Як відправляти посилки з України за кордон у 2024 році? Які є способи та сервіси для міжнародної доставки? Що потрібно знати для того, щоб сьогодні відправити посилку? Як упакувати посилку? Які документи потрібні для митниці? Як її відстежувати? Які є варіанти? Про все це ви дізнаєтеся в сьогоднішній статті.
Отже, для того, щоб вийти на міжнародний ринок, вам необхідно мати можливість надсилати товари за кордон. Це ази електронної комерції, тому на них зупинятися ми не будемо. Незважаючи на війну, в Україні збільшується кількість онлайн-бізнесів, це показує наша статистика. Більшість підприємців сьогодні орієнтуються на міжнародні ринки, і найуспішніші з них - це ті, хто торгує за кордон на постійній основі.
Які ж види пересильних компаній існують сьогодні в Україні?
Це, звичайно ж, поштові служби, як правило, державні. Ці служби пристосовані для того, щоб працювати з усіма клієнтами поспіль, як комерційними, так і приватниками, які відправляють найрізноманітніші речі за кордон з найрізноманітніших причин.
Є також приватні кур'єрські компанії на кшталт FedEx, які орієнтовані винятково на комерційні відправлення, а також на швидкісні відправлення різного роду документів.
І є третій вид компаній, який представляє Western Bid. Це міжнародна пересильна компанія, яка розрахована на роботу з малим і середнім бізнесом, що працює у сфері електронної комерції.
Які ж потрібно знати речі, які важливі аспекти існують під час відправлення міжнародних посилок? Перш за все, вимоги до пакування. Пакування має бути достатньо хорошим, щоб витримати міжнародну подорож. Вибір упаковки дуже важливий. Стандартні пакування для різних типів товарів можуть варіюватися, але об'єднує їх така умова: достатньо жорстке пакування, яке б захистило ваш виріб при падінні посилки з двох метрів на бетонну підлогу.
Потрібно знати точно, що можна відправляти, і що не можна. Для цього є список на нашому сайті. Однак, загальне правило таке: крім загальновідомих речей на кшталт ліків і зброї, є ще правило ввезення тваринної та рослинної продукції. Загальне правило свідчить, що якщо ви надсилаєте якусь органічну продукцію рослинного або тваринного походження, яка не пройшла відповідну обробку, то у вас можуть виникнути проблеми.
На сьогоднішній день існує кілька напрямків для міжнародного відправлення з України. Перш за все, це країни Європейського Союзу, середня швидкість доставки в які варіюється від трьох до п'яти днів.
Існують також далекі зарубіжжя - це США, Канада та Австралія. Туди, як правило, потрапляють спочатку автотранспортом до Європи, а потім уже літаком до кінцевого одержувача.
Ну і є ринок азіатський, який більше виробляє, ніж купує, і тому ці напрямки немає сенсу розглядати в цій статті. Купівельна спроможність жителів країн Азії та Африки досить низька.
Перш за все, потрібно порівняти тарифи різних служб і різних способів доставки. У Western Bid, наприклад, ціни починаються з $5 за посилку. Не варто економити в тому випадку, коли ви можете втратити все, тому немає сенсу сподіватися на способи доставки, які не пристосовані для електронної комерції.
Усі експерти рекомендують використовувати доставку, яка пристосована для електронної комерції, а під словом "пристосована" я маю на увазі безліч супутніх сервісів за низької ціни пересилання.
Це не тільки швидка і чітка доставка, а й наявність трекінг-номера, наявність можливості повідомляти клієнтів про цю доставку, можливість відстежити посилку для кінцевого одержувача і, звісно ж, можливість отримувати повернення посилок у разі, якщо покупець незадоволений, і бажано отримувати їх у країні, де перебуває покупець. У цьому разі, звичайно ж, ми говоримо про Сполучені Штати, оскільки в Сполучених Штатах живе найбільша кількість потенційних покупців для майже будь-якого товару.
Перш ніж почати торгувати, потрібно розуміти, що таке об'ємна вага, тобто це вага, яку розраховують, виходячи з об'єму посилки. Формула розрахунку досить проста - це довжину-ширину на висоту поділити на 5 тисяч, а в деяких поштах це ділиться на 4 тисячі, і ви отримуєте насправді вагу в кілограмах, яка є розрахунковою вагою, тобто об'ємною.
Якщо ваша посилка за фактичною вагою важча, відповідно, розрахунок іде за фактичною вагою, у всіх інших комерційні служби приймають посилки за об'ємною вагою.
Це питання, мабуть, найважливіше, і я завжди раджу подивитися на репутацію компанії. Така компанія повинна мати онлайн-підтримку, повинна мати активні соціальні мережі, де, природно, ви можете простежити репутацію компанії.
Також така компанія має розуміти своїх клієнтів, розуміти основи електронної комерції, і в ідеалі така компанія має хоча б у фоновому режимі торгувати на електронних аукціонах, на онлайн-аукціонах чи маркетплейсах для того, щоб краще розуміти своїх клієнтів та їхні потреби.
Я сподіваюся, що після порівняння наша компанія Western Bid виявиться вашим вибором для відправлення міжнародних посилок за кордон.
У рамках цієї статті ми розглядаємо, які критерії така компанія повинна мати, і які умови повинні виконуватися для міжнародного пересилання. Говорячи про умови, потрібно розуміти, що найважливіше - це економія вашого часу, тобто ви повинні мати можливість швидко оформити посилку і досить швидко її відправити. Не стояти в черзі, не заповнювати папірці біля прилавка. Western Bid пропонує вам оформити всі стадії пересилання у вашому особистому кабінеті, де інтегрована можливість отримувати адреси одержувача прямо з маркетплейсів.
Технології, автоматизація - це важливі частини, важливий критерій вибору компанії-відправника. Сучасні технології мають спрощувати процес, а не ускладнювати. І, звісно ж, ще одна важлива умова - це можливість стежити за рухом посилки онлайн як для вас, так і для ваших одержувачів.
Підбивши підсумки статті, я сподіваюся, що у вас склалося враження про те, як надіслати міжнародні посилки з України у 2024 році: що необхідно для цього знати і які дані потрібно порівнювати.
Я сподіваюся, що ви оберете нашу компанію, яка існує понад 20 років. Ми самі торгуємо на маркетплейсах і знаємо потреби наших клієнтів краще, ніж будь-які інші компанії на ринку.
Бажаю вам успішних продажів і удачі!
Реєстрація на подію
Залишайте заявку на реєстрацію на подію