Chat with us, powered by LiveChat

Чи можна продавати цифровий продукт?

Торговельна агенція Western Bid працює з продавцями та постачальниками цифрових товарів за звичайними розцінками, проте умови роботи з такими клієнтами відрізняються від умов роботи з постачальниками та продавцями фізичного товару.

Вимоги до клієнтів-продавців цифрового товару:

  • Клієнт має бути автором-виробником цифрового товару. Ваші роботи мають бути авторськими та такими, що не порушують законів про авторське право.

  • Зверніть увагу, що не можна вказувати в назві, тегах або описі лота слова HELP, DONATE, DONATION, CHARITY, SUPPORT – оплата за такі лоти буде повернена.

  • Виведення коштів за транзакціями, отриманими за цифрові товари, можливе не раніше 3 днів з моменту зарахування.

  • Скарги, подані покупцями до РayPal, однозначно вирішуються на користь покупця.

  • Western Bid залишає за собою право зробити більш жорсткими правила роботи з конкретним продавцем цифрового товару або повністю припинити обслуговування клієнта-продавця цифрового товару, якщо вважатиме, що ризик роботи з таким продавцем перевищує визначений агенцією Western Bid рівень ризику.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.
як продавати цифровий товар через Western Bid, як отримати дозвіл на продаж цифрового товару через вестерн бід, чи працює Western Bid з цифровим товаром, умови продажу цифрових товарів через вестернбід, що таке цифровий товар, скарга на цифровий товар, как продавать цифровой товар через Western Bid, как получить разрешение на продажу цифрового товара через вестерн бид, работает ли Western Bid с цифровым товаром, условия продажи цифровых товаров через вестернбид, что такое цифровой товар, жалоба на цифровой товар