Chat with us, powered by LiveChat

Як торгувати з Western Bid на зарубіжних маркетплейсах?

Western Bid працює з будь-якими зарубіжними маркетплейсами, які приймають оплату через PayPal за кожний товар окремо та не потребують верифікації PayPal-аккаунту

Співпрацюйте з Western Bid!

Велика кількість торгових майданчиків приймають, як правило, тільки два види оплати – кредитні картки і PayPal. Як же працювати на цих маркетплейсах продавцям з України з огляду на регіональні обмеження щодо прийому комерційних платежів з PayPal?

Вихід простий – співпрацюйте з Western Bid і безперешкодно ведіть бізнес на зарубіжних торгових майданчиках! Працюючи з нами, ви надаєте можливість вашим покупцям оплатити за товар через PayPal за найнижчою ставкою (1.9% + $ 0.30 при отриманні платежів з США; 2.9% + $ 0.30 – для отримання платежів з інших країн), а наша комісія складає всього 4%!

Як почати роботу на
маркетплейсі через Western Bid?

01
Зареєструйте магазин або аккаунт на обраному вами маркетплейсі

Нижче наведені обов’язкові вимоги до платформи:
•  сайт дає можливість приймати оплати на PayPal без верифікації;
•  оплата за покупку йде безпосередньо від покупця до продавця;
•  оплата на продані лоти не здійснюється торговим майданчиком як консолідований платіж.

02

Для того, щоб без проблем отримувати оплати від покупців, а також легко і швидко відправляти посилки в Америку і Європу.

03
Ознайомтеся з варіантами представлення та публікації товарів

Якщо ви хочете торгувати на маркетплейсі, що дозволяє продавцям приймати оплати через PayPal і відповідає наведеним вимогам, вам необхідно вказати у ваших платіжних налаштуваннях на маркетплейсі реквізити PayPal. Їх можна взяти в Особистому Кабінеті Western Bid.

04
Додайте перші оголошення

Додайте заголовок, опис, фото ваших товарів, налаштуйте ключові слова для пошуку.

05
Отримайте оплати від ваших покупців

Транзакції по продажам будуть відображатися протягом доби в невпізнаних платежах. Вам необхідно подати запит на зарахування платежу до вашого особистого кабінету.

06
Після продажу, упакуйте і відправте товар

Через особистий кабінет Western Bid ви можете оформити відправки: Консолідація Плюс, Консолідація Директ, UPS Express, FedEx Priority, DPD в Європу, Nova Poshta Global, Укрпошта – в 100+ країн світу.

07
Впишіть номер відстеження в Особистому Кабінеті Western Bid і зробіть запит на виведення грошей.

Коли і яким чином можна отримати свої гроші за продажі читайте тут.

08
Масштабуйте свій бізнес

Використовуйте послуги фулфілменту в США, щоб збільшувати об'єм продажів та швидко доставляти товари покупцям в США та Канаді.

Дізнайтеся більше про послуги Western Bid

ОптоМаркет - товари для продажу в США
Варіанти доставки посилок зі складу в США.
UPS Експрес та UPS Ground доставка
Як юридичними особам оформити офіційний договір з нами
Як додати компаньйона у кабінет Western Bid?
Заборонений товар
як продавати з України за кордон закордон, як отримати оплату від іноземного покупця від іноземця, як продавати через вестерн бід Western Bid, как продавать из Украины за границу заграницу, как получить оплату от иностранного покупателя от иностранца, как продавать через вестерн бид Western Bid