Chat with us, powered by LiveChat

Послуга друку етикеток для відправлення посилок

Western Bid надає клієнтам послугу друку документів для відправлень (до 3х посилок на день). Якщо ви не маєте змоги роздрукувати штрихкоди, ви можете зробити це в регіональних офісах або ж відправити посилки поштою на наші склади в Чернівцях або Києві (в залежності від того, яка інформація вказана на етикетці).

Обов’язково потрібно написати на посилці наступну інформацію:
– трек-номер посилки;
– індекс отримувача;
– прізвище отримувача.

Наявність повної переліченої інформації виключить вірогідність помилок. Це необхідно для додаткової звірки документівпри поклейці етикетки. Якщо дані не будуть вказані або будуть вказані не всі, на жаль, ми змушені будемо відмовити в поклейці етикетки.

Зверніть увагу, посилки без етикеток, які потребують роздрукування, обробляються після посилок на яких вони є.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Вам також буде цікаво

Telegram бот

План дій для успішного старту

Приєднуйтеся до нашого чат-боту в Telegram для покрокових інструкцій щодо початку роботи та використання сервісів Western Bid.

YouTube канал

Навчання та натхнення у відео-роликах

Відео-інструкції, поради для новачків та досвідчених продавців на міжнародних майданчиках, мотивація та дослідження трендів.

База знань

Відповіді на всі ваші питання

Деталізовані інструкції щодо використання послуг Western Bid, а також щодо оформлення доставки, прийому та виведення коштів за продані товари.

надрукувати етикетку штрих код на складі, як наклеїти етикетку на посилку, що треба писати на посилці, послуга друк етикеток, напечатать этикетку штрих код на складе, как приклеить этикетку на посылку, что нужно писать на посылке, услуга печать этикеток