматизувати торгівлю на Etsy, eBay, Amazon в KeyCRM

Для тих, хто цінує свій час і не хоче витрачати  багато часу на обробку і синхронізацію замовлень з Etsy, Ebay, Shopify, вести складський облік, відстежувати статуси замовлень і багато іншого, пов’язанного з веденням бізнесу, ми можемо запропонувати оптимізацію багатьої процесів за допомогою KeyCRM.

Підприємець, що займається продажами за кордон, в середньому витрачає 3-4 години щодня на виконання однотипної роботи: збір замовлень з іноземних маркетплейсів (найчастіше в таблиці Google чи Excel), перенесення даних у форми відправки поштових сервісів, оновлення товарних залишків в магазинах і на складах тощо.

Зі зростанням об’єму замовлень ситуація стає складнішою, завантаженість менеджерів може призводити до механічних помилок і відповідно проблемних замовлень, «прострочок» з відправленнями. Віддати більшість задач програмі – правильне рішення, особливо якщо кількість продажів понад 100 на місяць. CRM-система для онлайн торгівлі допоможе автоматизувати більшість етапів: збір та обробку замовлень, відправку та відстеження посилок, комунікацію з клієнтами, імпорт та редагування товарних каталогів, лістингів; управління залишками, збір даних та аналітики та багато іншого.

KeyCRM – українська система, що дозволяє оптимізувати будь-який бізнес, в тому числі роботу із замовленнями з іноземних маркетплейсів, таких як Amazon, Etsy, eBay.  Для налаштування не потрібна допомога інтеграторів, після швидкої реєстрації акаунту компанії, ви обираєте необхідний модуль у списку і починаєте роботу. Можна підключити будь-яку кількість магазинів з однієї платформи, ризик блокування зведено до нуля.

Підключення магазинів

Крок 1. У вкладці Налаштування знаходимо пункт «Джерела», тут потрібно обрати тип джерела (Etsy, eBay, Amazon) і вказати його назву, а потім підтвердити авторизацію, натиснувши кнопку:  «Allow Access» (Etsy), «I agree» (eBay), «Confirm» (Amazon).

Крок 2. Підготуємо джерело до роботи.

  • Вказуємо менеджера – користувача системи, що буде обробляти замовлення.
  • Обираємо валюту і переводимо тумблер «Зберігати витрати» в активне положення. Це дуже зручна опція, що дозволить CRM автоматично зберігати комісію маркетплейса і враховувати її у витратах, фінансових звітах.
  • У вкладці «Доступ користувачів» вказуємо тих, кому будуть «відкриті» замовлення з цього торгового майданчика. Завдяки системі гнучкого налаштування прав доступу, ваші менеджери будуть бачити тільки те, що потрібно їм у роботі, нічого зайвого.
  • Зберігаємо всі внесені дані – кнопка «Додати».

Якщо ви користуєтесь Fulfillment by Amazon, перетягніть перемикач FBA в активне положення, таким чином, ваші замовлення будуть синхронізовані.

Як працює автоматизація?

Замовлення. Система підтягне всі ваші замовлення з підключеного магазину за останні 2 місяці, на це може знадобитися трохи часу. Всі нові продажі будуть з’являтися у списку замовлень, з усіх доданих джерел у єдиному вікні.

Публікації. Лістинги з маркетплейсів завантажуються в каталог товарів KeyCRM, з ними буде зручно працювати: створювати нові сторінки та редагувати на платформі, контролювати залишки, підтягувати у форми відправки, враховувати в аналітиці тощо.

Рух товарів. Якщо ви активуєте модуль складського обліку в KeyCRM (це безкоштовно і швидко), інформація про зміну залишків може автоматично відправлятися на маркетплейс.

Відправки. Вбудовані інтеграції служб доставки, що підключаються за 10 хвилин, допоможуть оптимізувати час на оформлення: автоматично генерувати трекінг і відправляти його на маркетплейс, відслідковувати шлях посилки всередині кабінету CRM, користуватись шаблонами для швидкого створення і друку документів (ТТН, інвойси, документи для митниці).

Аналітика торгівлі. Протягом всієї роботи CRM-система збирає дані щодо замовлень, продажів, товарів, покупців, ефективності менеджерів – загальні, та по кожному з каналів. Ви можете переглядати статистику у розділі «Аналітика», обираючи необхідний період. Там же доступний Звіт про прибуток та збитки.

Інтеграція з Western Bid. Активувати модуль можна за кілька хвилин за інструкцією. Після цього фінансові дані з особистого кабінету Western Bid будуть підтягуватись у KeyCRM в автоматичному режимі.

Ще більше інформації про те, як працює KeyCRM, у відео-інструкціях на YouTube каналі. Протестувати систему можна до 30 днів без оплати, підключайтесь!

Реєстрація на подію

Залишайте заявку на реєстрацію на подію

Дякуємо за заявку!

Протягом 2 робочих днів ми надішлемо Вам лист з подальшою інформацією на вашу пошту.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Інші новини та події

Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше

Велика електронна книга по Etsy від Олександра Радіча

Найдетальніша книга для тих, хто тільки починає продавати на Etsy, і для тих, хто вже працює і хоче перейняти практичний досвід.

Дізнатись більше

Книга “Shopify. Чого я навчився, запустивши більше 50-ти магазинів” від Олександра Радіча

Ця книга від Олександра Радіча – не тільки розбір платформи та технологій роботи з нею зі скрін-шотами, а й приклади, та практичні поради, досвід, який автор отримав, працюючи на Shopify сам і з магазинами більш ніж ста учнів.

Дізнатись більше
Etsy
27.07.2023

Як виставити товар на продаж на маркеті ETSY?

Ви зможете опублікувати свій товар самостійно, якщо ви маєте магазин на Etsy, відновили закинутий свій або чийсь магазин або будете працювати на партнерському закордонному магазині.

Дізнатись більше
Автоматизація
27.07.2023

Як автоматизувати торгівлю на Etsy, eBay, Amazon в KeyCRM

Для тих, хто цінує свій час і не хоче витрачати багато часу на обробку і синхронізацію замовлень з Etsy, Ebay, Shopify, вести складський облік, відстежувати статуси замовлень і багато іншого, пов’язанного з веденням бізнесу, ми можемо запропонувати оптимізацію багатьої процесів за допомогою KeyCRM.

Дізнатись більше
Гроші
27.07.2023

Як заощадити гроші на запуску та розвитку онлайн-продажів

На початкових етапах запуску онлайн-магазину у власників бізнесу виникає багато питань, і серед них питання про скорочення витрат на розвиток сайту та онлайн-продажі. Зменшити витрати дійсно можливо, але у який спосіб це зробити?

Дізнатись більше
Аналіз ринку
27.07.2023

Як проаналізувати ринок і визначити ціну товару

Аналіз потрібно проводити для того, щоб дізнатися скільки було товарів продано, за якою мінімальною і максимальною ціною. Також можна проаналізувати конкуренцію в ніші даного товару.

Дізнатись більше
Шахрайство
27.07.2023

Як захиститися від шахраїв?

Відмінною особливістю “нової хвилі” шахрайства є покупка товарів за допомогою PayPal-акаунта, доступ до якого був зламаний або вкрадений.

Дізнатись більше
Податки
27.07.2023

Податок на цифрові послуги в Україні

З 1 січня 2022 року в Україні запроваджено податок на цифрові послуги, які надають компанії-нерезиденти країни, у тому числі й на послуги маркетплейсів.

Дізнатись більше
Etsy
27.07.2023

Як розшифрувати рахунок Etsy?

Дізнайтеся що таке - Listing, Transaction, Marketing, Subscription, Tax, VAT. Та де знайти щомісячну виписку вашого магазину!

Дізнатись більше