Chat with us, powered by LiveChat

Як користуватися шаблонами при формуванні консолідацій Плюс і Директ?

В Особистому Кабінеті в розділі “Посилка покупцеві” є меню “Мої Шаблони”. Якщо ви продаєте однотипні товари і/або використовуєте упаковку однакового розміру, ця функція вам стане в нагоді. Ви можете використовувати необмежену кількість шаблонів для своїх відправлень.

Для користування функцією зайдіть в “Посилки покупцеві” → “Мої шаблони” і натисніть на “Додати шаблон”.

У вікні, що відкриється, заповніть поля, що є типовими для цього виду товарів. Ви зможете змінити значення пізніше, як в самому шаблоні, так і в процесі формування консолідації.

Всі створені шаблони зберігаються в розділі “Мої шаблони”.

Надалі при виборі товарів для консолідації ви зможете за бажанням застосувати збережений шаблон до будь-якої посилки або до всіх посилок, що ви відправляєте консолідацією Плюс або Директ.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Вам також буде цікаво

Telegram бот

План дій для успішного старту

Приєднуйтеся до нашого чат-боту в Telegram для покрокових інструкцій щодо початку роботи та використання сервісів Western Bid.

YouTube канал

Навчання та натхнення у відео-роликах

Відео-інструкції, поради для новачків та досвідчених продавців на міжнародних майданчиках, мотивація та дослідження трендів.

База знань

Відповіді на всі ваші питання

Деталізовані інструкції щодо використання послуг Western Bid, а також щодо оформлення доставки, прийому та виведення коштів за продані товари.

як створити шаблон посилки, як зберегти шаблон консолідації, як додати шаблон для консолідацій плюс і директ, как создать шаблон посылки, как сохранить шаблон консолидации, как добавить шаблон для консолидаций плюс и директ