Chat with us, powered by LiveChat

Відгук

Залиште ваш відгук

Ми будемо вдячні за ваш відгук про наші сервіси та роботу компанії!

Дякуємо за відгук!

Ой! Щось пішло не так, спробуйте, будь ласка, ще раз...

Відгуки наших клієнтів

Дякую за аналіз. Отримав підтвердження напрямку розвидку магазину.

Дмитро

Якщо коротко, це було максимально інформативно, чітко, лаконічно і без води! Дуже сподобалось, що питання, які я хотіла обговорити, в мене запитали ще до консультації і до оплати. Вже з самого початку консультації Вікторія знала про мій магазин і ми одразу почали роботу над помилками. Ми не витрачали час на знайомство і т.п. Я не вперше беру консультацію, не новачок в цій темі, але в цьому випадку багато для себе занотувала. Розібрали всі можливі помилки та шляхи їх вирішення. Отримала також декілька кейсів з досвіду Вікторії, що для мене було важливо. З першими результатами напишу ще відгук) Вікторія та команда WesternBid, вам величезне дякую!

Дарина

Віктотія дуже чітко пояснила, які ніші у моєму напрямку і діяльності найпопулярніші на Етсі. Ми виділили основні для старту. Розглянули конкурентів і лістинги, які вони пропонують. Я точно маю наснагу після консультації на відкриття свого власного магазину! Щиро вдячна за чудову консультацію!

Світлана

В эту компанию обратилась первый раз. На этапе анализа магазина мне дали очень много информации. Что больше пользуется спросом, куда идти и как в целом дальше развивать свой магазин. А консультация дала возможность задать какие-то вопросы, которые остались

Наталья

Доброго дня, Юлія! Нашій компанії сподобалось працювати з вашою командою. Менеджер по роботі Світлана і ви! Є дуже відповідальними працівниками. Світлана - вона чітко розуміла поставлену задачу перед собою! Мінусів на жаль нема) Щиро дякую за вашу співпрацю і допомогу вивести наш магазин на платформі Етсі. Вам успіхів і процвітання!

Ігор

До речі, дякую Вам, пане Максиме, та всій команді! Вчора профіт перейшов за 10 тисяч, я давно хотів перейти цю лінію і це вдалося завдяки вам. Щиро дякую і бажаю всіх благ кожному з вас! Новий рік, ви так нам активно етсі розкрутили, на інстаграмі купа замовлень. Ви та команда яка займається інстаграмом мене реально надихнули, бачу, що можна розвивати й розвивати. Дякую!

Юрій

Дякую! Коротко переглянула файл, зрозуміла, що я обрала вірний напрям з самого початку. Сподівалася, шо пропустила якусь приховану перлину, але виявилося, шо ні. Є кілька цікавих ідей та деталей, що можна використати. Дякую! Запитань поки не маю, планую найближчими днями детально проаналізувати інформацію. Можливо, з'являться під час цього процесу. Гарного дня і тихих вихідних усім!

Elena

Потрясающе, появились новые идеи и направления, что нужно делать и как дальше развивать

Annie

Але ж наразі мені ваш підхід дуже сподобався, а також: А) оптимізм по ніші, яким ви мене навіть трохи заразили (на відміну від інших колег з їхнім скептичним та набагато менш інформативним звітом по темі) Б) запропоновані чіткі кроки розвитку в форматі DIY, без "перетягування ковдри" в бік надання вами додаткових платних послуг (чого від усі вже на автоматі очікуєш :))) а тут опа, все розказали, пояснили, і все! Ось саме такий ваш підхід, до речі, схиляє мене до думок про продовження співпраці. Чи то в форматі повного делегування певних задач, чи то на додаткові платні консультації в текстовому форматі.

Юрій

Дякую за розбір та консультацію) Мені сподобалась конкретика аналізу, рекомендації та пункти, на які нам варто звернути увагу.

Аліна