Chat with us, powered by LiveChat

Як продавати у Фейсбуці?

Як продавати у Фейсбуці

Facebook продовжує лідирувати серед соціальних мереж, а значить - це чудове місце для продажу ваших товарів. Я впевнений, що в найближчому майбутньому FB виведе нову версію своїх Facebook Store, і магазин у Фейсбуці буде у кожного бізнесу. І зараз переваги та зручності магазину в FB складно переоцінити - доступ до багатомільйонної аудиторії платформи в поєднанні з недорогою таргетованою рекламою, безумовно, унікальні.

У цій статті я постараюся докладно і стисло викласти основні принципи того, як продавати у Фейсбуці успішно і без помилок, а також покажу крок за кроком як зареєструвати свій магазин у FB і приймати оплати від покупців через платформу Western Bid.

Яку вибрати статегію продажів у FB

Перш, ніж почати будь-який бізнес, необхідні певні етапи підготовки. Необхідно поставитися до цих етапів серйозно, оскільки від них залежить успіх вашого магазину.

Цільова аудиторія

Розгляньте всі можливі застосування для ваших товарів. Візьміть до уваги, що товари можна не тільки використовувати, а й дарувати комусь, хто стане їх використовувати. Тому під час таргетування я б врахував і аудиторію, яка не стане користуватися вашими товарами, а купить їх у подарунок кінцевим користувачам.

Інші підприємці також можуть купувати ваші товари, та ще й у великих кількостях, для подальшої реалізації через інші канали. Тому я б радив у кожному магазині мати розділ для оптових покупців.

Асортимент товарів

Середній магазин зазвичай пропонує не менше 200-300 товарів обраної тематики (ніші). Зробіть аналіз проданих товарів на різних маркетплейсах і перевірте тренди в Google та Pinterest для того, щоб сформувати необхідний асортимент.

У вашому магазині також мають бути присутні супутні товари. І якщо ви самі їх не виготовляєте та не маєте їх у наявності, то розгляньте можливість включити такі товари до асортименту вашого магазину через дропшиппінг-додатки.

Ціноутворення

Проведіть аналіз продажних цін на товари у вашій ніші. Пам'ятайте, що у маловідомого бренду купують за нижчою ціною, тому не намагайтеся продати за цінами конкурентів - ваші ціни мають бути на 10-15% нижчими.

Ваше завдання - отримати прибуток. Ваші ціни з урахуванням усіх знижок повинні все одно бути вигідні. Не починайте продажі "в нуль" з надією коли-небудь підняти ціни - це погана практика. Якщо ваші товари з урахуванням мінімальної націнки не є конкурентними за ціною - знайдіть інші товари або виберіть іншу нішу.

Візуальне оформлення

Зараз існує безліч безкоштовних програм в Інтернеті, які зроблять фотографію вашого товару максимально привабливою. Найкраще продаються товари, які представлені на фотографіях у момент їхнього використання. Одяг має продаватися на моделях (є онлайн-програми, які "одягнуть" будь-який одяг на модель), декор краще демонструвати в інтер'єрі, а будь-які інструменти - у справі.

Доставка товарів

Швидка доставка товарів - це ключ до успіху. Дедалі більше й більше покупців купують товари, сподіваючись отримати їх протягом кількох днів. Тому ми рекомендуємо для некастомізованих товарів реалізовувати їх з фулфілмент-центру, а для доставки з України користуватися пропонованими Western Bid різними швидкісними поштовими службами.

Зручні способи оплати

Платформа Western Bid пропонує Вашим покупцям оплатити товари в магазині Facebook через PayPal, a також кредитними картками та Apple/Google Pay через Stripe. Це найзручніші способи оплати для західних покупців.

Вирішення диспутів і повернення товарів

Якщо ви користуєтеся послугами Western Bid, то вирішенням диспутів і суперечок з покупцями, які відкрили такі суперечки в платіжних системах, займається Western Bid. Ми також надаємо зручний склад для прийому повернень від покупців. Такі повернення ви можете повернути собі або направити іншому покупцеві на будь-яку адресу.

Тактика продажів

Тактика продажів охоплює інструменти та методи досягнення успіху вашого магазину у Фейсбуці. Зупинимося коротко на головних із них:

1. Канали реклами

Емейл-розсилка. Це, як і раніше, найефективніший метод залучення покупців. Тому вам необхідно постійно займатися збором емейлів, причому - не тільки у вашому магазині. Це можна робити, наприклад, на односторінкових сайтах, які в обмін на емейл пропонують якийсь цифровий продукт у вигляді списку, переліку, керівництва або чек-листа.

Таргетована реклама у ФБ. Для FB-магазину це найоптимальніша реклама, оскільки ФБ не хоче, щоб користувач залишав соцмережу, і тому покупки всередині вітаються.

Спільноти та групи. Створення іміджу експерта неможливе без групи користувачів ваших товарів або нішевої групи-обговорення, де ви є модератором. FB обов'язково рекламуватиме вашу групу всім, хто цікавиться вашою нішею.

Конкурси та розіграші. Важливо постійно підігрівати інтерес до ваших товарів, влаштовуючи періодичні знижки, конкурси та розіграші в соцмережах.

2. Оптимізація та аналіз результатів

Відстеження ключових метрик, таких як конверсія, середній чек, ROI, дасть вам можливість оцінювати успіх просування вашого магазину. Не покладайтеся на загальне враження або кількість продажів - довгостроковий успіх важливий тільки при постійному зростанні купівельної аудиторії.

3. Регулярне оновлення контенту

Ваш магазин вимагає не тільки нових товарів, а й постійного оновлення будь-якого контенту, який ви розміщуєте в магазині. FB не любить магазини, асортимент і фотографії в яких залишаються без змін місяцями.

Оновлюваним контентом може бути:

 • Публікація нових товарів
 • Розміщення тимчасових акцій і знижок
 • Посилання на товари з різних груп і повідомлень
 • Репости товарів
 • Публікації відгуків про товари

4. Підтримка клієнтів

Найкраще здійснювати підтримку через FB месенджер. Зараз уже є програми миттєвого перекладу, і тому мовний бар'єр не є проблемою. Обов'язково в магазині опублікувати Return Policy, де чітко визначити умови повернення або обміну товарів, а також вказати адресу центру повернень для відправки туди товарів покупцями).

Також існують онлайн-сервіси, які надають телефонний номер у США і дають вам можливість натренувати робота-автовідповідача, який зможе спілкуватися з вашими покупцями телефоном, надаючи усю необхідну інформацію в голосовому режимі.

Як відкрити магазин на Facebook?

Якщо у вас немає особистого облікового запису в Facebook, вам необхідно зареєструватися в соцмережі. А вже з особистого облікового запису створювати магазин – в меню “Створити” вибираємо опцію “Сторінка” - "Page":

Далі вам потрібно пройти декілька кроків для створення сторінки вашого магазину. Серед яких заповнення основної інформації про магазин. Це - назва магазину, категорія, сайт, адреса, номер телефону та інші. Після заповнення потрібної інформації натискайте "Next", щоб перейти до наступного кроку.

Після заповнення необхідної інформації сторінка буде створеною, та залишиться створити саме магазин, прив'язаний до сторінки. Для цього необхідно відкрити вашу створену сторінку та натиснути "Meta Business Suite".

Далі натисніть на "Усі інструменти" - "All tools" та оберіть "Commerce".

В цьому пункті меню ви будете налаштовувати вже безпосередньо сам магазин. Для цього необхідно натиснути "Add account"

Обираємо спосіб замовлення товару - "Oформлення замовлення на іншому сайті" - "Checkout on another website"

Обираємо створену нами сторінку з якої будемо продавати товари.

Після цього необхідно створити обліковий запис компанії.

На цьому етапі потрібно обрати країни в яких плануємо продавати.

На останньому етапі створення магазину система покаже інформацію що ви додали. Натисніть "Finish setup"

Після заповнення всієї інформації магазин потрапляє на модерацію. Також вам на електронну адресу, вказану при створенні, надійде лист із посиланням на верифікацію.

Додавати товари у магазин можна до завершення модерації, для цього відкрийте ваш магазин в "Commerce Manager" та перейдіть в "Catalog" - "Items" - "Add items".

У вікні що відкрилося можна обрати як саме додати товари. Для прикладу оберемо ручне додавання "Manual".

Для цього потрібно заповнити:

 • зображення товару;
 • назву та детальний опис;
 • посилання на товар на сайті магазину;
 • ціну товару та вартість зі знижкою, якщо акція діє;
 • категорію товару;
 • видимість товару та його статус наявності;
 • стан товару, новий або б/у;
 • бренд товару;
 • content ID для можливого використання у рекламних кампаніях.

Після додавання товарів, вони будуть відображатися в пункті "Catalog" - "Items".

Останній крок це публікація вашого магазину. Перейдіть в пункт "Overview" та натисніть "Publish shop".

Після публікації відвідувачі зможуть перейти на сторінку магазину у Facebook та переглядати ваші товари. За таким алгоритмом ви можете наповнити свій магазин необхідною кількістю товару. Коли покупець натисне на товар, система переведе його за прямим посиланням на Lavky для зручної оплати.

Звертаємо вашу увагу, що Facebook – не традиційний маркетплейс в звичному нам розумінні. А тому, щоб показувати ваш товар цільовій аудиторії за кордоном, потрібно запускати рекламу.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.
як продавати з України на фейсбук маркетплейс Facebook Marketplace, як виставити товар на фейсбук, як прийняти оплату від покупця на фейсбук Facebook, як продавати на фейсбук через лавки лавкі Lavky, як відкрити магазин на фейсбук, как продавать из Украины на фейсбук маркетплейс Facebook Marketplace, как выставить товар на фейсбук, как принять оплату от покупателя на фейсбук Facebook, как продавать на фейсбук через лавки Lavky, как открыть магазин на фейсбук