Chat with us, powered by LiveChat

Блог

Поради
04.07.2024

Що найкраще продавати в інтернеті: Гайд для українських підприємців

що краще продавати в інтернеті

Інтернет-торгівля стає дедалі популярнішою в Україні, і це відкриває великі можливості для підприємців, які бажають продавати свої товари на міжнародному ринку. У цій статті ми розглянемо, які товари найкраще продавати в інтернеті, як вибрати правильну платформу для продажу і які стратегії використовувати для успішного виходу на міжнародний ринок.

Популярні товари для продажу в інтернеті

Перший крок до успішного бізнесу в інтернеті - вибір правильного товару. Ось кілька категорій, які користуються великим попитом як в Україні, так і за кордоном:

 1. Одяг і взуття
  Одяг та взуття завжди користуються попитом. Особливо популярні спортивний одяг, кросівки, та вишиванки. Ці товари легко зберігати та відправляти, що робить їх ідеальними для онлайн-продажів.
 2. Електроніка та техніка
  Гаджети, смартфони, аксесуари для комп'ютерів та інша електроніка завжди в тренді. Ця категорія товарів має високу маржинальність, але потребує значних інвестицій у закупівлю та маркетинг.
 3. Хендмейд і крафтові товари
  Вироби ручної роботи, як-от прикраси, декор для дому та інші крафтові товари, користуються великим попитом на міжнародному ринку. Вони вирізняються унікальністю та високою якістю, що приваблює покупців.
 4. Товари для автомобілів
  Автозапчастини, аксесуари для автомобілів та інші товари для автолюбителів також користуються попитом. Ця ніша може бути дуже вигідною, особливо якщо ви знайдете свою аудиторію.
 5. Товари для дому та саду
  Меблі, декор, інструменти для садівництва та інші товари для дому завжди актуальні. Вони можуть бути важкими для відправки, але мають високу цінність для покупців.

Вибір платформи для продажу

Вибір правильної платформи для продажу є ключовим фактором успіху. Ось кілька популярних платформ, які варто розглянути:

 1. Маркетплейси
  Amazon: Один із найбільших світових маркетплейсів, який надає доступ до мільйонів покупців. Amazon пропонує зручні інструменти для управління продажами та маркетингом.
  eBay: Популярний міжнародний маркетплейс, який дозволяє продавати різноманітні товари, від електроніки до хендмейду.
  Etsy: Ідеальна платформа для продажу хендмейд і крафтових товарів. Etsy має лояльну аудиторію, яка цінує унікальні та якісні вироби.
 2. Власний інтернет-магазин
  Створення власного інтернет-магазину на платформах, таких як Shopify або WooCommerce, дає змогу повністю контролювати процес продажу та маркетингу. Це вимагає більше зусиль та інвестицій, але може бути дуже вигідним у довгостроковій перспективі.
 3. Соціальні мережі
  Платформи, такі як Facebook, Instagram, і TikTok, стають дедалі популярнішими для продажу товарів. Вони дозволяють безпосередньо взаємодіяти з покупцями та використовувати таргетовану рекламу для залучення нових клієнтів.

Стратегії успішного виходу на міжнародний ринок

Для успішного виходу на міжнародний ринок необхідно враховувати кілька важливих аспектів:

 1. Аналіз ринку
  Проведіть детальний аналіз ринку, щоб зрозуміти, які товари користуються попитом у різних країнах. Використовуйте інструменти, такі як Google Trends, для дослідження популярності товарів у різних регіонах.
 2. Локалізація
  Адаптуйте свій інтернет-магазин до потреб міжнародних покупців. Це включає переклад сайту іншими мовами, адаптацію цін та умов доставки, а також врахування культурних особливостей.
 3. Маркетинг і просування
  Використовуйте різні маркетингові стратегії для просування своїх товарів. Це може включати контент-маркетинг, SEO, рекламу в соціальних мережах, і співпрацю з інфлюенсерами.
 4. Логістика та доставка
  Забезпечте надійну та швидку доставку товарів. Використовуйте послуги міжнародних логістичних компаній, таких як DHL, FedEx або UPS, щоб гарантувати своєчасну доставку та задоволення клієнтів.
 5. Юридичні аспекти
  Враховуйте юридичні вимоги та регуляції, які можуть відрізнятися в різних країнах. Це включає митні правила, податки та інші регуляторні вимоги.

Найвигідніші категорії товарів для продажу в інтернеті з України

Україна має значний потенціал для розвитку електронної комерції, особливо у сфері міжнародних продажів. Вибір правильних категорій товарів для продажу в інтернеті може стати ключем до успіху для українських підприємців. У цій статті ми розглянемо найбільш вигідні категорії товарів для продажу в інтернеті з України, спираючись на останні тенденції та аналітичні дані.

 1. Одяг і взуття
  Українська текстильна промисловість має давні традиції та високу якість продукції. Одяг та взуття є одними з найпопулярніших категорій товарів для продажу в інтернеті.
  Вишиванки та етнічний одяг: Українські вишиванки користуються великою популярністю як в Україні, так і за кордоном. Вони є символом національної культури та мають унікальний дизайн.
  Спортивний одяг і взуття: Зростає попит на спортивний одяг і взуття, особливо серед молоді. Українські виробники можуть запропонувати якісні та доступні товари в цій категорії.
 2. Хендмейд і крафтові товари
  Вироби ручної роботи завжди користуються попитом завдяки їхній унікальності та високій якості. Українські майстри можуть запропонувати широкий асортимент хендмейд товарів, які будуть популярні на міжнародному ринку.
  Прикраси та аксесуари: Прикраси ручної роботи, такі як браслети, намиста та сережки, користуються великим попитом. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів, включно з дорогоцінними металами та камінням.
  Декор для дому: Крафтові вироби для декору будинку, такі як свічки, картини та кераміка, також користуються популярністю. Вони можуть стати чудовим подарунком або прикрасою для інтер'єру.
 3. Електроніка та техніка
  Електроніка та техніка завжди залишаються популярними категоріями товарів для продажу в інтернеті. Українські підприємці можуть скористатися цією тенденцією для розширення свого бізнесу.
  Смартфони та аксесуари: Попит на смартфони та аксесуари для них, такі як чохли, навушники та зарядні пристрої, залишається стабільно високим. Це одна з найперспективніших категорій для продажу.
  Дрібнопобутова техніка: Товари, які полегшують побут, як-от блендери, мультиварки та мікрохвильовки, також користуються попитом. Вони можуть бути вигідними для продажу як на внутрішньому, так і на міжнародному ринку.
 4. Товари для здоров'я та краси
  Зростає попит на товари для здоров'я та краси, особливо серед жінок. Українські виробники можуть запропонувати якісні та натуральні продукти в цій категорії.
  Косметика та догляд за шкірою: Натуральна косметика, виготовлена з органічних інгредієнтів, користується великою популярністю. Це можуть бути креми, лосьйони, маски для обличчя та інші засоби для догляду за шкірою.
  Фітнес-товари: Фітнес-трекери, спортивне обладнання та аксесуари для занять спортом також користуються великим попитом. Вони можуть бути вигідними для продажу як в Україні, так і за кордоном.
 5. Товари для дітей
  Товари для дітей завжди користуються попитом, оскільки батьки готові витрачати гроші на якісні та безпечні продукти для своїх дітей.
  Іграшки: Розвиваючі іграшки, конструктори та м'які іграшки є популярними серед батьків. Вони можуть бути виготовлені з екологічно чистих матеріалів і відповідати міжнародним стандартам безпеки.
  Одяг та взуття для дітей: Якісний одяг і взуття для дітей також користуються великим попитом. Українські виробники можуть запропонувати стильні та зручні товари в цій категорії.
 6. Товари для дому та саду
  Товари для дому та саду завжди залишаються актуальними, оскільки люди постійно шукають способи поліпшити свій побут і зробити своє житло комфортнішим.
  Меблі та декор: Меблі, такі як столи, стільці та шафи, а також декоративні елементи, як-от картини, вази та свічки, користуються попитом. Вони можуть бути виготовлені з натуральних матеріалів і мати унікальний дизайн.
  Садові інструменти та аксесуари: Інструменти для садівництва, такі як лопати, граблі та секатори, а також аксесуари для саду, такі як горщики для рослин і садові меблі, також є популярними товарами для продажу.
 7. Автозапчастини та аксесуари для автомобілів
  Автозапчастини та аксесуари для автомобілів є ще однією перспективною категорією товарів для продажу в інтернеті. Вони користуються попитом серед автолюбителів і професійних механіків.
  Запчастини для автомобілів: Оригінальні та сумісні запчастини для різних марок автомобілів завжди користуються попитом. Це можуть бути двигуни, трансмісії, гальмівні системи та інші компоненти.
  Аксесуари для автомобілів: Аксесуари, такі як чохли для сидінь, килимки, навігатори та системи безпеки, також є популярними товарами. Вони можуть бути вигідними для продажу як на внутрішньому, так і на міжнародному ринку.

Продаж товарів в інтернеті з України на міжнародний ринок відкриває великі можливості для підприємців. Вибір правильного товару, платформи для продажу, та ефективні маркетингові стратегії є ключовими факторами успіху. Використовуйте ці поради, щоб почати свій бізнес і домогтися успіху на міжнародному ринку. Завдяки розвитку технологій і зростанню популярності онлайн-шопінгу, українські підприємці мають унікальну можливість розширити свій бізнес і залучити нових клієнтів з усього світу. Використовуйте ці можливості на повну, і ваш бізнес обов'язково досягне успіху.

Михайло Бірман
Михайло Бірман
Засновник, власник і генеральний директор Western Bid, провідної платформи в галузі e-commerce в Україні з 2001 року.

Реєстрація на подію

Залишайте заявку на реєстрацію на подію

Дякуємо за заявку!

Протягом 2 робочих днів ми надішлемо Вам лист з подальшою інформацією на вашу пошту.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Інші новини та події

Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Etsy
12.07.2024

Як продавати на Etsy з України: покращення рейтингу лістинга в пошуку Etsy

Як продавати на etsy з України, як покращити рейтинг лістинга в пошуку Etsy, аналіз статистики на етсі та конверсії

Читати далі
Поради
09.07.2024

Що можна продавати в інтернеті

Що можна продавати в Інтернеті: категорії товарів і стратегія продажів

Читати далі
PayPal
08.07.2024

PayPal Monobank

Виведення грошей за схемою PayPal MonoBank для некомерційних переказів. Оплата товарів через PayPal з розрахунком через MonoBank

Читати далі
Поради
04.07.2024

Що краще продавати в інтернеті

Дізнайтеся, які товари мають найбільший попит в інтернеті та які з них найкраще продавати. Отримайте корисні поради для українських підприємців, які планують виходити на міжнародні ринки, та дізнайтеся, як максимізувати свій прибуток за допомогою платформи Western Bid

Читати далі
Доставка
30.06.2024

Як найдешевше відправити посилку в США

Ви вже знаєте, як дешевше відправити посилку в США з України? Найкращі ціни та швидкі терміни - у Western Bid

Читати далі
Доставка
28.06.2024

Як дешевше відправити посилку в Ізраїль

Ви вже знаєте, як дешевше відправити посилку в Ізраїль з України? Звичайно, з Western Bid

Читати далі
Stripe
27.06.2024

Stripe платіжна система: як підключити в Україні

Stripe платіжна система в Україні: як підключити свій магазин до Stripe

Читати далі
Доставка
24.06.2024

Як дешевше надіслати посилку в Канаду з України

Шукаєте, як дешевше відправити посилку в Канаду з України? Western Bid відправляє посилки з України до Канади дешевше за всіх

Читати далі
Shopify
21.06.2024

Shopify Україна: 100 кроків до успіху

Продаєте на Shopify Україна? Чек-лист зі 100 порад допоможе зрозуміти, чи все ви зробили для успіху

Читати далі
Shopify
20.06.2024

Як почати продавати на Shopify

Як почати продавати на Shopify. На що слід звернути увагу при відкритті магазину Шопіфай

Читати далі
Stripe
18.06.2024

Інструменти Stripe Connect і Stripe Checkout

Огляд інструментів Stripe Connect та Stripe Checkout. Поради використання та переваги

Читати далі
Доставка
17.06.2024

Скільки коштує надіслати посилку з України до Німеччини

Скільки коштує посилка до Німеччини, і чому краще відправити її через Western Bid

Читати далі
Fulfillment
06.06.2024

Послуги Фулфілмента (Fulfilment Services)

Які переваги існують при замовленні послуг фулфілмента (fulfilment services) у компанії Western Bid

Читати далі
PayPal
05.06.2024

Як отримати гроші на PayPal? Як вивести гроші з PayPal?

Як отримати гроші на PayPal, торгуючи з України, і як потім вивести гроші за продані товари, які були оплачені через PayPal?

Читати далі
Instagram
02.06.2024

Як продавати в Інстаграм з України

Як почати продавати в Інстаграм. Що продавати в Інстаграмі, і як підготуватися до продажів. Як продавати в Інстаграм у 2024-му році

Читати далі
Shopify
01.06.2024

Як українським продавцям на Shopify підключити Stripe через Western Bid

Підключення українських магазинів на Shopify до платіжки Stripe

Читати далі
Доставка
30.05.2024

Як дешевше відправити посилку до Німеччини

Скільки коштує надіслати посилку в Німеччину. Найдешевший спосіб відправити посилку з України через експрес та економ

Читати далі
Shopify
21.05.2024

Що таке Shopify? Переваги від Shopify Experts Western Bid

Що таке Shopify, чому Shopify це найкращий вибір, як знайти Shopify experts та інтеграція з Western Bid

Читати далі
PayPal
17.05.2024

Paypal в Україні

PayPal - що це? PayPal в Україні: як зареєструватися, як отримати гроші, як вивести гроші з PayPal.

Читати далі
Shopify
15.05.2024

Дропшиппінг на Shopify = $$$

Як почати дропшиппінг-бізнес на Shopify: покрокова інструкція від Western Bid. Дотримуйтесь кроків у статті, підключайтеся до нашої платформи, і заробляйте!

Читати далі
Поради
03.05.2024

12 порад для роботи з фулфілментом

Як правильно організувати роботу з фулфілмент-центром Western Bid у США

Читати далі
Amazon
25.04.2024

Як продавати на Амазон з України

Як продавати книжки та товари на Амазон, як почати продавати на Амазон з України успішно і без помилок з Western Bid

Читати далі
Поради
22.04.2024

Що продавати в Інтернеті

Що продавати в інтернеті у 2024 році. Що можна продавати в Інтернеті з дому. Що можна виробляти вдома і продавати з прибутком.

Читати далі
Nova Poshta
18.04.2024

Western Bid + Нова Пошта: міжнародна доставка за кордон у 2024 році

Нова пошта - міжнародна доставка: скільки коштує і як відправити посилку Новою Поштою

Читати далі
PayPal
15.04.2024

PayPal Україна: Як отримати гроші на PayPal за продажі

Як покупці Ваших товарів можуть оплатити їх через PayPal користуючись платформою Western Bid

Читати далі
Shopify
12.04.2024

Як просувати свій Shopify магазин

Чек-лист для просування магазину на Shopify. Маркетинг-стратегії розкрутки магазину

Читати далі
Fulfillment
10.04.2024

Фулфілмент для ecommerce: приховані переваги

Послуги фулфілмента для e-commerce бізнесу та інтернет-магазинів. Фулфілмент у товарці. Плюси фулфілмента.

Читати далі
eBay
05.04.2024

Як продавати на eBay з України у 2024 році

Що і як продавати на Ebay з України. Як почати продавати на Ебей. Тренди Ібей у 2024-му році

Читати далі
Fulfillment
02.04.2024

Фулфілмент для Інтернет Магазину та маркетплейсів

Фулфілмент центр для маркетплейсів та інтернет-магазинів у США: більше, ніж просто order fulfillment

Читати далі
Stripe
01.04.2024

Stripe Україна: доступний через WB!

Stripe Україна дуже потрібен продавцям на Shopify і на інших майданчиках в Інтернеті, адже забезпечує приймання оплат у США

Читати далі
Shopify
27.03.2024

Магазин на Shopify: Перші кроки

Відкриваємо магазин на Shopify разом. Базові кроки для відкриття магазину у 2024-му році

Читати далі
Shopify
26.03.2024

Shopify у 2024-му році. Підготовка до відкриття магазину

Готуйте свій магазин на Shopify до успішного запуску з нашими порадами та рекомендаціями.

Читати далі
Shopify
19.03.2024

Shopify: факти і цифри

Перспективи роботи на Shopify для підприємців: що очікувати від найбільшого конструктора магазинів

Читати далі
Shopify
19.03.2024

10 бестселерів на Shopify

Найбільш продавані категорії товарів на Shopify. Все про бестелери у 2024 році. Цифри та факти, які допоможуть Вам продавати ще успішніше

Читати далі
Shopify
30.11.2023

Shopify. Чого я навчився, запустивши більше 50-ти магазинів

Ця книга від Олександра Радіча – не тільки розбір платформи та технологій роботи з нею зі скрін-шотами, а й приклади, та практичні поради, досвід

Читати далі
Продажі
17.11.2023

Збільшіть свої продажі на Amazon завдяки ОптоМаркет

Революціонізуйте свої продажі на Amazon: відкрийте для себе ОптоМаркет від Western Bid!

Читати далі
Маркетинг
09.11.2023

Сім маркетингових засобів для збільшення продажів у 2024

Що, на думку десятків провідних галузевих фахівців, є запорукою вашого успіху в електронній комерції

Читати далі
Etsy
27.07.2023

Як виставити товари на продаж на маркеті ETSY?

Ви зможете опублікувати свій товар самостійно, якщо ви маєте магазин на Etsy, відновили закинутий або чийсь магазин або працюватимите на іншому магазині

Читати далі
Автоматизація
27.07.2023

Як автоматизувати торгівлю на Etsy, eBay, Amazon в KeyCRM.

Для тих, хто цінує свій час і не хоче витрачати багато часу на обробку і синхронізацію замовлень з Etsy, Ebay, Shopify, вести складський облік

Читати далі
Гроші
27.07.2023

Як заощадити гроші на запуску та розвитку онлайн-продажів.

На початкових етапах запуску онлайн-магазину у власників бізнесу виникає багато питань, і серед них питання про витрати на розвиток сайту та онлайн-продажі

Читати далі
Аналіз ринку
27.07.2023

Як проаналізувати ринок і визначити ціну товару.

Аналіз потрібно проводити для того, щоб дізнатися скільки було товарів продано, за якою мінімальною і максимальною ціною. Можна проаналізувати конкуренцію

Читати далі
Шахрайство
27.07.2023

Як захиститися від шахраїв?

Відмінною особливістю “нової хвилі” шахрайства є покупка товарів за допомогою PayPal-акаунта, доступ до якого був зламаний або вкрадений.

Читати далі
Податки
27.07.2023

Податок на цифрові послуги в Україні

З 1 січня 2022 року в Україні запроваджено податок на цифрові послуги, які надають компанії-нерезиденти країни, у тому числі й на послуги маркетплейсів.

Читати далі
Etsy
27.07.2023

Як розшифрувати рахунок Etsy?

Дізнайтеся що таке - Listing, Transaction, Marketing, Subscription, Tax, VAT. Та де знайти щомісячну виписку вашого магазину!

Читати далі
Що краще продавати в інтернеті, что выгодно продавать в интернете в украине, что лучше продавать в интернете, что можно продавать в интернете, что продавать в интернете, що можна продавати в інтернеті, что выгодно продавать в интернете, що продавати в інтернеті, що вигідно продавати в інтернеті, что продавать, что можно продавать, що продавати в інтернеті 2024, що почати продавати в інтернеті, що найкраще продавати в інтернеті, які товари найкраще продаються в інтернеті, что можно производить дома и продавать украина, что продавать в интернете 2024, як продавати в інтернеті, как продавать в интернете, что можно продавать в интернете чтобы заработать, что можно производить дома и продавать, що вигідно продавати в інтернеті 2023, як навчитися продавати в інтернеті, как начать продавать в интернете, як продавати товари в інтернеті, як продавати товар в інтернеті, як почати продавати в інтернеті, що можна продавати, що продавати в інтернеті 2023, как продавать оптом, где продавать картины, где продавать вещи, що актуально продавати в інтернеті, где продавать оптом, что можно продавать чтобы заработать, що зараз актуально продавати в інтернеті, что можно продавать своими руками, що краще продавати в інтернеті, що зараз вигідно продавати в інтернеті