Чи є обмеження на
виведення грошей для продавців-початківців?

Крім загальних обмежень в роботі з Western Bid, пов’язаних з асортиментом товарів, умовами відправлення посилок і загальними обмеженнями на виведення грошей, для нових клієнтів-продавців діють додаткові обмеження на виведення коштів (так зване “Правило Новачка”):

термін дії “Правила Новачка” — 45 днів з моменту отримання першого платежу

Приклад: продавець почав роботу, виставив кілька лотів, і один з них був куплений. Оплата була зарахована на акаунт продавця у Western Bid 1-го квітня. У цьому випадку “Правило Новачка” діє до 15-го травня включно.

Період дії “Правила Новачка” не залежить від дати реєстрації в системі Western Bid або від часу перевірки надісланих документів.

В період дії “Правила Новачка” виведення грошей клієнту-продавцю з рахунку у Western Bid здійснюється тільки в двох випадках:

Отримано підтвердження від покупця про доставку товару (тобто покупець залишив відгук-feedback на сайті продажу)

Минуло 45 днів з моменту зарахування платежу на рахунок продавця в системі Western Bid.

Приклад 1: продавець отримав два платежі на, скажімо, $ 100 і $ 200 доларів США, 1-го червня в період дії “Правила Новачка”. На продаж в $ 100 покупцем товару був залишений позитивний відгук 10-го червня, а покупець товару за $ 200 взагалі відгуку не залишив. Клієнт-продавець може зробити запит на виведення $ 100 вже 11-го червня, а гроші за інший продаж (де не залишено відгук) можна вивести через 45 днів, тобто 15-го липня.

Приклад 2: перший платіж отримано продавцем 15 березня, і термін дії “Правила Новачка” закінчився 30 квітня. Крім інших платежів, в період закінчення дії “Правила Новачка” продавцем отримано два платежі, 29-го квітня і 1 травня. Платіж, отриманий 1-го травня, можна вивести вже 2-го травня, а платіж, отриманий 29-го квітня (тобто до закінчення дії “Правила Новачка” 30-го квітня), можна вивести відразу після отримання відгуку, або через 45 днів, тобто 14 червня.

Адміністрація Western Bid залишає за собою право розглядати терміни виведення грошей індивідуально для кожного клієнта аби запобігти випадкам умисного ухилення від існуючих обмежень. Приклад: протягом першого місяця новий продавець продав 2 лоти на суму $ 20 доларів, а протягом другого  100 лотів на суму $ 3.000 доларів. В цьому випадку Western Bid подовжить обмеження першого місяця.

Протягом всього “Періоду Новачка” клієнт-продавець зобов’язаний вставляти номера відстеження посилок для всіх своїх проданих лотів.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом