Chat with us, powered by LiveChat

Чи можна відправити кілька лотів на одну адресу одержувача?

Вкласти декілька проданих лотів в одну посилку можливо у таких випадках:

  • Ви можете скласти в одну посилку всі покупки, що зроблені одним й тим самим покупцем, і адреса доставки при цьому збігається.
    Система обслуговування дозволить вам обрати такі товари. У цьому випадку ви зможете відредагувати опис для кожного товару.
  • Ви можете змінити кількість одиниць купленого товару в разі, якщо покупець змінив замовлення і збільшив кількість одиниць саме цього товару.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Вам також буде цікаво

Telegram бот

План дій для успішного старту

Приєднуйтеся до нашого чат-боту в Telegram для покрокових інструкцій щодо початку роботи та використання сервісів Western Bid.

YouTube канал

Навчання та натхнення у відео-роликах

Відео-інструкції, поради для новачків та досвідчених продавців на міжнародних майданчиках, мотивація та дослідження трендів.

База знань

Відповіді на всі ваші питання

Деталізовані інструкції щодо використання послуг Western Bid, а також щодо оформлення доставки, прийому та виведення коштів за продані товари.

як відправити кілька посилок на одну адресу отримувача, кілька лотів на одну адресу, мультилот, чи можна вкласти в одну посилку декілька замовлень, как отправить несколько посылок на один адрес получателя, несколько лотов на один адрес, мультилот, можно ли вложить в одну посылку несколько заказов