Наші послуги

Прийом PayPal оплат

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас, зараховуючи потім кошти на ваш рахунок або валютні та гривневі картки.

Швидка та надійна доставка посилок

Відправляємо посилки по усьому світу з космічною швидкістю за розумні гроші. Експрес-доставка від $ 19 за 2 дні. Доставка Плюс від $ 6 за 7 робочих днів.

Страхування посилок

Якщо ваша посилка була застрахована, то в разі її втрати, ми повертаємо вам вартість вкладення, вартість пересилки і нашу комісію. Вартість страховки 1%.

Підтримка продажів

Ведемо скарги та диспути. Приймаємо повернення в США і Європі, відправляємо їх вашим новим покупцям або вам.

Безкоштовні послуги перекладача

Робимо дзвінки з перекладачем на EBAY, Піднімаємо ліміти. Верифікуємо акаунт. Працюємо з негативними відгуками.

Безкоштовний магазин для клієнтів

Ви можете розмістити ваші товари та створити магазин на Lavky.com безкоштовно. Є експорт / імпорт товарів з Ebay та Etsy.

Bid Market

Закрита онлайн-платформа для авторизованих бізнес-агентів Western Bid, де представлені товари постачальників для продажу в магазинах бізнес-агентів на Etsy.

Онлайн школа для продавців

Вчимо продавати товари на Ebay, Etsy та Shopify. Школа для тих, хто хоче дізнатися, як починати продажі, щоб не бути заблокованим маркетплейсом, як виставляти товари у вигідному світлі та заробляти від $ 1500 на місяць.

West Parcel

Організація доставки посилок та вантажів з України по всьому світу. Доставка на склади Amazon. Доставка проданих на маркетплейсах товарів. Можна поповнювати рахунок для здійснення доставки без послуги прийому платежів.

Комок

Допомагаємо організувати продаж ваших товарів з наших власних американських акаунтів на різних міжнародних маркетплейсах. Всю організацію процесу продажу та доставки товару покупцям повністю беремо на себе.

Fulfillment Center

Ваш власний склад у Майамі суттєво розширює ваші можливості: дозволяє зберігати партії товарів безпосередньо у США, значно скорочує терміни доставки товарів вашим покупцям, покращує ваш рейтинг продавця на маркетплейсах.

Безкоштовні навчальні відео

На нашому YouTube-каналі ми регулярно випускаємо навчальні ролики для продавців на eBay і Etsy. Обов’язково підпишіться!

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером в Україні:
0 800 211 581

для дзвінків із-за кордону:
+38 094 710 45 66

(оплата згідно тарифів операторів зв'язку)

в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом