Chat with us, powered by LiveChat

Коли і яким чином можна отримати свої гроші за продажі?

У компанії Western Bid діють наступні загальні правила і обмеження на вивід грошей для клієнтів-продавців. Гроші можна отримати тоді, коли виконані наступні умови:

Надані необхідні документи

Необхідно мати документи, що підтверджують особу та місце проживання.

  • Кольорове фото (скан) внутрішнього паспорту (1, 2 розворот) або ID-карти. Важливо, щоб було видно всі кути документа. Якщо вам виповнилося більше 45 років, то необхідно фото і третього розвороту паспорта з фотографією.

  • Документ, що підтверджує місце проживання (або штамп про прописку в паспорті). Якщо ви не живете за місцем прописки, надайте будь-який документ із зазначеним у ньому вашим ім’ям і адресою проживання. Для цього підійде будь-який офіційний документ з ім’ям, прізвищем та адресою, що збігаються з зазначеними у вашому профілі.

Наприклад:


– виписка з банку / кредитної картки,
– квитанція про оплату комунальних послуг,
– податкова накладна,
– інша виписка / довідка, видана уповноваженим органом для проживання.

Ще раз наголосимо: адреса, вказана при реєстрації в Western Bid, має збігатися з адресою на наданих документах, незалежно від того, чи проживаєте ви за цією адресою на даний момент чи ні.

  • Заповнену англійскою мовою та підписану Угоду користувача. Її можна завантажити з особового кабінету.

  • Для жителів України необхідно відправити фото / скан ІПН (Картка платника податкiв).

Документи потрібно надіслати через форму відправки, що знаходиться в особистому кабінеті користувача у верхньому правому куті (натисніть на “чоловічка”, потім на “Завантаження документів”), перед оформленням першого запиту на виведення грошей.

Ви не перебуваєте в статусі продавця-початківця

Крім загальних обмежень в роботі з Western Bid, пов’язаних з асортиментом товарів, умовами відправлення посилок і загальними обмеженнями на виведення грошей, для нових клієнтів-продавців діють додаткові обмеження на виведення коштів (так зване “Правило Новачка”): термін дії “Правила Новачка” — 45 днів з моменту отримання першого платежу.

Приклад: продавець почав роботу, виставив кілька лотів, і один з них був куплений. Оплата була зарахована на акаунт продавця у Western Bid 1-го квітня. У цьому випадку “Правило Новачка” діє до 15-го травня включно.

Період дії “Правила Новачка” не залежить від дати реєстрації в системі Western Bid або від часу перевірки надісланих документів для підтвердження реєстрації.

В період дії “Правила Новачка” виведення грошей клієнту-продавцю з рахунку у Western Bid здійснюється тільки в двох випадках:

- Отримано підтвердження від покупця про доставку товару (тобто покупець залишив відгук-feedback на сайті продажу).

- Минуло 45 днів з моменту зарахування платежу на рахунок продавця в системі Western Bid.

Приклад 1: продавець отримав два платежі на, скажімо, $ 100 і $ 200 доларів США, 1-го червня в період дії “Правила Новачка”. На продаж в $ 100 покупцем товару був залишений позитивний відгук 10-го червня, а покупець товару за $ 200 взагалі відгуку не залишив. Клієнт-продавець може зробити запит на виведення $ 100 вже 11-го червня, а гроші за інший продаж (де не залишено відгук) можна вивести через 45 днів, тобто 15-го липня.

Приклад 2: перший платіж отримано продавцем 15 березня, і термін дії “Правила Новачка” закінчився 30 квітня. Крім інших платежів, в період закінчення дії “Правила Новачка” продавцем отримано два платежі, 29-го квітня і 1 травня. Платіж, отриманий 1-го травня, можна вивести вже 2-го травня, а платіж, отриманий 29-го квітня (тобто до закінчення дії “Правила Новачка” 30-го квітня), можна вивести відразу після отримання відгуку, або через 45 днів, тобто 14 червня.

Адміністрація Western Bid залишає за собою право розглядати терміни виведення грошей індивідуально для кожного клієнта аби запобігти випадкам умисного ухилення від існуючих обмежень.

Приклад: протягом першого місяця новий продавець продав 2 лоти на суму $ 20 доларів, а протягом другого — 100 лотів на суму $ 3.000 доларів. В цьому випадку Western Bid подовжить обмеження першого місяця.

Протягом всього “Періоду Новачка” клієнт-продавець зобов’язаний вставляти номера відстеження посилок для всіх своїх проданих лотів.

Маєте трекінг-номери відстеження посилок

Для виведення грошей з системи Western Bid необхідно надати нам активний трекінг-номер відстеження посилки до оформлення запиту на виведення грошей незалежно від тривалості вашої роботи з нами.

Дотримані правила і умови для відправлення посилок

Товари слід відправляти поштовими службами, які дозволяють відстежити доставку посилок через інтернет, а також показують статус, який можна розглядати як повідомлення про вручення.

У наш час, як правило, всі або майже всі поштові служби надають такий сервіс. Відстеження посилок через інтернету є іноді єдиною можливістю вирішити спірні ситуації, в яких покупець наполягає на тому, що посилка не була доставлена.

Упаковка товарів повинна бути розрахована на тривалу міжнародну подорож. Ми рекомендуємо упаковувати товари так, щоб вони не пошкодилися в разі, коли посилка впаде з висоти півтора метри на підлогу.

Всі товари, продані через систему продажів Western Bid, повинні супроводжуватися правильно оформленими митними деклараціями, що вказують вартість товарів і призначення посилки (не подарунок!).


Дотримані терміни і ліміти на виведення коштів

Якщо ви продали лот вартістю понад $ 500, то необхідно дочекатися поки посилка буде доставлена, і тільки після цього подати запит на виведення коштів.

Якщо ви продали лот вартістю менше $ 500, і не перебуваєте в статусі "Новачка", вивід доступний в момент зазначення трек-номеру посилки, вказуючого її рух.

Ми також утримуємо на вашому рахунку вартість лотів, за якими вашими покупцями відкриті скарги в EBAY або PayPal.

Ви можете вивести суму грошей, що не перевищує ваш поточний баланс.

При оформленні запиту на виведення коштів ви маєте обрати, які з отриманих оплат ви хочете включити в цей запит.

Запит на виведення грошей необхідно оформити в особистому кабінеті системи Western Bid.

Запит на виведення коштів може бути оформлений не частіше ніж один раз на добу.

Увага! Клієнт Western Bid може зробити тільки один запит на виведення грошей в робочий день. Якщо ви зробили кілька запитів на виведення грошей, то обробляється тільки перший, інші запити будуть відхилені.

У розділі Тарифи ви можете ознайомитися з деталями кожного з можливих способів виведення.

Ваш товар не є забороненим для продажу

Зі списком заборонений товарів, продаж яких не підтримується Western Bid можна ознайомитися за посиланням.

В яких випадках запит на виведення грошей може бути затриманий або скасований?

Згідно з Умовами Обслуговування, компанія Western Bid може скасувати запит на виведення грошей або затримати його виконання на невизначений термін, якщо аналіз торгової діяльності клієнта покаже наявність активності, що вказує на можливе — з точки зору менеджерів служби безпеки компанії — порушення клієнтом Умов Обслуговування.

Нагадуємо, що торгова агенція Western Bid є компанією-посередником. Відповідно до Умов Обслуговування, клієнти зобов’язані стежити за тим, щоб товар, який продається, відповідав опису, і був відправлений кінцевому покупцеві вчасно і в належній упаковці з обов’язковим номером відстеження. Western Bid, оскільки бере участь в процесі купівлі-продажу, несе матеріальну відповідальність перед покупцями і тому має право контролювати виконання Умов Обслуговування з боку клієнтів-продавців.

Нагадуємо також, що, згідно з правилами EBAY і PayPal, покупці мають перевагу у вирішенні проблем, і в багатьох випадках можуть відкликати свої оплати, тому агенція Western Bid іноді змушена затримувати виплати грошей за підозрілі з нашої точки зору угоди.

Ми дуже зацікавлені в тому, щоб наші клієнти-продавці отримували оплати за товари без затримок і проблем, проте Western Bid залишає за собою право призупинити або скасувати оплату клієнтам-продавцям в разі виявлення підозрілої активності.

Нижче перераховані найчастіші причини відмов у виведенні грошей, а також умови, що їх рекомендується дотримуватися клієнтам-продавцям, аби запит на виведення грошей не був затриманий або скасований. Наявність зазначених причин необов’язково веде до скасування запиту на виведення грошей, однак менеджери служби безпеки Western Bid вправі скасувати запит на виведення або відкласти його виконання, спираючись на зазначені нижче причини.

Причина: не вказані номери відстеження (tracking numbers) в транзакціях, що були обрані при оформленні запиту на виведення грошей.
Рішення: вкажіть номери відстеження та зробіть запит на виведення грошей ще раз.

Причина: відкриті кілька скарг в системі PayPal.
Рішення: дочекайтеся зменшення кількості скарг і зробіть запит на виведення грошей ще раз.

Причина: виявлені один або кілька виставлених на продаж товарів, продаж яких не підтримується.
Рішення: приберіть такі товари з торгових майданчиків і зробіть запит на виведення грошей ще раз.

Причина: в транзакціях, обраних при оформленні запиту на виведення грошей, вказані номери відстеження (tracking numbers) посилок, однак ці номери поки не відстежуються на сайті пошти країни призначення.
Рішення: дочекайтеся, поки посилки почнуть відстежуватися на сайті пошти країни призначення і зробіть запит на виведення грошей ще раз.

Причина: номери відстеження (tracking numbers) в транзакціях вказані, проте менеджери Western Bid не зуміли відстежити посилки на сайтах країн призначення.
Рішення: надайте посилання (links) на відстеження відправлених посилок, написавши нам в Особистому Кабінеті Western Bid в розділі меню “Служба підтримки”, і зробіть запит на виведення грошей ще раз.

Причина: збільшилася кількість скарг на невідповідність товарів опублікованим описам (введено обмеження на виведення грошей для вашого облікового запису в Western Bid).
Рішення: протягом 30 днів виводьте гроші тільки за ті транзакції, за якими залишені відгуки на торгових майданчиках.

Причина: запитувана для виведення сума перевищує суму незнижуваного залишку на вашому рахунку в Western Bid (якщо такий незнижуваний залишок встановлений).
Рішення: оформіть новий запит з урахуванням суми незнижуваного залишку.

Причина: запит на виведення грошей скасований у зв’язку з повною відсутністю позитивних відгуків від покупців або у зв’язку з відсутністю позитивних відгуків протягом останніх 30 днів після продажу через Western Bid.
Рішення: оформіть новий запит на виведення грошей, щойно отримаєте перші позитивні відгуки.

Причина: запит на виведення грошей скасований у зв’язку з отриманням на торговому майданчику одного або декількох негативних відгуків.
Рішення: оформіть запит на виведення, щойно з’явиться достатня кількість позитивних відгуків, залишених після негативних.

Причина: запит на виведення скасований у зв’язку з повною відсутністю виставлених лотів на торгових майданчиках.
Рішення: вкажіть, написавши нам в Особистому Кабінеті Western Bid в розділі меню “Служба підтримки”, причину припинення роботи та оформіть новий запит на виведення грошей.

Причина: запит на виведення грошей скасований у зв’язку з надходженням оплати за товар, що значно (в кілька разів) перевищує середню вартість товарів, що продаються.
Рішення: вкажіть номер відстеження посилки і дочекайтеся її отримання покупцем. Потім повторіть запит.

Причина: немає ніяких пояснень до обраних для виведення оплат.
Рішення: надайте посилання, написавши нам в Особистому Кабінеті Western Bid в розділі меню “Служба підтримки”, на лістинги на торгових майданчиках або надішліть інші документи, що підтверджують факт продажу товару і його опис.

Причина: запит на виведення грошей оформлений на третю особу.
Рішення: оформіть новий запит на своє ім’я або завантажте документи вашого партнера через форму відправлення з Особистого кабінету для подальшого додавання партнера уваш аккаунт в Western Bid, після чого оформіть нове замовлення на виведення коштів.

На наш превеликий жаль, реальність західної онлайн-торгівлі полягає в тому, що поки товар не був доставлений і покупець не вказав, що він товаром задоволений, отримані оплати — це все ще гроші покупця.

Протягом 180 днів з моменту угоди покупець може їх відкликати, відкривши скаргу в EBAY або PayPal. У зв’язку з цим будь-яке виведення грошей, що робиться на підставі запиту за ще недоставлені лоти — це той кредит довіри, який Western Bid надає вам, нашому клієнтові-продавцю. У зв’язку з цим ми розраховуємо, що будь-які запити з нашого боку до вас для з’ясування обставин того чи іншого продажу, будуть сприйняті з розумінням і без негативних емоцій.

У деяких випадках Western Bid залишає за собою право вимагати додаткову інформацію про продажі. У разі, якщо таку інформацію не буде надано, виведення грошей за продаж товару може бути призупинене або скасоване.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.
як вивести гроші за продаж, як вивести кошти з системи вестернбід вестернбіт Western Bid, як отримати гроші за продаж, як верифікувати акаунт профіль в особистому кабінеті, як заватажити свої документи в систему вестерн бід, обмеження на вивід коштів, обмеженння на виведення грошей, правило новачка, способи виведення коштів за продажы, тарифи вестерн бід Western Bid, как вывести деньги за продажу, как вывести средства из систем вестернбид вестернбит Western Bid, как получить деньги за продажу, как верифицировать акаунт профиль в личном кабинете, как загрузить свои документы в систему вестерн бид, ограничения на вывод средств, ограничение на вывод денег, правило новичка, способы вывода средств за продажи, тарифы вестерн бид Western Bid