Chat with us, powered by LiveChat

Як продавати на Facebook?

З 2020 року кожен зареєстрований користувач соцмережі може відкрити свій магазин на Facebook. Магазини в Фейсбук стають все більш популярні: їм довіряють покупці, а підприємці відзначають хороший рівень зростання прибутку, адже Facebook за допомогою налаштувань реклами показує товари чітко визначеній цільової аудиторії.

До додаткових плюсів магазину на Facebook можна віднести:

  • можливість розмістити в магазині необмежену кількість товарів;
  • можливість аналітики переглядів, кліків, покупок;
  • можливість згадувати товари в публікаціях, висвітлювати знижки, акції.

Для прийому оплат товарів від покупців з-за кордону зручно користуватися маркетом Lavky.com. Покупця можна одразу направляти на Lavky.com або ж відправляти покупцеві посилання на оплату в месенджері.

Як відкрити магазин на Facebook?

Якщо у вас немає особистого облікового запису в Facebook, вам необхідно зареєструватися в соцмережі. А вже з особистого облікового запису створювати магазин – в меню “Створити” вибираємо опцію “Сторінка”:

Тепер з двох наданих варіантів, треба вибрати варіант “Компанія або бренд” і натиснути на кнопку “Почати”:

Введіть дані свого магазину – назва Сторінки, Категорія, Адреса. Натисніть кнопку “Продовжити”:

Ваша нова сторінка створена. Далі ви зможете її редагувати, додати логотип, банер і опис вашого магазину.

До нової сторінки вже приєднаний магазин і тепер його треба оформити. Для цього натискаємо на кнопку “Ще” в меню зліва і вибираємо вкладку “Магазин”. У вікні “Налаштуйте розділ Магазин” натискаємо на “Я приймаю Умови і правила продавців” і натискаємо на кнопку “Продовжити”:

У вікні “Виберіть спосіб оформлення замовлення” вибираємо опцію “Оформлення замовлення на іншому сайті”. Це дасть можливість направляти покупців за прямим посиланням на оплату через Western Bid. Покупці також зможуть переглядати товари на сайті Lavky.com:

Важливо вибрати валюту для роботи вашого магазину. Наприклад, американські долари. Натискаємо на кнопку “Зберегти”. Ваш магазин успішно оформлений!Саме час почати додавати товари. Є різні можливості додавати ваші товари: вручну, методом закачування з виробничого файлу і навіть налаштувавши автоматичне завантаження. Ручний спосіб найлегший і дає вам можливість вставляти в кожен товар пряме посилання на цей товар.

Отже, натисніть на кнопку “Додати товар”:

Заповнюємо всі необхідні поля. І додаємо пряме посилання з того товару на сайті Lavky.com Marketplace, який виставляємо.

Додайте одну або кілька фотографій свого товару.Після того як ви додали пряме посилання і заповнили всі поля (назва товару, ціна, опис та інше), вибрали “Видимість” товару, ви можете натиснути на кнопку “Додати товар”. Товар буде опублікований на вашій сторінці:

Щойно товар буде підтверджений Facebook (зазвичай процес підтвердження займає кілька хвилин), ви отримаєте повідомлення “Ви додали свій перший продукт”.За таким алгоритмом ви можете наповнити свій магазин необхідною кількістю товару. Коли покупець натисне на товар, система переведе його за прямим посиланням на Lavky для зручної оплати.

Звертаємо вашу увагу, що Facebook – не традиційний маркетплейс в звичному нам розумінні. А тому, щоб показувати ваш товар цільовій аудиторії за кордоном, потрібно запускати рекламу.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Вам також буде цікаво

Telegram бот

План дій для успішного старту

Приєднуйтеся до нашого чат-боту в Telegram для покрокових інструкцій щодо початку роботи та використання сервісів Western Bid.

YouTube канал

Навчання та натхнення у відео-роликах

Відео-інструкції, поради для новачків та досвідчених продавців на міжнародних майданчиках, мотивація та дослідження трендів.

База знань

Відповіді на всі ваші питання

Деталізовані інструкції щодо використання послуг Western Bid, а також щодо оформлення доставки, прийому та виведення коштів за продані товари.

як продавати з України на фейсбук маркетплейс Facebook Marketplace, як виставити товар на фейсбук, як прийняти оплату від покупця на фейсбук Facebook, як продавати на фейсбук через лавки лавкі Lavky, як відкрити магазин на фейсбук, как продавать из Украины на фейсбук маркетплейс Facebook Marketplace, как выставить товар на фейсбук, как принять оплату от покупателя на фейсбук Facebook, как продавать на фейсбук через лавки Lavky, как открыть магазин на фейсбук