Chat with us, powered by LiveChat

Блог

Stripe
18.06.2024

Інструменти Stripe Connect і Stripe Checkout

інструменти Stripe Connect і Stripe Checkout

Платіжні рішення є критично важливою частиною будь-якого онлайн-бізнесу. Stripe, провідна платформа для приймання платежів, пропонує два потужні інструменти, які допомагають спростити процес платежів: Stripe Connect і Stripe Checkout. У цій статті ми розглянемо їхні основні функції та переваги.

Stripe Connect: Платформа для маркетплейсів і платформ

Stripe Connect - це рішення, розроблене спеціально для маркетплейсів, платформ та інших бізнес-моделей, що включають кілька сторін. Він дає змогу легко приймати платежі та виплачувати кошти третім особам, таким як продавці або постачальники послуг.

Основні можливості Stripe Connect:

 1. Гнучка маршрутизація платежів.
  Ви можете налаштувати розподіл коштів між різними учасниками транзакції, чи то платформою, продавцями, чи то іншими сторонами.
 2. Просте підключення нових учасників.
  Stripe Connect спрощує процес реєстрації та верифікації нових продавців або постачальників послуг, забезпечуючи дотримання вимог Know Your Customer (KYC).
 3. Глобальне охоплення.
  Підтримка понад 135 валют і десятків популярних платіжних методів дає змогу масштабувати бізнес на міжнародному рівні без додаткових зусиль.
 4. Потужні інструменти для платформ.
  Stripe Connect надає інструменти для управління користувачами, виплатами, звітами та аналітикою, а також ролями та дозволами.
 5. Додаткові джерела доходу.
  Платформи можуть монетизувати платежі, стягуючи комісію з транзакцій або пропонуючи додаткові фінансові послуги, як-от кредитування або випуск карток.

Stripe Checkout: Оптимізована форма оплати:

Stripe Checkout - це готова до використання форма оплати, оптимізована для підвищення конверсії. Вона може бути вбудована безпосередньо на ваш сайт або використана як окрема сторінка, розміщена на Stripe.

Ключові переваги Stripe Checkout:

 1. Висока конверсія.
  Stripe стверджує, що використання Checkout підвищує конверсію на 8% порівняно з іншими формами оплати.
 2. Підтримка безлічі платіжних методів.
  Checkout підтримує понад 40 популярних платіжних методів, включно з кредитними/дебетовими картками, Apple Pay, Google Pay і багатьма іншими.
 3. Адаптивний дизайн.
  Форма оплати автоматично підлаштовується під розмір екрана, забезпечуючи зручний користувацький досвід на будь-якому пристрої.
 4. Налаштування зовнішнього вигляду.
  Ви можете налаштувати кольори, шрифти і стилі елементів форми, щоб вони відповідали брендингу вашого сайту.
 5. Додаткові функції.
  Checkout пропонує такі функції, як автоматичний збір податків, крос-продажі, підписки, відновлення покинутих кошиків і багато іншого.

Підтримувані платіжні методи Stripe Checkout

Згідно з документацією Stripe, Stripe Checkout підтримує понад 40 локальних платіжних методів, включно з:

 • Кредитні та дебетові картки: Visa, Mastercard, American Express, Discover, JCB, Diners Club, China UnionPay та ін.
 • Цифрові гаманці: Apple Pay, Google Pay, Microsoft Pay тощо.
 • Купівля зараз, оплата пізніше: Afterpay, Klarna та ін. BNPL-сервіси
 • Банківські перекази та прямі дебетові операції
 • Локальні платіжні методи в різних країнах: iDEAL у Нідерландах, SOFORT у Німеччині, Alipay і WeChat Pay у Китаї та багато інших.

Stripe Checkout автоматично визначає найбільш підходящі платіжні методи на основі місця розташування покупця та інших факторів. Продавці можуть вмикати або вимикати певні методи оплати через панель управління Stripe.

Підтримувані валюти Stripe Checkout

Згідно з документацією Stripe, Stripe Checkout підтримує понад 135 валют з усього світу для приймання платежів. Однак слід зазначити, що доступні валюти можуть варіюватися залежно від використовуваного платіжного методу і місця розташування покупця.

Для платежів за картками Stripe підтримує широкий спектр валют, включно з основними світовими валютами, як-от долар США (USD), євро (EUR), фунт стерлінгів (GBP), ієна (JPY) та багато інших. Повний список підтримуваних валют для платежів за картками можна знайти на сторінці валют Stripe.

Для альтернативних платіжних методів, як-от банківські перекази, цифрові гаманці та локальні платіжні системи, доступні валюти визначає сам платіжний провайдер. Тому для кожного платіжного методу список підтримуваних валют може відрізнятися. Цю інформацію можна знайти на відповідних сторінках документації для кожного платіжного методу.

Крім того, Stripe Checkout також підтримує функцію адаптивного ціноутворення, яка дає змогу автоматично відображати ціни в локальній валюті покупця на основі його місця розташування.

Покращення конверсії за допомогою Stripe Checkout

Stripe Checkout пропонує безліч функцій і оптимізацій, які допомагають підвищити конверсіюпід час оплати замовлень. Ось деякі ключові способи поліпшити конверсію задопомогою Stripe Checkout:

 

 1. Підтримка безлічі платіжних методів.
  Stripe Checkout підтримує понад 135 валют і понад 40 популярних платіжних методів, включно з кредитними/дебетовими картками, цифровими гаманцями (Apple Pay, Google Pay та ін.), локальними платіжними системами та іншими варіантами. Пропонуючи бажані методи оплати для кожного клієнта, ви підвищуєте ймовірність успішного завершення покупки.
 2. Адаптивний дизайн для мобільних пристроїв.
  Близько 42% всіх онлайн-покупок у 2022 році здійснювалося з мобільних пристроїв. Stripe Checkout автоматично адаптується під мобільні інтерфейси, забезпечуючи відмінний користувацький досвід на смартфонах і планшетах.
 3. Локалізація таі нтернаціоналізація.
  Checkout використовує геолокацію для визначення країни клієнта й автоматично локалізує сторінку оплати рідною мовою, відображає відповідні поля (наприклад, VAT для європейців) і дотримується місцевих податкових законів. Це знижує відмови через проблеми з локалізацією.
 4. Валідація даних у реальному часі.
  Завдяки машинному навчанню Checkout виявляє та дає змогу миттєво виправляти найпоширеніші помилки введення даних, зменшуючи кількість відмов із цієї причини.
 5. Прискорена оплата та інтеграція знижок.
  Stripe Checkout дає змогу клієнтам, що повертаються, оплачувати покупки в один клік, а також легко інтегрувати купони, знижки та акції, підвищуючи конверсію.
 6. Аналітика та A/B-тестування.
  Аналітика Stripe дає детальні дані про продажі, зокрема середній чек, частоту покупок і довічну цінність клієнта. А інструмент A/B-тестування дозволяє порівнювати ефективність різних платіжних методів.
 7. Швидке завантаження сторінки.
  Stripe Checkout оптимізовано для швидкого завантаження, що критично важливо, оскільки затримки істотно знижують конверсію.

Таким чином, використовуючи Stripe Checkout з його численними оптимізаціями для різних пристроїв, регіонів і переваг клієнтів, ви можете значно підвищити конверсію під час оплати замовлень на вашому сайті.

Використання інструментів Stripe

Stripe Connect і Stripe Checkout можна використовувати як окремо, так і разом, залежно від ваших бізнес-вимог. Наприклад, платформа може використовувати Stripe Connect для управління платежами між покупцями і продавцями, а Stripe Checkout - для створення оптимізованої форми оплати на стороні покупця.

Підсумовуючи, можна з упевненістю сказати, що Stripe пропонує потужні інструменти для створення безпечних і зручних платіжних рішень, які можуть значно підвищити конверсію і спростити масштабування бізнесу. Незалежно від того, чи є ви маркетплейсом, платформою або звичайним інтернет-магазином, Stripe Connect і Stripe Checkout можуть стати чудовим вибором для ваших потреб у сфері платежів.

Михайло Бірман
Михайло Бірман
Засновник, власник і генеральний директор Western Bid, провідної платформи в галузі e-commerce в Україні з 2001 року.

Реєстрація на подію

Залишайте заявку на реєстрацію на подію

Дякуємо за заявку!

Протягом 2 робочих днів ми надішлемо Вам лист з подальшою інформацією на вашу пошту.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Інші новини та події

Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Etsy
12.07.2024

Як продавати на Etsy з України: покращення рейтингу лістинга в пошуку Etsy

Як продавати на etsy з України, як покращити рейтинг лістинга в пошуку Etsy, аналіз статистики на етсі та конверсії

Читати далі
Поради
09.07.2024

Що можна продавати в інтернеті

Що можна продавати в Інтернеті: категорії товарів і стратегія продажів

Читати далі
PayPal
08.07.2024

PayPal Monobank

Виведення грошей за схемою PayPal MonoBank для некомерційних переказів. Оплата товарів через PayPal з розрахунком через MonoBank

Читати далі
Поради
04.07.2024

Що краще продавати в інтернеті

Дізнайтеся, які товари мають найбільший попит в інтернеті та які з них найкраще продавати. Отримайте корисні поради для українських підприємців, які планують виходити на міжнародні ринки, та дізнайтеся, як максимізувати свій прибуток за допомогою платформи Western Bid

Читати далі
Доставка
30.06.2024

Як найдешевше відправити посилку в США

Ви вже знаєте, як дешевше відправити посилку в США з України? Найкращі ціни та швидкі терміни - у Western Bid

Читати далі
Доставка
28.06.2024

Як дешевше відправити посилку в Ізраїль

Ви вже знаєте, як дешевше відправити посилку в Ізраїль з України? Звичайно, з Western Bid

Читати далі
Stripe
27.06.2024

Stripe платіжна система: як підключити в Україні

Stripe платіжна система в Україні: як підключити свій магазин до Stripe

Читати далі
Доставка
24.06.2024

Як дешевше надіслати посилку в Канаду з України

Шукаєте, як дешевше відправити посилку в Канаду з України? Western Bid відправляє посилки з України до Канади дешевше за всіх

Читати далі
Shopify
21.06.2024

Shopify Україна: 100 кроків до успіху

Продаєте на Shopify Україна? Чек-лист зі 100 порад допоможе зрозуміти, чи все ви зробили для успіху

Читати далі
Shopify
20.06.2024

Як почати продавати на Shopify

Як почати продавати на Shopify. На що слід звернути увагу при відкритті магазину Шопіфай

Читати далі
Stripe
18.06.2024

Інструменти Stripe Connect і Stripe Checkout

Огляд інструментів Stripe Connect та Stripe Checkout. Поради використання та переваги

Читати далі
Доставка
17.06.2024

Скільки коштує надіслати посилку з України до Німеччини

Скільки коштує посилка до Німеччини, і чому краще відправити її через Western Bid

Читати далі
Fulfillment
06.06.2024

Послуги Фулфілмента (Fulfilment Services)

Які переваги існують при замовленні послуг фулфілмента (fulfilment services) у компанії Western Bid

Читати далі
PayPal
05.06.2024

Як отримати гроші на PayPal? Як вивести гроші з PayPal?

Як отримати гроші на PayPal, торгуючи з України, і як потім вивести гроші за продані товари, які були оплачені через PayPal?

Читати далі
Instagram
02.06.2024

Як продавати в Інстаграм з України

Як почати продавати в Інстаграм. Що продавати в Інстаграмі, і як підготуватися до продажів. Як продавати в Інстаграм у 2024-му році

Читати далі
Shopify
01.06.2024

Як українським продавцям на Shopify підключити Stripe через Western Bid

Підключення українських магазинів на Shopify до платіжки Stripe

Читати далі
Доставка
30.05.2024

Як дешевше відправити посилку до Німеччини

Скільки коштує надіслати посилку в Німеччину. Найдешевший спосіб відправити посилку з України через експрес та економ

Читати далі
Shopify
21.05.2024

Що таке Shopify? Переваги від Shopify Experts Western Bid

Що таке Shopify, чому Shopify це найкращий вибір, як знайти Shopify experts та інтеграція з Western Bid

Читати далі
PayPal
17.05.2024

Paypal в Україні

PayPal - що це? PayPal в Україні: як зареєструватися, як отримати гроші, як вивести гроші з PayPal.

Читати далі
Shopify
15.05.2024

Дропшиппінг на Shopify = $$$

Як почати дропшиппінг-бізнес на Shopify: покрокова інструкція від Western Bid. Дотримуйтесь кроків у статті, підключайтеся до нашої платформи, і заробляйте!

Читати далі
Поради
03.05.2024

12 порад для роботи з фулфілментом

Як правильно організувати роботу з фулфілмент-центром Western Bid у США

Читати далі
Amazon
25.04.2024

Як продавати на Амазон з України

Як продавати книжки та товари на Амазон, як почати продавати на Амазон з України успішно і без помилок з Western Bid

Читати далі
Поради
22.04.2024

Що продавати в Інтернеті

Що продавати в інтернеті у 2024 році. Що можна продавати в Інтернеті з дому. Що можна виробляти вдома і продавати з прибутком.

Читати далі
Nova Poshta
18.04.2024

Western Bid + Нова Пошта: міжнародна доставка за кордон у 2024 році

Нова пошта - міжнародна доставка: скільки коштує і як відправити посилку Новою Поштою

Читати далі
PayPal
15.04.2024

PayPal Україна: Як отримати гроші на PayPal за продажі

Як покупці Ваших товарів можуть оплатити їх через PayPal користуючись платформою Western Bid

Читати далі
Shopify
12.04.2024

Як просувати свій Shopify магазин

Чек-лист для просування магазину на Shopify. Маркетинг-стратегії розкрутки магазину

Читати далі
Fulfillment
10.04.2024

Фулфілмент для ecommerce: приховані переваги

Послуги фулфілмента для e-commerce бізнесу та інтернет-магазинів. Фулфілмент у товарці. Плюси фулфілмента.

Читати далі
eBay
05.04.2024

Як продавати на eBay з України у 2024 році

Що і як продавати на Ebay з України. Як почати продавати на Ебей. Тренди Ібей у 2024-му році

Читати далі
Fulfillment
02.04.2024

Фулфілмент для Інтернет Магазину та маркетплейсів

Фулфілмент центр для маркетплейсів та інтернет-магазинів у США: більше, ніж просто order fulfillment

Читати далі
Stripe
01.04.2024

Stripe Україна: доступний через WB!

Stripe Україна дуже потрібен продавцям на Shopify і на інших майданчиках в Інтернеті, адже забезпечує приймання оплат у США

Читати далі
Shopify
27.03.2024

Магазин на Shopify: Перші кроки

Відкриваємо магазин на Shopify разом. Базові кроки для відкриття магазину у 2024-му році

Читати далі
Shopify
26.03.2024

Shopify у 2024-му році. Підготовка до відкриття магазину

Готуйте свій магазин на Shopify до успішного запуску з нашими порадами та рекомендаціями.

Читати далі
Shopify
19.03.2024

Shopify: факти і цифри

Перспективи роботи на Shopify для підприємців: що очікувати від найбільшого конструктора магазинів

Читати далі
Shopify
19.03.2024

10 бестселерів на Shopify

Найбільш продавані категорії товарів на Shopify. Все про бестелери у 2024 році. Цифри та факти, які допоможуть Вам продавати ще успішніше

Читати далі
Shopify
30.11.2023

Shopify. Чого я навчився, запустивши більше 50-ти магазинів

Ця книга від Олександра Радіча – не тільки розбір платформи та технологій роботи з нею зі скрін-шотами, а й приклади, та практичні поради, досвід

Читати далі
Продажі
17.11.2023

Збільшіть свої продажі на Amazon завдяки ОптоМаркет

Революціонізуйте свої продажі на Amazon: відкрийте для себе ОптоМаркет від Western Bid!

Читати далі
Маркетинг
09.11.2023

Сім маркетингових засобів для збільшення продажів у 2024

Що, на думку десятків провідних галузевих фахівців, є запорукою вашого успіху в електронній комерції

Читати далі
Etsy
27.07.2023

Як виставити товари на продаж на маркеті ETSY?

Ви зможете опублікувати свій товар самостійно, якщо ви маєте магазин на Etsy, відновили закинутий або чийсь магазин або працюватимите на іншому магазині

Читати далі
Автоматизація
27.07.2023

Як автоматизувати торгівлю на Etsy, eBay, Amazon в KeyCRM.

Для тих, хто цінує свій час і не хоче витрачати багато часу на обробку і синхронізацію замовлень з Etsy, Ebay, Shopify, вести складський облік

Читати далі
Гроші
27.07.2023

Як заощадити гроші на запуску та розвитку онлайн-продажів.

На початкових етапах запуску онлайн-магазину у власників бізнесу виникає багато питань, і серед них питання про витрати на розвиток сайту та онлайн-продажі

Читати далі
Аналіз ринку
27.07.2023

Як проаналізувати ринок і визначити ціну товару.

Аналіз потрібно проводити для того, щоб дізнатися скільки було товарів продано, за якою мінімальною і максимальною ціною. Можна проаналізувати конкуренцію

Читати далі
Шахрайство
27.07.2023

Як захиститися від шахраїв?

Відмінною особливістю “нової хвилі” шахрайства є покупка товарів за допомогою PayPal-акаунта, доступ до якого був зламаний або вкрадений.

Читати далі
Податки
27.07.2023

Податок на цифрові послуги в Україні

З 1 січня 2022 року в Україні запроваджено податок на цифрові послуги, які надають компанії-нерезиденти країни, у тому числі й на послуги маркетплейсів.

Читати далі
Etsy
27.07.2023

Як розшифрувати рахунок Etsy?

Дізнайтеся що таке - Listing, Transaction, Marketing, Subscription, Tax, VAT. Та де знайти щомісячну виписку вашого магазину!

Читати далі
stripe, stripe украина, stripe ukraine, stripe україна, stripe платежная система, stripe checkout, stripe connect, stripe countries, stripe fees, stripe alternatives, stripe subscription, stripe в украине, stripe in ukraine, stripe в україні, stripe paypal, stripe це, stripe payment methods, как подключить stripe в украине, woocommerce stripe, stripe supported countries, stripe for ukraine, stripe woocommerce, stripe регистрация украина, платежная система stripe, stripe для украины