Chat with us, powered by LiveChat

Як торгувати з Western Bid на зарубіжних маркетплейсах?

Зверніть увагу: у зв’язку зі змінами, впровадженими на Etsy, реєстрація нових магазинів з країн СНД на цьому майданчику тимчасово припинена. Однак раніше створені магазини продовжують працювати. Нижче ми прописали кілька варіантів публікації та реалізації ваших товарів на Etsy. Western Bid працює над варіантами вирішення цього питання. Будь ласка, слідкуйте за актуальними новинами.

Співпрацюйте з Western Bid!

Всі великі торгові майданчики, включаючи Etsy, Walmart або NewEgg приймають, як правило, тільки два види оплати – кредитні карткиі PayPal. Як же працювати на цих та інших маркетплейсах продавцям з України з огляду на регіональні обмеження щодо прийому грошей з PayPal?

Вихід простий – співпрацюйте з Western Bid і безперешкодно ведіть бізнес на зарубіжних торгових майданчиках! Працюючи з нами, ви отримаєте можливість приймати оплати PayPal за найнижчою ставкою (1.9% + $ 0.30 при отриманні платежів з США;
2.9% +30 центів – для отримання платежів з інших країн), а наша комісія складає всього 4%!

Як почати роботу на
маркетплейсі через Western Bid?

01
Зареєструйте магазин або аккаунт на обраному вами маркетплейсі

Нижче наведені обов’язкові вимоги до платформи:
•  сайт дає можливість приймати оплати на PayPal без верифікації;
•  оплата за покупку йде безпосередньо від покупця до продавця;
•  оплата на продані лоти не здійснюється торговим майданчиком як консолідований платіж.

02
Ознайомтеся з варіантами представлення та публікації товарів на Etsy

Якщо ви хочете торгувати на будь-якому іншому маркетплейсі, крім Etsy, усі реквізити для підключення є в Особистому Кабінеті.

03
Зареєструйтесь в Western Bid

Для того, щоб без проблем отримувати оплати від покупців, а також легко і швидко відправляти посилки в Америку і Європу.

04
Додайте перші оголошення

Додайте заголовок, опис, фото ваших товарів, налаштуйте ключові слова для пошуку.

05
Налаштуйте спосіб оплати

Для прийому платежів через Western Bid потрібно вказати наш PayPal. Гроші з продажу спочатку будуть надходити  на наш рахунок, протягом доби відображатимуться у вашому особистому кабінеті Western Bid, а після відправлення товару, ви зможете вивести їх на свій рахунок. Така процедура якраз пов’язана з регіональними обмеженнями на прийом грошей з PayPal.

06
Після продажу, упакуйте і відправте товар

Через особистий кабінет Western Bid ви можете оформити відправки: Консолідація Плюс, Консолідація Директ, UPS Express, FedEx Priority, DPD в Європу, Nova Poshta Global, Укрпошта – в 100+ країн світу.

07
Впишіть номер відстеження в Особистому Кабінеті Western Bid і зробіть запит на виведення грошей.

Поширені запитання

Варіанти доставки посилок зі складу в США
UPS Експрес
Чи можна оформити офіційний договір з Western Bid?
Як додати компаньйона у кабінет Western Bid
Заборонений товар
Фулфілмент центр Western Bid у США
Про доставку FedEx
як продавати з України за кордон закордон, як отримати оплату від іноземного покупця від іноземця, як продавати через вестерн бід Western Bid, как продавать из Украины за границу заграницу, как получить оплату от иностранного покупателя от иностранца, как продавать через вестерн бид Western Bid