Chat with us, powered by LiveChat

Які реквізити  PayPal надати для прийому платежів через Western Bid?

Реквізити для прийому платежів можна подивитися в особистому кабінеті, який буде доступний вам після реєстрації на сайті.

Реквізити можна знайти в правому верхньому куті, натиснувши на чоловічка і вибравши “PayPal адресу”:

Скопіюйте їх і вставте в налаштування платежів на маркетплейсі.

Зверніть увагу, прийом платежів через PayPal быльше не приймається на Ebay. Там ви тепер можете приймати платежі самостійно, на власну картку Payoneer. Однак через Western Bid ви можете приймати оплати через PayPal, наприклад, з Etsy та інших маркетплейсів, які дозволяють прийом через PayPal без входу в акаунт.
Зауважимо, якщо платіж надійшов не у доларах, а у іншій валюті, то він буде автоматично конвертований в долари за курсом PayPal.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Вам також буде цікаво

Telegram бот

План дій для успішного старту

Приєднуйтеся до нашого чат-боту в Telegram для покрокових інструкцій щодо початку роботи та використання сервісів Western Bid.

YouTube канал

Навчання та натхнення у відео-роликах

Відео-інструкції, поради для новачків та досвідчених продавців на міжнародних майданчиках, мотивація та дослідження трендів.

База знань

Відповіді на всі ваші питання

Деталізовані інструкції щодо використання послуг Western Bid, а також щодо оформлення доставки, прийому та виведення коштів за продані товари.

яку адресу пейпел пейпал PayPal треба вказати у магазині, де подивитися реквізити пейпал для прийому платежів, правильна РР адреса на етсі, пейпал адреса вестерн бід Western Bid, какой адрес пейпел пейпал PayPal нужно указать в магазине, где посмортеть реквизиты пейпал для приема платежей, точный РР адрес на этси, пейпал адрес вестерн бид Western Bid