Chat with us, powered by LiveChat

Блог

Fulfillment
10.04.2024

Фулфілмент для eCommerce: приховані переваги

Фулфілмент для ecommerce

Фулфілмент - це частина угоди купівлі-продажу, а саме - необхідний комплекс дій з товаром від моменту купівлі цього товару до моменту доставки цього товару покупцеві. У побуті фулфілментом називають ту операційну його частину, яку для онлайн-продавців та інтернет-магазинів виконують сторонні бізнеси-склади, що до того ж розташовані ближче до основної маси покупців таких магазинів, що істотно скорочує терміни доставки.

Fulfillment center - скільки це коштує?

Існує кілька міфів з приводу фулфілмента.

Міф перший: ця послуга надається фірмами-складами тільки великим бізнесам. Правда в тому, що великим бізнесам без цієї послуги взагалі ніяк не обійтися. До того ж, дійсно, є фулфілмент-центри, які працюють виключно із середнім і великим бізнесом. І причина цього в тому, що робота з великим бізнесом дуже відрізняється від роботи з малими партіями. Але це також означає, що є фулфілмент-центри, які пристосовані саме для обслуговування малого бізнесу або приватних підприємців.

Прикладом такого фулфілмент-центру є склад Western Bid у Маямі. Ми надаємо велику кількість послуг, розрахованих саме на малий бізнес. Наприклад, ми підбираємо оптимальне пакування для товару, комбінуємо відправлення, вкладаємо персональні повідомлення в посилки, пакуємо товари у фабричні упаковки перед відправленням, робимо подарункове пакування та багато-багато іншого.

Ще один міф полягає в тому, що користування фулфілментом досить дороге задоволення. Підставою для цього міфу є політика великих фулфілмент-центрів, що працюють із великим бізнесом. Оскільки офіційно такі центри не можуть відмовити в обслуговуванні приватному підприємцю (це було б дискримінацією), то вони на старті висувають низку умов на кшталт мінімального внеску перед початком роботи та мінімального обсягу товару.

Фулфілмент Western Bid призначений для тих, у кого обсяг замовлень відповідає середньому онлайн-магазину. Максимально ми можемо обслужити всього лише кілька трейлерів на день, і звичайним замовленням для нашого фулфілменту є кількість товару обсягом від однієї коробки до декількох палет. У нас немає помісячного внеску або мінімального обсягу замовлення, а розрахунок вартості послуг не залежить безпосередньо від обсягу або ваги. Ціноутворення дуже прозоре, і ціни для вашої зручності вказані прямо на нашому сайті.

Фулфілмент для маркетплейсів

Ще однією відмінною особливістю фулфілментів для онлайн-продавців є орієнтованість таких центрів на виконання замовлень з маркетплейсів для невеликих бізнесів. Такими майданчиками зазвичай є Ebay і Etsy, де основною масою продавців є приватні підприємці. Робота фулфілмента з Ebay і Etsy, зокрема, передбачає приймання повернень і недоставлених посилок на адресу фулфілмента, а також допомогу у веденні диспутів з покупцями, що часто полягає, наприклад, у наданні фотографій повернутих товарів.

Western Bid ніколи не ставить клієнтів до відома про розцінки на додаткові послуги пост-фактум. Починаючи працювати з нами, ви завжди знайомитеся з прейскурантом, який обумовлює будь-які можливі послуги, які можуть вам знадобитися. ‍

Десять причин працювати з фулфілментом Western Bid

З бесід з клієнтами дуже часто стає зрозумілою картина, яку малює собі в голові продавець, що не користується фулфілментом. Не стверджую, що у фулфілмента Western Bid немає мінусів (і найвідоміший мінус у тому, що фулфілмент не може - поки що - персоніфікувати товар, наприклад, написати ім'я покупця або надрукувати його фото на кухлі). Переваги роботи з фулфілментом, упевнений, ви теж добре собі уявляєте. Однак деякі неочевидні плюси я б хотів перерахувати, бо не впевнений, що вони вам відомі:

  1. Ми не просто ближче до ваших покупців у США. Ви, перебуваючи, наприклад, в Україні, випереджаєте нас за часом на 7 годин, і тому ми встигаємо надсилати посилки згідно з вашими інструкціями день-у-день.
  2. Швидке пересилання не тільки додає вам рейтингу на маркетплейсах. Воно не дає вашим покупцям передумати (або знайти товар дешевше десь ще) під час довгого очікування.
  3. Відправляючи товар з-за меж США, у вас дуже обмежений вибір доставки. З фулфілмент-центру ви можете відправити посилку практично будь-якою доступною службою, що важливо. Ви, напевно, про це не замислювалися, але у багатьох американців свої рахунки з тією чи іншою поштою, і вони принципово не купують товар, якщо він буде доставлений такою поштою.
  4. Ціни на місцеву доставку з фулфілмента покупцеві не просто нижчі з огляду на локацію. Фулфілмент Western Bid має величезні знижки з огляду на великі обсяги, і передає ці знижки своїм клієнтам. Актуальні ціни завжди можна побачити на нашому калькуляторі.
  5. Фулфілмент, як правило, має дуже вигідні ціни в усі країни, а не тільки в США.
  6. Величезна кількість покупців на маркетплейсах ставлять фільтр, який показує доставку товарів тільки зі США. Є цілі маркетплейси, які дозволяють доставку товарів тільки зі США - наприклад, WhatNot або TikTok.
  7. Працюючи з фулфілментом Western Bid, ви не тільки отримуєте місце для зберігання своїх товарів. Ви отримуєте - фактично - Вашу власну адресу в США. На цю адресу надсилають не тільки повернення товарів, але також приходить всіляка кореспонденція, яку ми вам передаємо у звичайному або електронному вигляді.
  8. Ви можете не тільки надсилати товари з фулфілмента, зберігати товари й отримувати на нашу адресу повернення товарів. Ви також можете замовляти на цю адресу товари з будь-якої точки світу, і навіть більше того: ви можете зробити замовлення на викуп товару, і ми самі викупимо і оплатимо доставку потрібної вам кількості товарів.
  9. Ви можете замовити пересилання товарів та/або залишків партій з фулфілмента Western Bid собі додому з доставкою до дверей.
  10. Ми не тільки формуємо посилку з декількох замовлень, ми можемо робити подарункові набори, вкладати вітальні повідомлення та упаковувати товари з однієї партії у фабричні пакети, що прийшли в іншій партії, постачати інструкцією з третьої партії та все це вкладати в коробки з четвертої.

Звичайно, в цьому переліку не вказані само собою зрозумілі для Western Bid речі - такі, як постійна підтримка клієнтів за системою тікетів, емейлом, телефоном та чатом, а також та обставина, що ми не просто надаємо послуги з 2001-го року, а й самі є експертами в е-commerce і оперуємо власним маркетплейсом Lavky.com, і тому розуміємо потреби наших клієнтів краще за інших.

Від щирого серця бажаю вам успішних продажів!

Михайло Бірман
Михайло Бірман
Засновник, власник і генеральний директор Western Bid, провідної платформи в галузі e-commerce в Україні з 2001 року.

Реєстрація на подію

Залишайте заявку на реєстрацію на подію

Дякуємо за заявку!

Протягом 2 робочих днів ми надішлемо Вам лист з подальшою інформацією на вашу пошту.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Інші новини та події

Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Shopify
21.05.2024

Що таке Shopify? Переваги від Shopify Experts Western Bid

Що таке Shopify, чому Shopify це найкращий вибір, як знайти Shopify experts та інтеграція з Western Bid

Читати далі
PayPal
17.05.2024

Paypal в Україні

PayPal - що це? PayPal в Україні: як зареєструватися, як отримати гроші, як вивести гроші з PayPal.

Читати далі
Shopify
15.05.2024

Дропшиппінг на Shopify = $$$

Як почати дропшиппінг-бізнес на Shopify: покрокова інструкція від Western Bid. Дотримуйтесь кроків у статті, підключайтеся до нашої платформи, і заробляйте!

Читати далі
Поради
03.05.2024

12 порад для роботи з фулфілментом

Як правильно організувати роботу з фулфілмент-центром Western Bid у США

Читати далі
Amazon
25.04.2024

Як продавати на Амазон з України

Як продавати книжки та товари на Амазон, як почати продавати на Амазон з України успішно і без помилок з Western Bid

Читати далі
Поради
22.04.2024

Що продавати в Інтернеті

Що продавати в інтернеті у 2024 році. Що можна продавати в Інтернеті з дому. Що можна виробляти вдома і продавати з прибутком.

Читати далі
Nova Poshta
18.04.2024

Western Bid + Нова Пошта: міжнародна доставка за кордон у 2024 році

Нова пошта - міжнародна доставка: скільки коштує і як відправити посилку Новою Поштою

Читати далі
PayPal
15.04.2024

PayPal Україна: Як отримати гроші на PayPal за продажі

Як покупці Ваших товарів можуть оплатити їх через PayPal користуючись платформою Western Bid

Читати далі
Shopify
12.04.2024

Як просувати свій Shopify магазин

Чек-лист для просування магазину на Shopify. Маркетинг-стратегії розкрутки магазину

Читати далі
Fulfillment
10.04.2024

Фулфілмент для ecommerce: приховані переваги

Послуги фулфілмента для e-commerce бізнесу та інтернет-магазинів. Фулфілмент у товарці. Плюси фулфілмента.

Читати далі
eBay
05.04.2024

Як продавати на eBay з України у 2024 році

Що і як продавати на Ebay з України. Як почати продавати на Ебей. Тренди Ібей у 2024-му році

Читати далі
Fulfillment
02.04.2024

Фулфілмент для Інтернет Магазину та маркетплейсів

Фулфілмент центр для маркетплейсів та інтернет-магазинів у США: більше, ніж просто order fulfillment

Читати далі
Stripe
01.04.2024

Stripe Україна: доступний через WB!

Stripe Україна дуже потрібен продавцям на Shopify і на інших майданчиках в Інтернеті, адже забезпечує приймання оплат у США

Читати далі
Shopify
27.03.2024

Магазин на Shopify: Перші кроки

Відкриваємо магазин на Shopify разом. Базові кроки для відкриття магазину у 2024-му році

Читати далі
Shopify
26.03.2024

Shopify у 2024-му році. Підготовка до відкриття магазину

Готуйте свій магазин на Shopify до успішного запуску з нашими порадами та рекомендаціями.

Читати далі
Shopify
19.03.2024

Shopify: факти і цифри

Перспективи роботи на Shopify для підприємців: що очікувати від найбільшого конструктора магазинів

Читати далі
Shopify
19.03.2024

10 бестселерів на Shopify

Найбільш продавані категорії товарів на Shopify. Все про бестелери у 2024 році. Цифри та факти, які допоможуть Вам продавати ще успішніше

Читати далі
Shopify
30.11.2023

Shopify. Чого я навчився, запустивши більше 50-ти магазинів

Ця книга від Олександра Радіча – не тільки розбір платформи та технологій роботи з нею зі скрін-шотами, а й приклади, та практичні поради, досвід

Читати далі
Продажі
17.11.2023

Збільшіть свої продажі на Amazon завдяки ОптоМаркет

Революціонізуйте свої продажі на Amazon: відкрийте для себе ОптоМаркет від Western Bid!

Читати далі
Маркетинг
09.11.2023

Сім маркетингових засобів для збільшення продажів у 2024

Що, на думку десятків провідних галузевих фахівців, є запорукою вашого успіху в електронній комерції

Читати далі
Etsy
27.07.2023

Як виставити товари на продаж на маркеті ETSY?

Ви зможете опублікувати свій товар самостійно, якщо ви маєте магазин на Etsy, відновили закинутий або чийсь магазин або працюватимите на іншому магазині

Читати далі
Автоматизація
27.07.2023

Як автоматизувати торгівлю на Etsy, eBay, Amazon в KeyCRM.

Для тих, хто цінує свій час і не хоче витрачати багато часу на обробку і синхронізацію замовлень з Etsy, Ebay, Shopify, вести складський облік

Читати далі
Гроші
27.07.2023

Як заощадити гроші на запуску та розвитку онлайн-продажів.

На початкових етапах запуску онлайн-магазину у власників бізнесу виникає багато питань, і серед них питання про витрати на розвиток сайту та онлайн-продажі

Читати далі
Аналіз ринку
27.07.2023

Як проаналізувати ринок і визначити ціну товару.

Аналіз потрібно проводити для того, щоб дізнатися скільки було товарів продано, за якою мінімальною і максимальною ціною. Можна проаналізувати конкуренцію

Читати далі
Шахрайство
27.07.2023

Як захиститися від шахраїв?

Відмінною особливістю “нової хвилі” шахрайства є покупка товарів за допомогою PayPal-акаунта, доступ до якого був зламаний або вкрадений.

Читати далі
Податки
27.07.2023

Податок на цифрові послуги в Україні

З 1 січня 2022 року в Україні запроваджено податок на цифрові послуги, які надають компанії-нерезиденти країни, у тому числі й на послуги маркетплейсів.

Читати далі
Etsy
27.07.2023

Як розшифрувати рахунок Etsy?

Дізнайтеся що таке - Listing, Transaction, Marketing, Subscription, Tax, VAT. Та де знайти щомісячну виписку вашого магазину!

Читати далі
фулфилмент, фулфілмент, фулфілмент це, fulfilment, фулфилмент для интернет магазина, склад фулфилмент, фулфилмент интернет магазина, фулфилмент для магазинов, фулфилмент для маркетплейсов, ecommerce fulfilment, фулфілмент центр, услуги фулфилмента, fulfilment center, fulfilment services, преп центр, order fulfilment, фулфилмент в товарке, fulfilment centre, преп центр сша, плюсы фулфилмента, fulfilment or fulfillment, фулфілмент що це, минусы фулфилмента, фулфілмент -- це, pick and pack fulfilment, fulfilment service, global ecommerce fulfilment, fulfilment ecommerce, ecommerce fulfilment software, e-commerce fulfilment, fulfilment warehouses, order fulfilment service, omnichannel fulfilment, direct mail fulfilment, fulfilment solutions, ecommerce fulfilment services, e commerce order fulfilment, order fulfilment company, ebay fulfilment, online fulfilment, fulfilment partner, amazon fulfilment centre, fulfilment house, 3pl fulfilment, fulfilment warehouse, fulfilment by amazon, logistics and fulfilment, retail fulfilment, warehouse fulfilment, fulfilment centers, ecommerce order fulfilment, ecommerce fulfilment service, product fulfilment, fulfilment company, pack fulfilment, фулфилмент в товарном бизнесе, amazon fulfilment, order fulfilment software, фулфилмента, outsourced fulfilment, e fulfilment, fulfilment companies, фулфілмент — це, fulfilment logistics, woocommerce fulfilment, amazon fulfilment services, e commerce fulfilment, order fulfilment services, фулфілмент центр аліекспрес, webshop fulfilment, фулфілмент україна, order fulfilment centre, послуга фулфілмент, order fulfilment companies, warehouse and fulfilment, fulfilment amazon, woocommerce order fulfilment, internet fulfilment services, micro fulfilment, international fulfilment, фул филмент, интернет магазин к фулфилменту, фулфілмент склад Маямі, логістика Маямі, управління складом, ланцюг постачання Маямі, доставка та отримання, управління запасами, виконання замовлень, центр дистрибуції Маямі, електронна комерція, послуги логістики Маямі, фулфилмент склад Майами, логистика Майами, управление складом, цепочка поставок Майами, отгрузка и прием товаров, управление запасами, обработка заказов, дистрибуционный центр Майами, электронная коммерция, услуги логистики Майами