Chat with us, powered by LiveChat

Блог

Fulfillment
02.04.2024

Склад фулфілмент для інтернет магазину

Фулфілмент для Інтернет Магазину та маркетплейсів

Ключова роль фулфілменту в досягненні успіху на світовому рівні в бізнесі

Ми всі знаємо, що в складній системі світової торгівлі кожен - повторюся, кожен - елемент відіграє важливу роль. Однак існує дещо, що залишається за кадром, незважаючи на істотний внесок у бездоганне виконання операцій і задоволеність споживачів у великих і малих міжнародних компаніях - і це фулфілмент. Цей пакет послуг виходить далеко за рамки простого пакування та відправлення товарів; він пов'язаний зі створенням певної моделі бізнесу, яка робить ваших покупців відданими та вдячними, які пишуть відгуки та рекомендації, навіть якщо вони перебувають на іншому кінці Землі. Ми надаємо послуги фулфілмента понад п'ять років, і ми-то точно знаємо, як важливо, щоб покупець був завжди задоволений.

Fulfillment: Прихований герой міжнародної торгівлі

Уявіть собі: ви замовляєте бажаний продукт з іншого боку планети, і він надходить швидше, ніж посилка із сусіднього міста. Ця ефективність не випадкова, а є результатом точно налаштованих стратегій фулфілменту, що застосовуються глобальними компаніями (такими, наприклад, як Amazon або iHerbs). Фулфілмент може не перебувати в центрі уваги, але він, безумовно, є життєво важливою ланкою в широкій, взаємопов'язаній мережі міжнародної торгівлі - великій корпоративній та малій, розрахованій для дрібного і середнього бізнесу.

Давайте в цій статті розкриємо причини та методи, через які фулфілмент посідає беззаперечно ключове місце в логістичних ланцюжках, і є основою успіху у світовому бізнесі.

Фулфілмент це що?

Фулфілмент - це не просто модне слово; це виробничий (саме - виробничий, а не супутній) процес, що охоплює зберігання й управління запасами та стоками товарів, а також збирання, пакування та відправлення замовлень. Фулфілмент потрібен для того, щоб клієнти отримували свої товари вчасно і в ідеальному стані. Таким чином, outsourced fulfillment - це зберігання та надсилання товарів вашим fulfillment partner - іншим бізнесом, структурою, яка не входить до вашої компанії.

Online fulfillment - це новий термін, так називають фулфілмент-центри та преп-центри (зазвичай це два в одному) для онлайн-продавців. Online fulfillment надає можливість контролю за своїм товаром віддалено через Інтернет, а також надає різні онлайн-інструменти (наприклад, вибір способу пересилання), зібрані в одному особистому кабінеті користувача.

International fulfillment - це один warehouse або мережа складів на території зарубіжної держави (або кількох держав). Зазвичай так називають фулфілмент-центр, який не тільки бере на себе завдання складування, пакування та доставки, звільняючи продавця від виконання такої роботи самостійно. International fulfillment виконує завдання швидкої доставки товарів покупцям за один або кілька днів, і тому розташовується набагато ближче до локації кінцевого споживача.

Order fulfillment - це послуга, що являє собою повністю інтегрований з різними маркетплейсами процес відправлення замовлень, які були зроблені покупцями на маркетплейсах або онлайн-аукціонах. Таким чином, замовлення (тобто Order), отримане на будь-якому онлайн-майданчику, одразу потрапляє до фулфілмент-центру, який відразу упаковує і відправляє замовлення покупцеві. Наприклад, фулфілмент-центр Western Bid дає змогу імпортувати замовлення з Ebay, Etsy або Shopify, які через Order Fulfillment опцію задіють схему відправлення товару одержувачу відповідно до отриманого замовлення.

Pick and Pack Fulfillment - ця послуга надається не просто фулфілментом, а fulfillment partner - фулфілментом, якому ви довіряєте викуп товару для подальшого перепродажу.

Ecommerce Fulfillment (ще його називають Retail Fulfillment) завжди надається для потреб онлайн-підприємців, і містить у собі не тільки виконання завдань з пакування та відправлення товарів, а й низку супутніх послуг. Прикладом таких fulfillment solutions, тобто комплексних послуг, може бути Центр приймання та оброблення повернень, перепакування, перевірка товару на збереження після пересилання, підтримка клієнтів онлайн у чаті (зазвичай - цілодобово), і багато іншого.

Зразком Ecommerce Fulfillment є Western Bid: ми пропонуємо найповніший пакет послуг для своїх клієнтів, включно з веденням суперечок і диспутів з покупцями на маркетплейсах, а також надаємо перекладача для розв'язання питань з онлайн-майданчиками та покупцями телефоном.

Фулфілмент для інтернет магазину

У наш час кожен онлайн-бізнес, що розвивається, замислюється про можливість включення у свою бізнес-модель фулфілмента в різних країнах. Інтернет-магазини, які торгують за системою drop shipping, обов'язково використовують фулфілмент, оскільки доставка з Китаю або інших країн у США зараз займає кілька тижнів.
Потрібно зазначити, що склад-фулфілмент Western Bid вирівняв умови гри для своїх клієнтів з України, Молдови та Середньої Азії, даючи приватним підприємцям і компаніям різного розміру доступ до потужних можливостей фулфілменту. Через фулфілмент центр WB навіть малим і середнім підприємствам тепер доступні інструменти, необхідні для конкуренції на світовій арені.

Плюси фулфілмента в тому, що ви доручаєте турботу про ваш товар, його зберігання та відправлення професіоналам. Вам не довелося вкладати кошти в їхнє навчання, і ви не оплачуєте обладнання та оренду складу.

Плюси фулфілмента настільки очевидні, що затьмарюють мінуси, якими є зазвичай висока вартість окремих центрів і неможливість помацати руками свій товар. Адекватний фулфілмент-центр ніколи не стане стягувати непомірну плату за свої послуги, оскільки завжди розраховує на залучення нових клієнтів і на загальний обсяг замовлень. Якщо Fulfillment Centre піднімає ціни, це означає, що він став втрачати клієнтів. Звичайно, ми не говоримо про звичайну інфляцію в розмірі 4-5% на рік.

Значимість фулфілмента в товарному бізнесі

  • Задоволеність клієнтів: У сучасному світі, де очікується миттєве задоволення потреб, поняття "задоволений клієнт" є ключовим. Ефективні практики фулфілмента показують, що міжнародні кордони та великі відстані не виправдовують неприйнятні терміни доставки.
  • Гнучкість при зростанні: У міру зростання компаній складність управління стоками товарів і логістикою збільшується. Ефективні рішення в галузі фулфілмента повинні надавати все більш і більш інноваційні рішення, розвиваючись разом з вашим бізнесом і гарантуючи, що зростання не впливає на надійність.
  • Зниження витрат: Оптимізація процесу фулфілмента дає змогу значно скоротити витрати, від витрат на зберігання до поштових витрат (фулфілмент-центри мають найкращі поштові ціни), при цьому або зберігаючи, або підвищуючи якість обслуговування.

Стратегії майстерності у світовому фулфілменті:

1. Вибір компетентних партнерів

Робота з митницею, дотримання міжнародних правил доставки та забезпечення своєчасних відправлень вимагають досвіду. Важливо співпрацювати з експертами в галузі фулфілменту, які мають світову присутність і перевірену історію успіхів. Прослідкуйте історію Western Bid - ми понад 20 років в e-commerce з величезним числом позитивних відгуків, як від клієнтів, так і від покупців.

2. Інвестиції в технологічні інновації

Використання відповідних технологічних рішень може перетворити вашу стратегію фулфілмента з фінансового тягаря на конкурентну перевагу. Від систем, що надають управління запасами в реальному часі, до автоматизованих рішень для зберігання, технології відкривають шлях до операційної ефективності. Western Bid постійно покращує можливості e-commerce fulfillment сервісів, вкладаючи значні кошти в оптимізацію.

Необхідність фулфілменту

У стратегічній грі міжнародного бізнесу фулфілмент виконує роль вашої королеви. Він демонструє гнучкість, міць і здатність виконувати вирішальні ходи. У міру розвитку світової торгівлі потреба в ефективних, інноваційних стратегіях фулфілменту тільки посилюється. Компанії, які усвідомлюють це і вживають активних дій, не просто виживуть, а й стануть процвітаючими на конкурентному міжнародному ринку.

Зрештою, мета полягає не просто в доставці товару клієнту; вона в тому, щоб перевершити його очікування, незважаючи на величезні відстані. Справжня order fulfillment company - така, як Western Bid - слугує вашим мостом через ці перешкоди, перетворюючи логістичні труднощі на докази відданості вашого бренду найсучаснішим технологіям і зрештою - досконалості.

У світі глобального бізнесу фулфілмент має вищий статус, ніж просто один із можливих елементів шляху; він життєво важливий для досягнення мети - збільшення продажів і успіху Вашого бізнесу. Прийміть це, пристосуйте для ваших потреб, удосконалюйте і спостерігайте за злетом ваших доходів!

Михайло Бірман
Михайло Бірман
Засновник, власник і генеральний директор Western Bid, провідної платформи в галузі e-commerce в Україні з 2001 року.

Реєстрація на подію

Залишайте заявку на реєстрацію на подію

Дякуємо за заявку!

Протягом 2 робочих днів ми надішлемо Вам лист з подальшою інформацією на вашу пошту.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Інші новини та події

Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Shopify
21.05.2024

Що таке Shopify? Переваги від Shopify Experts Western Bid

Що таке Shopify, чому Shopify це найкращий вибір, як знайти Shopify experts та інтеграція з Western Bid

Читати далі
PayPal
17.05.2024

Paypal в Україні

PayPal - що це? PayPal в Україні: як зареєструватися, як отримати гроші, як вивести гроші з PayPal.

Читати далі
Shopify
15.05.2024

Дропшиппінг на Shopify = $$$

Як почати дропшиппінг-бізнес на Shopify: покрокова інструкція від Western Bid. Дотримуйтесь кроків у статті, підключайтеся до нашої платформи, і заробляйте!

Читати далі
Поради
03.05.2024

12 порад для роботи з фулфілментом

Як правильно організувати роботу з фулфілмент-центром Western Bid у США

Читати далі
Amazon
25.04.2024

Як продавати на Амазон з України

Як продавати книжки та товари на Амазон, як почати продавати на Амазон з України успішно і без помилок з Western Bid

Читати далі
Поради
22.04.2024

Що продавати в Інтернеті

Що продавати в інтернеті у 2024 році. Що можна продавати в Інтернеті з дому. Що можна виробляти вдома і продавати з прибутком.

Читати далі
Nova Poshta
18.04.2024

Western Bid + Нова Пошта: міжнародна доставка за кордон у 2024 році

Нова пошта - міжнародна доставка: скільки коштує і як відправити посилку Новою Поштою

Читати далі
PayPal
15.04.2024

PayPal Україна: Як отримати гроші на PayPal за продажі

Як покупці Ваших товарів можуть оплатити їх через PayPal користуючись платформою Western Bid

Читати далі
Shopify
12.04.2024

Як просувати свій Shopify магазин

Чек-лист для просування магазину на Shopify. Маркетинг-стратегії розкрутки магазину

Читати далі
Fulfillment
10.04.2024

Фулфілмент для ecommerce: приховані переваги

Послуги фулфілмента для e-commerce бізнесу та інтернет-магазинів. Фулфілмент у товарці. Плюси фулфілмента.

Читати далі
eBay
05.04.2024

Як продавати на eBay з України у 2024 році

Що і як продавати на Ebay з України. Як почати продавати на Ебей. Тренди Ібей у 2024-му році

Читати далі
Fulfillment
02.04.2024

Фулфілмент для Інтернет Магазину та маркетплейсів

Фулфілмент центр для маркетплейсів та інтернет-магазинів у США: більше, ніж просто order fulfillment

Читати далі
Stripe
01.04.2024

Stripe Україна: доступний через WB!

Stripe Україна дуже потрібен продавцям на Shopify і на інших майданчиках в Інтернеті, адже забезпечує приймання оплат у США

Читати далі
Shopify
27.03.2024

Магазин на Shopify: Перші кроки

Відкриваємо магазин на Shopify разом. Базові кроки для відкриття магазину у 2024-му році

Читати далі
Shopify
26.03.2024

Shopify у 2024-му році. Підготовка до відкриття магазину

Готуйте свій магазин на Shopify до успішного запуску з нашими порадами та рекомендаціями.

Читати далі
Shopify
19.03.2024

Shopify: факти і цифри

Перспективи роботи на Shopify для підприємців: що очікувати від найбільшого конструктора магазинів

Читати далі
Shopify
19.03.2024

10 бестселерів на Shopify

Найбільш продавані категорії товарів на Shopify. Все про бестелери у 2024 році. Цифри та факти, які допоможуть Вам продавати ще успішніше

Читати далі
Shopify
30.11.2023

Shopify. Чого я навчився, запустивши більше 50-ти магазинів

Ця книга від Олександра Радіча – не тільки розбір платформи та технологій роботи з нею зі скрін-шотами, а й приклади, та практичні поради, досвід

Читати далі
Продажі
17.11.2023

Збільшіть свої продажі на Amazon завдяки ОптоМаркет

Революціонізуйте свої продажі на Amazon: відкрийте для себе ОптоМаркет від Western Bid!

Читати далі
Маркетинг
09.11.2023

Сім маркетингових засобів для збільшення продажів у 2024

Що, на думку десятків провідних галузевих фахівців, є запорукою вашого успіху в електронній комерції

Читати далі
Etsy
27.07.2023

Як виставити товари на продаж на маркеті ETSY?

Ви зможете опублікувати свій товар самостійно, якщо ви маєте магазин на Etsy, відновили закинутий або чийсь магазин або працюватимите на іншому магазині

Читати далі
Автоматизація
27.07.2023

Як автоматизувати торгівлю на Etsy, eBay, Amazon в KeyCRM.

Для тих, хто цінує свій час і не хоче витрачати багато часу на обробку і синхронізацію замовлень з Etsy, Ebay, Shopify, вести складський облік

Читати далі
Гроші
27.07.2023

Як заощадити гроші на запуску та розвитку онлайн-продажів.

На початкових етапах запуску онлайн-магазину у власників бізнесу виникає багато питань, і серед них питання про витрати на розвиток сайту та онлайн-продажі

Читати далі
Аналіз ринку
27.07.2023

Як проаналізувати ринок і визначити ціну товару.

Аналіз потрібно проводити для того, щоб дізнатися скільки було товарів продано, за якою мінімальною і максимальною ціною. Можна проаналізувати конкуренцію

Читати далі
Шахрайство
27.07.2023

Як захиститися від шахраїв?

Відмінною особливістю “нової хвилі” шахрайства є покупка товарів за допомогою PayPal-акаунта, доступ до якого був зламаний або вкрадений.

Читати далі
Податки
27.07.2023

Податок на цифрові послуги в Україні

З 1 січня 2022 року в Україні запроваджено податок на цифрові послуги, які надають компанії-нерезиденти країни, у тому числі й на послуги маркетплейсів.

Читати далі
Etsy
27.07.2023

Як розшифрувати рахунок Etsy?

Дізнайтеся що таке - Listing, Transaction, Marketing, Subscription, Tax, VAT. Та де знайти щомісячну виписку вашого магазину!

Читати далі
фулфилмент, фулфілмент, фулфілмент це, fulfilment, фулфилмент для интернет магазина, склад фулфилмент, фулфилмент интернет магазина, фулфилмент для магазинов, фулфилмент для маркетплейсов, ecommerce fulfilment, фулфілмент центр, услуги фулфилмента, fulfilment center, fulfilment services, преп центр, order fulfilment, фулфилмент в товарке, fulfilment centre, преп центр сша, плюсы фулфилмента, fulfilment or fulfillment, фулфілмент що це, минусы фулфилмента, фулфілмент -- це, pick and pack fulfilment, fulfilment service, global ecommerce fulfilment, fulfilment ecommerce, ecommerce fulfilment software, e-commerce fulfilment, fulfilment warehouses, order fulfilment service, omnichannel fulfilment, direct mail fulfilment, fulfilment solutions, ecommerce fulfilment services, e commerce order fulfilment, order fulfilment company, ebay fulfilment, online fulfilment, fulfilment partner, amazon fulfilment centre, fulfilment house, 3pl fulfilment, fulfilment warehouse, fulfilment by amazon, logistics and fulfilment, retail fulfilment, warehouse fulfilment, fulfilment centers, ecommerce order fulfilment, ecommerce fulfilment service, product fulfilment, fulfilment company, pack fulfilment, фулфилмент в товарном бизнесе, amazon fulfilment, order fulfilment software, фулфилмента, outsourced fulfilment, e fulfilment, fulfilment companies, фулфілмент — це, fulfilment logistics, woocommerce fulfilment, amazon fulfilment services, e commerce fulfilment, order fulfilment services, фулфілмент центр аліекспрес, webshop fulfilment, фулфілмент україна, order fulfilment centre, послуга фулфілмент, order fulfilment companies, warehouse and fulfilment, fulfilment amazon, woocommerce order fulfilment, internet fulfilment services, micro fulfilment, international fulfilment, фул филмент, интернет магазин к фулфилменту, фулфілмент, власний склад, зберігання товару, склад в сша, відправка по сша, відправка товару, обробка замовлення, фулфилмент, собственный склад, хранение товара, склад в сша, отправка по сша, отправка товара, обработка заказа, fulfilment, fulfillment