Chat with us, powered by LiveChat

Документи для реєстрації та їх подача

Документи необхідно надіслати до першого виводу коштів і оформлення першої посилки.

Для власників магазинів на Shopify або інших CMS-платформах документи необхідно надіслати для підключення вашого сайту до системи прийому платежів після того, як ваша заявка схвалена.

Також послуга “Зовнішній товар” доступна тільки клієнтам, які мають підтверджений профіль.

Зверніть увагу, ми не працюємо з клієнтами з Криму і ОРДЛО.

У 2021 році з’явилися обов’язкові вимоги до формату документів. Ми приймаємо тільки кольорові фото або скани документа і НЕ приймаємо чорно-білі копії, скріншоти. На фото має бути видно кути документа. Будь ласка, робіть фото або скан документів акуратно – без сторонніх предметів і пальців в кадрі. На фото документів допустимі водяні знаки, але вони не повинні закривати інформацію і фото, представлені на документі.

До уваги вже зареєстрованих користувачів: якщо вигляд ваших документів, що ви довантажувати для верифікації профілю Western Bid, не відповідає вище зазначеним вимогам, вам необхідно завантажити їх знову в потрібному форматі. У деяких випадках для виведення грошей ми можемо попросити завантажити оновлені фото документів до закінчення цього терміну.

Для того, щоб почати виводити гроші з системи Western Bid, необхідно відсканувати або сфотографувати цифровою камерою, а потім надіслати нам наступні документи:

 • Кольорове фото (скан) внутрішнього паспорту (1, 2 розворот) або ID-карти. Важливо, щоб було видно всі кути документа. Якщо вам виповнилося більше 45 років, то необхідно фото і третього розвороту паспорта з фотографією.

 • Документ, що підтверджує місце проживання (або штамп про прописку в паспорті). Якщо ви не живете за місцем прописки, надайте будь-який документ із зазначеним у ньому вашим ім’ям і адресою проживання. Для цього підійде будь-який офіційний документ з ім’ям, прізвищем та адресою, що збігаються з зазначеними у вашому профілі. Наприклад:
  – виписка з банку / кредитної картки,
  – квитанція про оплату комунальних послуг,
  – податкова накладна,
  – інша виписка / довідка, видана урядом для проживання.
Ще раз наголосимо: адреса, вказана при реєстрації в Western Bid, має збігатися з адресою на наданих документах, незалежно від того, чи проживаєте ви за цією адресою на даний момент чи ні.

 • Заповнену англійскою мовою та підписану Користувацьку угоду.

 • Для жителів України необхідно відправити фото / скан ІПН (Картка платника податкiв).

В розділ “Додатковий документ” необхідно завантажити додатковий документ, якщо він необхідний. Наприклад, документ про зміну прізвища. Якщо такого документа немає, нічого в цей розділ довантажувати не потрібно.

Документи мають бути відправлені перед оформленням першого запиту на виведення грошей, а також в разі зміни реєстраційних даних.

На одну особу повинна бути 1 копія документів.

У профіль також можна додати партнерів. В цьому випадку можна буде вивести гроші на реквізити ваших партнерів. Як додати партнерів читайте в статті.

Як завантажити документи для верифікації кабінету

{wrap--two-columns}

{wrap--column-part}

1. В особистому кабінеті, праворуч вгорі, натисніть на іконку людини.

{style--space}

2. Натисніть на пункт меню "Завантаження документів"

{/style--space}

{/wrap--column-part}

{wrap--column-part}

{/wrap--column-part}

{/wrap--two-columns}

{wrap--two-columns}

{wrap--column-part}

3. На сторінці що відкрилася, для завантаження копії паспорта натисніть "Вибрати файли" та оберіть фото документа (1, 2 розворот).

{/wrap--column-part}

{wrap--column-part}

{/wrap--column-part}

{/wrap--two-columns}

{wrap--two-columns}

{wrap--column-part}

4. Після того як обрали файл документа, натисніть "Завантажити"

{/wrap--column-part}

{wrap--column-part}

{/wrap--column-part}

{/wrap--two-columns}

5. Для завантаження документа про підтвердження адреси проживання, потрібно повторити такі ж кроки як для завантаження копії паспорта. В розділі "Підтвердження адреси проживання" обрати фото документа, та натиснути "Завантажити".

{wrap--two-columns}

{wrap--column-part}

6. Також потрібно завантажити користувацьку угоду. Для цього натисніть на пункт "Угода". В новому вікні браузера відкриється примірник із заповненими полями у відповідності до вашої інформації з кабінету. Будь ласка, завантажте примірник, натиснувши "Зберегти". Або одразу роздрукуйте, натиснувши "Печать".

{/wrap--column-part}

{wrap--column-part}

{/wrap--column-part}

{/wrap--two-columns}

{wrap--two-columns}

{wrap--column-part}

7. Внизу користувацької угоди, поставте підпис та актуальну дату підписання у відповідних місцях. Сфотографуйте документ та завантажте до кабінету натиснувши "Вибрати файли" та "Завантажити".

{/wrap--column-part}

{wrap--column-part}

{/wrap--column-part}

{/wrap--two-columns}

8. Завантажте також ідентифікаційний код (ІПН), обравши документ та натиснувши "завантажити"

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.
документи для реєстрації, як надіслати документи, як підтвердити реєстрацію у Western Bid, як верифікувати мій акаунт профіль, які документи потрібно для підтвердження, угода користувача, як додати документи партнерів, документы для регистрации, как прислать документы, как подтвердить регистрацию в Western Bid, как верифицировать мой аккаунт профиль, какие документы нужны для подтверждения, пользовательское соглашение, как добавить документы партнеров