Chat with us, powered by LiveChat

Товари, що потребують дозволу на вивезення, та товари, що заборонені до пересилання

Заборонені до пересилання товари зазначені у відповідному списку на нашому сайті.

Зауважимо, що вантаж не має містити будь-яких заборонених предметів, перелічених в розділі товарів, з якими не працює Western Bid, включаючи (без обмеження) предмети особливої цінності (такі як твори мистецтва, антикваріат), гроші або оборотні документи (такі як чеки, векселі, облігації, ощадні книжки, платіжні карти з позитивним балансом, свідоцтва на акції або інші цінні папери), вогнепальну зброю та небезпечні речовини.

Також існує ряд правил і обмежень:

 • Для виробів з натуральних каменів потрібна гемологічна експертиза. Якщо камені не натуральні (типу цирконію, скла, кераміки, імітації каменів із пластику), то експертиза не потрібна.
 • Для предметів мистецтва, таких як картини (маслом на полотні) і скульптури (гіпс, метал), потрібен дозвіл Міністерства культури. Надіслати за допомогою FedEx і UPS без експертизи можна тільки принт, надруковане зображення. Якщо зображення намальовано, то всі без винятку картини потребують докладення додаткових документів.
  Для пластикових статуеток та іграшок, для виробів промислового зразка, а також для плакатів і принтованих картин дозвіл не потрібний.
 • Для акварелей, олівцевих скетчів, шаржів, для робіт гуашшю або іншою фарбою на папері, дереві, іншому покритті (крім полотна) потрібно до звичайних документів на відправлення додати роздрукований проданий лот з Etsy, Ebay або Lavky з видимою помітною фотографією і вказаною ціною продажу товару. Надіслати за допомогою FedEx і UPS без експертизи можна тільки принт, надруковане зображення. Якщо зображення намальовано, то всі без винятку картини потребують докладення додаткових документів.
 • Для портретів олією на полотні з фотографії потрібно до звичайних документів на відправлення додати роздруківку лота з ціною продажу, а також копію фотографії людини, з якою малювали портрет. Надіслати за допомогою FedEx і UPS без експертизи можна тільки принт, надруковане зображення. Якщо зображення намальовано, то всі без винятку картини потребують докладення додаткових документів.
 • Для складаних ножів і кортиків потрібний висновок про те, що ці предмети не є холодною зброєю.
 • Заборонено пересилання гербаріїв, ікебан, віників, букетів і будь-яких інших засушених квітів, гілок і трав, за винятком виробів з них (типу циновок і ваз).
 • Заборонені до пересилання годинники старше 60 років. Також не дозволені до ввезення в США сонцезахисні окуляри.
 • Заборонено до пересилання зброю і товари подвійного призначення: передавачі, запчастини від військової техніки, радіостанції, оптичні приціли, прилади нічного бачення тощо.
 • Заборонені вироби з бурштину або необроблений бурштин.
 • Заборонені до пересилання ордена, державні нагороди та документи до них (включаючи нагородні значки та відзнаки), а також ордена, значки, медалі та інша атрибутика, що пропагує радянські і/або комуністичні цінності.
 • Якщо у відправленніє літієво-іонний або просто літієвий акумулятор (наприклад, в телефоні, або батарея в ноутбуці/планшеті), необхідно зробити наступне:
  - Роздрукуйте Документ про безпеку. Вкажіть зверху номер відправлення UPS, а внизу поставте свій підпис. Ось зразок
  - Роздрукуйте велику наклейку або маленькі наклейки посилку на кольоровому принтері. Напишіть свій номер телефону в графі For more information, call____________ і приклейте наклейку на коробку з товаром так, щоб її було видно зовні. Документ про безпеку потрібно приклеїти до посилці в окремому прозорому поліетиленовому самоклеючому конверті, що можна отримати у кур’єра або в пункті прийому.

Нагадуємо, що посилки не розкриваються, але просвічуються на митниці. Порушники умов відправлення будуть відключені від сервісу пересилання, а також будуть зобов’язані відшкодувати витрати Western Bid на юридичне вирішення виниклої в результаті неправомірних дій відправника проблеми (якщо такі витрати будуть).

Відправник (в разі необхідності) зобов’язаний надати всі необхідні дозвільні документи на вантаж (сертифікати, довідки, експертизи і т.д.).

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Вам також буде цікаво

Telegram бот

План дій для успішного старту

Приєднуйтеся до нашого чат-боту в Telegram для покрокових інструкцій щодо початку роботи та використання сервісів Western Bid.

YouTube канал

Навчання та натхнення у відео-роликах

Відео-інструкції, поради для новачків та досвідчених продавців на міжнародних майданчиках, мотивація та дослідження трендів.

База знань

Відповіді на всі ваші питання

Деталізовані інструкції щодо використання послуг Western Bid, а також щодо оформлення доставки, прийому та виведення коштів за продані товари.

заборонені товари, товари заборонені для пересилки, товари з якими не працює вестерн бід Western Bid, експертиза для натурального каменя, гемологічна експертиза, культурологічна експертиза, дозвіл міністерства культури, бурштин вироби з бурштину, висновок що товари не є холодною зброєю, запрещенные товары, товары запрещенные к пересылке, товары с которыми не работает вестерн бид Western Bid, экспертиза для натурального камня, гемологическая экспертиза, культурологическая экспертиза, разрешение министерства культуры, янтарь изделия из янтаря, заключение что товары не являются холодным оружием