Chat with us, powered by LiveChat

Блог

eBay
05.04.2024

Як продавати на eBay з України у 2024 році

Як продавати на Ebay

Як відомо, Ebay (вимовляється як Ебей або Ібей) впродовж двох десятиліть є найпопулярнішим інтернет-аукціоном у західному світі, і утримує це звання впевнено і стабільно. На Ebay можуть торгувати всі - як приватні підприємці, так і великі підприємства.

Основною відмінністю Ebay є величезна кількість товарів, що були у використанні, ціни на які істотно нижчі за ціни на нові товари на Amazon або Walmart, що привертає увагу багатьох покупців, які бажають заощадити.

Мета цієї статті - розповісти про те, як продавати на eBay з України у 2024-му році, а також зупинитися на кількох важливих ключових моментах і особливостях цього бізнесу для українських підприємців.

Реєстрація на Ebay

Аукціон Ібей пропонує окрему реєстрацію для охочих продавати. Сама реєстрація займає всього кілька хвилин. Ебей приймає реєстрації від українців, і в 75% випадків дозволяє почати торгівлю. Ті ж, хто з якихось причин отримав відмову, можуть знову спробувати зареєструватися, використовуючи інший комп'ютер та іншу емейл-адресу.

У 2024-му році для успішного завершення реєстрації продавця на Ebay необхідно мати рахунок у Payoneer, який використовується для отримання грошей з Ebay.

Вибір товарів для продажу

Перш, ніж починати торгувати на Ebay, ми рекомендуємо провести дослідження ринку для того, щоб визначити, наскільки товари, які ви збираєтеся продавати, користуються попитом. Ebay дозволяє переглянути історію продажів того чи іншого товару за останні 90 днів, а також визначити співвідношення виставлених на продаж товарів до проданих. Коротко кажучи, якщо це співвідношення більше 20% (тобто, на 100 виставлених товарів припадає 20 продажів), то ніша вважається такою, що варта уваги. Ось деякі категорії товарів, на які існує досить високий попит:

 • Колекційні та антикварні речі
  Унікальні речі з минулого, а також товари, що існують в єдиному екземплярі, є беззмінним лідером продажів на Ібей. Колекціонери - дуже часті гості на цій всесвітній барахолці, тому сміливо можна виставляти на продаж старі монети або значки, а також залізні вироби, старі книжки та інші старі (vintage) і антикварні (antique) речі.
 • Електроніка
  У цю категорію входять не тільки айфони і гаджети. Можна виставляти як нові товари з Alibaba, так і б/в речі на кшталт магнітол з 90-х або унікальних ламп.
 • Одяг, взуття, ювелірні вироби
  У цій категорії важливі тренди. Навіть якщо товар не фірмовий, його обов'язково куплять, якщо він схожий на останні новинки в цій галузі. Часто можна зустріти в лістингах фото зірок, які одягнені в схожі сукні або носять прикраси, схожі на ті, що ви продаєте.
 • Товари для дому та саду
  Інвентар і різні пристосування для обробки городу завжди актуальні. Що стосується виробів home décor, то тут також потрібно стежити за трендами.
 • Автозапчастини та аксесуари
  Товари, що потребують заміни, завжди в ціні. Як правило, на Ebay йдуть для того, щоб придбати дешевший аналог оригінальних запчастин.
 • Музичні інструменти
  Це ціла окрема галузь зі своїми раритетами і гуру. Якщо ви в темі, то легко знайдете покупця. Звісно, для музикантів є й інші спеціалізовані майданчики, але за ebay слідкують усі і завжди, тому ваш музичний інструмент не залишиться без уваги.
 • Іграшки та товари для хобі
  Хто не хоче придбати своїй дитині оригінальний подарунок, та до того ж за дуже скромною ціною? Що стосується товарів для хобі - на них теж існує стійкий попит, оскільки величезна кількість американців мають якесь хобі, і готові витратити на нього гроші.

Бізнес-моделі продажу на Ebay‍

Існує всього дві моделі продажів, дозволених на Ебей.

 1. Класична модель передбачає, що Ви продаєте товари, які є у вас у наявності, і відправляєте товари самостійно під час продажу, витримуючи визначені раніше терміни доставки. Чим швидше ви відправляєте, тим вище ваш товар у пошуковій видачі Ebay.

  З цієї причини більшість українських продавців на Ебей користується міжнародною доставкою Western Bid, яка не тільки дешевша за існуючі аналоги (ціни можна подивитися в нашому калькуляторі), а й істотно швидша: доставка з Києва до дверей покупця в США займає 5-9 робочих днів, в Євросоюз посилки доїжджають за 4-6 днів. Крім того, доставку до Києва можна оплатити прямо з особистого кабінету WB з нашою знижкою в 5-10%. Детальніше про це читайте тут.

  Ви також можете придбати товари для продажу безпосередньо у Western Bid, і продавати їх на Ebay з нашого складу в Маямі - подробиці тут.
 2. Модель дропшиппінгу передбачає, що в разі продажу ви замовляєте товар у третьої особи - виробника або дистриб'ютора, який відвантажує товар вашому покупцеві.

  Ebay не забороняє дропшиппінг, однак якщо він виявляє, що товар до покупця йде не з вашої країни і не зі США, то ваш акаунт заноситься (негласно) до бази даних дропшиперів, і у вас різко, у 2-3 рази, падають покази ваших лістингів. Так відбувається, наприклад, коли продавець з України в разі продажу замовляє товар у Китаї, і трекінг показує, що посилка йде з Китаю.

  Щоб уникнути потрапляння в "сірий бан", ми рекомендуємо користуватися нашим фулфілмент-центром у Маямі. Якщо ви відправляєте з Китаю товар нам на склад, а потім починаєте його продажі на Ebay, то жоден бан вам не загрожує, а товари доставляться вашим покупцям з США та інших країн так само швидко, як і товари американських продавців, при цьому ви користуєтеся нашою 40-60% знижкою на відправку. Ціни на відправлення з фулфімент-центру можна подивитися тут.

Крім того, потрібно знати, що на Ebay заборонений арбітраж (тобто модель дропшиппінгу, за якої товар замовляють у будь-якому онлайн-магазині, не пристосованому для дропшиппінгу, - наприклад, в Амазоні). Покаранням зазвичай є довічний бан.

Створення та оптимізація лістингів

Кожен лістинг повинен володіти чотирма характеристиками, і чим вони кращі, тим більше шансів у вас продати товар швидко і вигідно.

 1. Назва лістингу (title). У назву, де всього 80 знаків, включно з пробілами, потрібно вмістити максимальну кількість ключових слів, за якими покупець шукає товар. Використовуйте кожну букву. Не звертайте увагу на грамотність, і не використовуйте прийменники та розділові знаки. Ваш тайтл - це набір ключових слів. Читати його не будуть - покупець стане відразу розглядати картинки.
 2. Фото товару. Ви повинні помістити фото і відео можливого використання вашого товару. Ви продаєте рішення проблеми, а не сам товар - пам'ятайте про це. Розкажіть покупцеві історію в картинках про те, що ж він отримає, як він буде радий, як йому будуть всі заздрити, яку проблему він розв'яже, тощо.
 3. Ціна товару. Коли покупець знайшов ваш товар і подивився картинки, йому потрібно бути впевненим, що він не переплачує. Тому найімовірніше він перевірить інші лістинги зі схожим товаром, і купить у того, хто пропонує дешевшу ціну.
 4. Швидка доставка. Краще, якщо доставка буде включена у вартість товару, а в якості вартості доставки буде вказано Free Shipping.

Логістика та доставка

Вибір надійного перевізника - особливо в умовах триваючої війни - це один із ключів до вашого успіху. У нашому особистому кабінеті ви знайдете не тільки найнижчі ціни на нашу власну міжнародну доставку, а й ціни зі знижкою від наших партнерів, таких, як НоваПошта.

Виведення коштів

Якщо ви скористалися нашою послугою відкриття американської компанії і працюєте на Ібей як американська юридична особа, то ви отримуєте гроші на американський банківський рахунок, звідки можливо вивести гроші за проданий товар через платформу Western Bid.

Якщо ж ви зареєстровані як продавець з України, то після отримання грошей з Ebay на ваш рахунок у Піонері, ви можете миттєво переказати гроші на рахунок у Western Bid для оплати пересилання, замовлення товару, на рекламу або маркетингові послуги. Ви завжди можете вивести залишок з рахунку Western Bid зручним для вас способом.

На сьогоднішній день в українських продавців на Ебей є всі необхідні інструменти і можливості для того, щоб стати успішним продавцем. Ми закликаємо вас спробувати свої сили на цій платформі, дотримуючись усіх правил і рекомендацій.

Успішних вам продажів!

Михайло Бірман
Михайло Бірман
Засновник, власник і генеральний директор Western Bid, провідної платформи в галузі e-commerce в Україні з 2001 року.

Реєстрація на подію

Залишайте заявку на реєстрацію на подію

Дякуємо за заявку!

Протягом 2 робочих днів ми надішлемо Вам лист з подальшою інформацією на вашу пошту.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Інші новини та події

Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Shopify
21.05.2024

Що таке Shopify? Переваги від Shopify Experts Western Bid

Що таке Shopify, чому Shopify це найкращий вибір, як знайти Shopify experts та інтеграція з Western Bid

Читати далі
PayPal
17.05.2024

Paypal в Україні

PayPal - що це? PayPal в Україні: як зареєструватися, як отримати гроші, як вивести гроші з PayPal.

Читати далі
Shopify
15.05.2024

Дропшиппінг на Shopify = $$$

Як почати дропшиппінг-бізнес на Shopify: покрокова інструкція від Western Bid. Дотримуйтесь кроків у статті, підключайтеся до нашої платформи, і заробляйте!

Читати далі
Поради
03.05.2024

12 порад для роботи з фулфілментом

Як правильно організувати роботу з фулфілмент-центром Western Bid у США

Читати далі
Amazon
25.04.2024

Як продавати на Амазон з України

Як продавати книжки та товари на Амазон, як почати продавати на Амазон з України успішно і без помилок з Western Bid

Читати далі
Поради
22.04.2024

Що продавати в Інтернеті

Що продавати в інтернеті у 2024 році. Що можна продавати в Інтернеті з дому. Що можна виробляти вдома і продавати з прибутком.

Читати далі
Nova Poshta
18.04.2024

Western Bid + Нова Пошта: міжнародна доставка за кордон у 2024 році

Нова пошта - міжнародна доставка: скільки коштує і як відправити посилку Новою Поштою

Читати далі
PayPal
15.04.2024

PayPal Україна: Як отримати гроші на PayPal за продажі

Як покупці Ваших товарів можуть оплатити їх через PayPal користуючись платформою Western Bid

Читати далі
Shopify
12.04.2024

Як просувати свій Shopify магазин

Чек-лист для просування магазину на Shopify. Маркетинг-стратегії розкрутки магазину

Читати далі
Fulfillment
10.04.2024

Фулфілмент для ecommerce: приховані переваги

Послуги фулфілмента для e-commerce бізнесу та інтернет-магазинів. Фулфілмент у товарці. Плюси фулфілмента.

Читати далі
eBay
05.04.2024

Як продавати на eBay з України у 2024 році

Що і як продавати на Ebay з України. Як почати продавати на Ебей. Тренди Ібей у 2024-му році

Читати далі
Fulfillment
02.04.2024

Фулфілмент для Інтернет Магазину та маркетплейсів

Фулфілмент центр для маркетплейсів та інтернет-магазинів у США: більше, ніж просто order fulfillment

Читати далі
Stripe
01.04.2024

Stripe Україна: доступний через WB!

Stripe Україна дуже потрібен продавцям на Shopify і на інших майданчиках в Інтернеті, адже забезпечує приймання оплат у США

Читати далі
Shopify
27.03.2024

Магазин на Shopify: Перші кроки

Відкриваємо магазин на Shopify разом. Базові кроки для відкриття магазину у 2024-му році

Читати далі
Shopify
26.03.2024

Shopify у 2024-му році. Підготовка до відкриття магазину

Готуйте свій магазин на Shopify до успішного запуску з нашими порадами та рекомендаціями.

Читати далі
Shopify
19.03.2024

Shopify: факти і цифри

Перспективи роботи на Shopify для підприємців: що очікувати від найбільшого конструктора магазинів

Читати далі
Shopify
19.03.2024

10 бестселерів на Shopify

Найбільш продавані категорії товарів на Shopify. Все про бестелери у 2024 році. Цифри та факти, які допоможуть Вам продавати ще успішніше

Читати далі
Shopify
30.11.2023

Shopify. Чого я навчився, запустивши більше 50-ти магазинів

Ця книга від Олександра Радіча – не тільки розбір платформи та технологій роботи з нею зі скрін-шотами, а й приклади, та практичні поради, досвід

Читати далі
Продажі
17.11.2023

Збільшіть свої продажі на Amazon завдяки ОптоМаркет

Революціонізуйте свої продажі на Amazon: відкрийте для себе ОптоМаркет від Western Bid!

Читати далі
Маркетинг
09.11.2023

Сім маркетингових засобів для збільшення продажів у 2024

Що, на думку десятків провідних галузевих фахівців, є запорукою вашого успіху в електронній комерції

Читати далі
Etsy
27.07.2023

Як виставити товари на продаж на маркеті ETSY?

Ви зможете опублікувати свій товар самостійно, якщо ви маєте магазин на Etsy, відновили закинутий або чийсь магазин або працюватимите на іншому магазині

Читати далі
Автоматизація
27.07.2023

Як автоматизувати торгівлю на Etsy, eBay, Amazon в KeyCRM.

Для тих, хто цінує свій час і не хоче витрачати багато часу на обробку і синхронізацію замовлень з Etsy, Ebay, Shopify, вести складський облік

Читати далі
Гроші
27.07.2023

Як заощадити гроші на запуску та розвитку онлайн-продажів.

На початкових етапах запуску онлайн-магазину у власників бізнесу виникає багато питань, і серед них питання про витрати на розвиток сайту та онлайн-продажі

Читати далі
Аналіз ринку
27.07.2023

Як проаналізувати ринок і визначити ціну товару.

Аналіз потрібно проводити для того, щоб дізнатися скільки було товарів продано, за якою мінімальною і максимальною ціною. Можна проаналізувати конкуренцію

Читати далі
Шахрайство
27.07.2023

Як захиститися від шахраїв?

Відмінною особливістю “нової хвилі” шахрайства є покупка товарів за допомогою PayPal-акаунта, доступ до якого був зламаний або вкрадений.

Читати далі
Податки
27.07.2023

Податок на цифрові послуги в Україні

З 1 січня 2022 року в Україні запроваджено податок на цифрові послуги, які надають компанії-нерезиденти країни, у тому числі й на послуги маркетплейсів.

Читати далі
Etsy
27.07.2023

Як розшифрувати рахунок Etsy?

Дізнайтеся що таке - Listing, Transaction, Marketing, Subscription, Tax, VAT. Та де знайти щомісячну виписку вашого магазину!

Читати далі
как продавать на ebay, як продавати на ebay, как продавать на ebay из украины, как продавать на ебей из украины, ebay как продавать из украины, як продавати на ебей, ebay украина как продавать, как продавать на ебей, як продавати на ebay з україни, ebay як продавати з україни, можно ли продавать на ebay из украины, как продавать на ebay в европе, продавать на ebay из украины, как продавать на ebay без payoneer, что продавать на ebay из украины, ebay fulfilment, бесплатная международная доставка ebay, як почати продавати на ebay, как продавать на ебей с украины, как продавать на ebay с украины, как начать продавать на ebay, продавать на ebay, как продавать на ebay частному лицу, как начать продавать на ebay из украины, как продавать на ибей, что можно продавать на ebay, eBay, продажі онлайн, електронна комерція, маркетплейс, український експорт, інтернет-торгівля, міжнародні продажі, eBay Україна, електронна торгівля, платформа для продажу, підприємництво, експорт товарів, онлайн-бізнес, цифровий маркетинг, стратегії продажу, економіка Інтернету, eBay, продажи онлайн, электронная коммерция, маркетплейс, украинский экспорт, интернет-торговля, международные продажи, eBay Украина, электронная торговля, платформа для продажи, предпринимательство, экспорт товаров, онлайн-бизнес, цифровой маркетинг, стратегии продаж, экономика интернета