Chat with us, powered by LiveChat

Як же почати торгувати
на Shopify?

01
Потрібно зайти на сайт маркетплейса shopify.com і пройти нескладну процедуру реєстрації

Заповнивнити всі поля запропонованої анкети. Тут буде потрібно задати назву магазину, яка слугуватиме фактично вашим логіном у системі Shopify. А вже брендове доменне ім’яви зможете придбати і поставити на магазин потім.

02
Зареєструватися в Western Bid

Зареєструватися для того, щоб отримувати оплати від покупців, а також легко і швидко відправляти посилки в Америку і Європу.

03
Визначитись із товаром

Для роботи із Western Bid необхідно, щоб ваші товари не належали до списку заборонених до продажу. На даний момент Western Bid може працювати із продавцями-дропшиперами тільки якщо вони додають товари наShopify через наступні додатки: CJDropshipping, Dropified ‑ Dropshipping, DSers‑AliExpress Dropshipping (а от додатокOberlo більше не співпрацює з Shopify).

04
Необхідно розмістити перші оголошення

Оформити магазин, інформацію про бренд, продавця, додати обов’язкові сторінки політик магазину тощо.

05
Налаштувати способи доставки

Через особистий кабінет Western Bid ви можете оформити відправки: Укрпоштою (оплата на відділенні, повністю не заклеювати – їх перевіряють); Консолідація Плюс – тількив США (оплата з рахунку Western Bid).

06
Прибрати пароль для відвідувачів

Прибрати пароль для відвідувачів, перевірити роботу усіх сторінок та чекауту, перевести магазин на базовий пакет Shopify (29 доларів на місяць), якщо ви ще цього не зробили.

07
Подати заявку на роботу із Western Bid

Подати заявку на роботу із Western Bid і підключення вашого магазину для прийому платежів і пройти перевірку. Зверніть увагу: підключення на прийом оплат магазину відбувається через PayPal з автоматичною вчиткою усіх платежів, що прийшли (тобто ви зможете їх бачити у Особистому Кабінеті).

08
Менеджери розглянуть ваш запит

Менеджери розглянуть ваш запит, поставлять уточнюючі запитання і дадуть вам відповідь електронною поштою,чи дає Western Bid дозвіл на роботу. Деталі щодо вимог та заповнення заявки, а також сама форма – тут. Будь ласка, уважно їх вивчіть. Якщо запитання щодо дозволеного товару виникли у вас на самому початку роботи, будь ласка, зверніться до служби підтримки.

09
Якщо ви працюєте чи будете працювати по системі дропшипінг

Після проведення первинної перевірки, наші менеджери попросять вас звіритись із вимогами для роботи по дропшипінгу і залишити ще одну заявку – на технічну перевірку щодо додатків та товарів, які ви обрали. Для проходження перевірки вам потрібно підготувати магазин і подати запит. Усю детальну інформацію про вимоги, підготовку, запит на перевіркута її перебіг вам нададуть менеджери після проходженнявами першого етапу.

10
Коли магазин готовий, вам потрібно пустити на нього трафік

Це можна зробити за допомогою реклами у соцмережах, активної роботи на Pinterest, роботи з блогерами тощо. Також ваш сайт буде відображатися у пошуку в Google. І для цього важливе пропрацювання SEO на ньому. Для реклами та SEO ви можете залучити спеціалістів або займатися цим самостійно.

11
Продаж відбувся? Відправте товар.

Впишіть номер відстеження в Особистому Кабінеті Western Bid і зробіть запит на виведення грошей. i

Зверніть увагу: для клієнтів-продавців, які працюють з Western Bid менше, ніж півтора місяці, діють додаткові обмеження (так зване “Правило Новачка”). Термін дії “Правила Новачка” — 45 днів з моменту отримання першого платежу. В цей період виведення грошей клієнту-продавцю з рахунку у Western Bid здійснюється тільки в двох випадках:

  • Отримано підтвердження від покупця про доставку товару (тобто покупець залишив відгук-feedback на сайті продажу).
  • Минуло 45 днів з моменту зарахування платежу на рахунок продавця в системі Western Bid.
УВАГА: перед подачею заявки на підключення, будь ласка, перевірте, чи відповідає ваш магазин всім необхідним вимогам:

– усі продукти в магазині або вироблені власником магазину, або імпортовані в магазин через додатки CJDropshipping, Dropified ‑ Dropshipping або DSers‑AliExpress Dropshipping

– на сайті не повинно бути “порожніх”, незаповнених зон, dummy content, битих посилань

– на сайті має бути меню з доступом до основних розділів сайту, сторінок політики магазину, зворотний зв’язок, розділ “Про нас”

– на сторінці Contact us, або сторінці з формою зворотного зв’язку, повинні бути присутніми альтернативні методи зв’язку з власником магазину, не одна тільки гола форма

– на сторінці About Us потрібно описати вашу модель, чому ви займаєтеся цим бізнесом і основну ідею магазину. Сайт не повинен бути “безособовим” і без відповідальної особи

– на сайті повинні бути опубліковані всі Policies, Legal Pages- Shipment Policy, Refund Policy, User Agreement etc. Їх можна створити через Settings → Legal

Якщо ви працюєте за системою дропшіппінг через додатки CJDropshipping, Dropified ‑ Dropshipping, DSers‑AliExpress Dropshipping (єдиний варіант дропшиппінгу, дозволений для роботи з Western Bid) переконайтеся, що:

– усі продукти в магазині, виробниками і власниками яких ви не є, імпортовані в магазин через вказані додатки

– у постачальника товару з AliExpress хороший рейтинг (4.8+) і не менше 2 років роботи на ринку

Нагадаємо, після проходження первинної перевірки наші менеджери попросять вас звіритись із інформацією і залишити другу заявку.

Зверніть увагу, якщо ви працюєте за системою дропшіппінг, Western Bid залишає за собою право відхилити ваш запит на підключення до прийому платежів, якщо у вас недостатньо досвіду в сфері електронної комерції (наприклад, немає працюючих магазинів на міжнародних маркетплейсах).

Підключення магазину

Заявка на підключення магазину до системи прийому платежів через
Western Bid

Заповніть цю форму, щоб отримувати платежі через систему прийому платежів Western Bid.

Дякуємо за заявку!

Протягом 2 робочих днів ми надішлемо Вам лист з подальшою інформацією на вашу пошту.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Поширені запитання

Варіанти доставки посилок зі складу в США
UPS Експрес
Чи можна оформити офіційний договір з Western Bid?
Як додати компаньйона у кабінет Western Bid
Заборонений товар
Фулфілмент центр Western Bid у США
Про доставку FedEx
Як продавати на Shopify шопіфай з України, як зареєструватися на Shopify шопіфай, як відкрити магазин на Shopify, як підключити оплати на Shopify шопіфай, як підключити прийом платежів через Western Bid, як підключити Shopify шопіфай до вестерн бід Western Bid, дропшипінг, заявка на підключення до вестерн бід, Shopify Україна, шопіфай Україна, як працювати з Shopify в Україні, як продавати на Shopify, как продавать на Shopify шопифай из Украины, как зарегистрироваться на Shopify шопифай, как открыть магазин на Shopify, как подключить оплаты на Shopify шопифай, как подключить прием платежей через Western Bid, как подключить Shopify шопифай к вестерн бид Western Bid, дропшипинг, заявка на подключение к вестерн бид, Shopify Украина, шопифай Украиїна, как работать с Shopify в Украине, как продавать на Shopify