Chat with us, powered by LiveChat

Книга

“Незламні продавці”

20 історій успіху українських продавців - клієнтів Western Bid. Дізнайтеся, як створювалися круті українські продукти, які купують по всьому світу. Шукаєте натхнення - тоді ця книга для вас.

Мета цієї книги допомогти читачам повірити у власні сили й зважитися на власну справу, яка приноситиме гроші й задоволення.

Про що книга

Книга “Незламні продавці”

У книзі «Незламні продавці» зібрані історії успіху українських виробників, які, попри всі труднощі, пов’язані з конкуренцією, ковідом, війною та іншими факторами, змогли відзначитися на світовому ринку. З героями спілкувався Олександр Радіч, директор із зовнішніх комунікацій Western Bid Україна — компанії, що полегшує підприємцям вихід на численні міжнародні майданчики та організовує доставку товарів покупцям. Книга буде корисною для кожного, хто цікавиться підприємництвом, міжнародними маркетплейсами, зокрема Etsy, Amazon та eBay.

Відгуки про книгу
Олександра Радіча

Придбати книгу зараз

Доброго дня. Дякую. Вчора книгу отримав. Декілька розіділів уже прочитав і можу сказати, що ця книга буде чудововою мотивацією для подальшого розвитку і допоможе осягнути нові горизонти. Знаючи автора книги особисто, я коли дізнавчя про випуск цієї книги, зразу ж, і не задумуючись, її замовив, я можу сказати що я не пожалкував!

Юрій Федотов

Мої враження від книги "Незламні продавці" Олександра Радіча дуже позитивні. Ця книга, наповнена історіями успіху українських підприємців, дуже надихає. Читаючи книгу, я задумавсчя над своєю власною діяльністю і над своїм життям. Для мене особисто "Незламін продавці" стали не лише джерелом мотивації, а й стимулом працювати над власними ідеями. Дуже рекомендую цю книгу не тільки підприємціям, а й всім, хто шукає натхнення та мотивації в житті. Читається книга дуже легко.

Денис

Доброго дня Книги забрав! Я в захваті. Дуже круті історії ви вибрали! Титанічна праця

Іван Козак

Добрий день, я більше скажу. Майже всі книги вже роздарував, та вже половину прочитав. Я чомусь думав, що я один дуже тяжко починав, але виявилось що реальність у всіх одна. Книга дуже крута, ідея з реальними продавцями 5+ Дякую

Руслан Кирик

Вітаю з виходом довгоочікуваної книжки Нехай це видання буде у списку must read для аудиторії не тільки успішних підприємців, а й для кожної людини, яка шукає натхнення, розвитку, реалізації, віри та перспективи. Ця книжка гордість усіх причетних та дотичних. З великою повагою, пане Олександре до Вас і усієї команди!

Tetiana Kyryk

Вітаю з другою книгою, в цей складний час вона стане натхненим орієнтиром для багатьох людей. Для мене так точно. Мені будь ласка 10шт з автографом ;)

Руслан Апстрим

Пане Олександре, Вітаю з виходом довгоочікуваної книги! Ви та ваша команда в т.ч. вся компанія Western Bid, дуже допомагаєте людям знайти в собі сили ніколи не здаватись, надихаєте йти тільки вперед! Щиро Вам дякуємо!

Vira Mark

Приклади сторінок книги

Авторський стиль та вигляд книги

Дізнатися історії 20 різних українських продавців та їх шлях до успіху!

Книга доступна в друкованому та електронному вигляді. При замовленні, вкажіть, будь ласка, який саме варіант ви хочете отримати.