Chat with us, powered by LiveChat

Чому кошти за продажі у п’ятницю іноді надходять
у вівторок?

Оплати з Shopify, ETSY та LAVKY до системи обслуговування Western Bid зараховуються автоматично.

Всі інші платежі, включно з тими, що затримав PayPal для перевірки, вносяться вручну операторами Western Bid у робочі дні.

Отже кошти, що надійшли у п’ятницю ввечері, у суботу та неділю, вносяться в систему обслуговування у понеділок. Та через різницю у часі наші клієнти можуть побачити їх на своїх рахунках лише у вівторок зранку.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Вам також буде цікаво

Telegram бот

План дій для успішного старту

Приєднуйтеся до нашого чат-боту в Telegram для покрокових інструкцій щодо початку роботи та використання сервісів Western Bid.

YouTube канал

Навчання та натхнення у відео-роликах

Відео-інструкції, поради для новачків та досвідчених продавців на міжнародних майданчиках, мотивація та дослідження трендів.

База знань

Відповіді на всі ваші питання

Деталізовані інструкції щодо використання послуг Western Bid, а також щодо оформлення доставки, прийому та виведення коштів за продані товари.

як вестерн бід Western Bid зараховує кошти, коли прийде оплата за продаж, як обробляються платежі, як зараховується платіж, транзакція продаж у п'ятницю, как вестерн бид Western Bid засчитывает средства, когда придет оплата за продажу, как обрабатываются платежи, как засчитывается платеж, транзакция продажа в пятницу