Chat with us, powered by LiveChat

Як продавати на Shopify?

Підключайтеся до Western Bid, і ваші покупці зможуть оплачувати через PayPal, Stripe або кредитними картами, а ви отримаєте профіт на банківський рахунок, готівкою або криптовалютою.

У чому суть Shopify?
Shopify - це хмарна платформа для електронної комерції, яка дає змогу підприємцям створювати та керувати онлайн-магазинами різної складності без спеціальних технічних знань.

Скільки це коштує?

Маркетплейс LAVKY створений спеціально для клієнтів Western Bid

Ви мріяли про власний інтернет-магазин та вихід на міжнародний ринок? Тоді платформа Shopify саме для вас. А Western Bid допоможе вам приймати оплати в вашому онлайн-магазину.

*комісія Western Bid 4% від коштів що надійшли

Комісія PayPal при отриманні платежів у доларах США:

США

1.9 % плюс $0.30

Інші країни

2.9 % плюс $0.30

Комісія за оплату кредитними картками в магазинах на Shopify, WordPress, OpenCart та інших CMS-системах

Authorize (зарахування платежів у $)

3.5 % плюс $0.15

Stripe (зарахування платежів у $)

США → 2.9 % плюс $0.3
(для американських карток)

Інші країни → 4.4 % плюс $0.3

Конвертація валюти →  додатково 1 %

Як підключити прийом платежів до сайту

01
Потрібно зайти на сайт shopify.com і пройти нескладну процедуру реєстрації

Заповнивнити всі поля запропонованої анкети. Тут буде потрібно задати назву магазину, яка слугуватиме фактично вашим логіном у системі Shopify. А вже брендове доменне ім’я ви зможете придбати і поставити на магазин потім.

02
Зареєструватися в Western Bid

Зареєструватися для того, щоб отримувати оплати від покупців, а також легко і швидко відправляти посилки в Америку та Європу.

03
Визначитись із товаром

Для роботи із Western Bid необхідно, щоб ваші товари не належали до списку заборонених до продажу. На даний момент Western Bid може працювати із продавцями-дропшиперами тільки якщо вони додають товари на Shopify через наступні додатки: CJDropshipping, Dropified ‑ Dropshipping, DSers‑AliExpress Dropshipping (а от додаток Oberlo більше не співпрацює з Shopify).

04
Необхідно розмістити перші оголошення

Оформити магазин, інформацію про бренд, продавця, додати обов’язкові сторінки політик магазину тощо.

05
Налаштувати способи доставки

Через особистий кабінет Western Bid ви можете оформити відправки: Укрпоштою (оплата на відділенні, повністю не заклеювати – їх перевіряють); Консолідація Плюс – тільки в США (оплата з рахунку Western Bid).

06
Прибрати пароль для відвідувачів

Прибрати пароль для відвідувачів, перевірити роботу усіх сторінок та чекауту, перевести магазин на базовий пакет Shopify (29 доларів на місяць), якщо ви ще цього не зробили.

07
Подати заявку на підключення до Western Bid

Подати заявку на підключення вашого магазину для прийому платежів і пройти перевірку. Зверніть увагу: підключення до прийому оплат магазину відбувається через PayPal з автоматичним відображенням усіх платежів, що прийшли (тобто ви зможете їх бачити у Особистому Кабінеті).

08
Менеджери розглянуть ваш запит

Менеджери розглянуть ваш запит, поставлять уточнюючі запитання і дадуть вам відповідь електронною поштою, чи дає Western Bid дозвіл на співпрацю. Заповніть заявку на співпрацю – тут. Якщо запитання щодо дозволеного товару виникли у вас на самому початку роботи, будь ласка, зверніться до служби підтримки.

Підключення магазину

Заявка на підключення магазину до системи прийому платежів через
Western Bid

Заповніть цю форму, щоб отримувати платежі через систему прийому платежів Western Bid.

Дякуємо за заявку!

Протягом 2 робочих днів ми надішлемо Вам лист з подальшою інформацією на вашу пошту.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Додаткова інформація

Як зберегти свої реквізити?
Що таке Sales Tax в США?
Оплата за мій товар потрапила до “Платежів без адресата”. Що робити?
Затримка або скасування запиту на виведення грошей
Чи працює Western Bid з дропшиперами?
Які види оплат можна проводити через агенцію Western Bid?
Як продавати на Shopify шопіфай з України, як зареєструватися на Shopify шопіфай, як відкрити магазин на Shopify, як підключити оплати на Shopify шопіфай, як підключити прийом платежів через Western Bid, як підключити Shopify шопіфай до вестерн бід Western Bid, дропшипінг, заявка на підключення до вестерн бід, Shopify Україна, шопіфай Україна, як працювати з Shopify в Україні, як продавати на Shopify, как продавать на Shopify шопифай из Украины, как зарегистрироваться на Shopify шопифай, как открыть магазин на Shopify, как подключить оплаты на Shopify шопифай, как подключить прием платежей через Western Bid, как подключить Shopify шопифай к вестерн бид Western Bid, дропшипинг, заявка на подключение к вестерн бид, Shopify Украина, шопифай Украиїна, как работать с Shopify в Украине, как продавать на Shopify