Chat with us, powered by LiveChat

Обмеження на продаж брендових речей: що потрібно знати?

Новий брендовий одяг, взуття та аксесуари

Western Bid за цілою низкою причин не бере участі в купівлі-продажу нового брендового одягу та аксесуарів. Такі фірми, як Gucci, Prada, Armani та інші вимагають, крім усього іншого, спеціальної дилерської ліцензії на продаж нових речей, а також ведуть цілком визначену регіональну цінову політику. Умовами роботи з Western Bid забороняється залучати нашу торгову агенцію в операції з продажу будь-яких нових фірмових брендових речей. Це правило поширюється на будь-які брендові товари відомих фірм, але особливо воно стосується одягу, взуття та аксесуарів через те, що в цьому секторі дуже поширені підробки і контрафактний товар.

Вживані (б/в) фірмові одяг, взуття, сумки та аксесуари

З 1-го квітня 2018 року Western Bid бере участь як посередник в операціях з купівлі-продажу вживаного фірмового брендового одягу, взуття та аксесуарів на певних умовах, а саме:

  • При продажу забороняється видавати нові товари з етикетками за вживані;

  • Заборонені до продажу контрафактні товари;

  • Брендовий одяг, взуття, сумки, галантерея та інші аксесуари вартістю $400.00 USD (або 400€) і вище при виставленні на торги повинні супроводжуватися сертифікатом справжності (Certificate Of Authenticity), "сертифікат автентичності", розміщеним в лістингу і перевіреним на сайті видачі сертифікату*. Сертифікат можна відсканувати і розмістити в якості одного з зображень товару або розмістити у вигляді зображення в описі товару. Сертифікат не може бути розміщений у вигляді посилання, що веде на сторонній ресурс.

Нижче наводиться перелік сайтів, на яких можна отримати сертифікат, відправивши фотографії товару електронною поштою:

REAL AUTHENTICATION

MEMES TREASURES

REALITY CHECK

Звертаємо увагу, що потрібен саме сертифікат, а не “думка” (written opinion, аuthentication і ін.) або будь-який інший документ. Вартість сертифікату становить $25 – $40 в залежності від бренду або фірми, що видає сертифікат **.

Western Bid буде змушений припинити співпрацю з клієнтами-продавцями, які ігнорують дані умови продажу б/в одягу, взуття, сумок і аксесуарів, і заморозити кошти на рахунках таких клієнтів на термін до 180 днів.

Увага! Відповідно до проведених нами досліджень, брендові товари, виставлені з сертифікатом справжності, продаються на 20%-40% дорожче.

* Виняток становлять спеціалізовані маркетплейси, самостійно перевіряють справжність товарів при виставленні на торги. ЕBAY, ETSY, Shopify не є такими маркетплейсами.

** Western Bid визнає сертифікати тільки перерахованих вище компаній. Якщо ви хочете використовувати сертифікат будь-якої іншої компанії, ви маєте спочатку надати його на розгляд, відправивши його нам електронною поштою або через розділ Служба підтримки.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.
Чи можна продавати нові брендові речі, обмеження на продаж фірмових брендових товарів, як отримати сертифікат автентичності, сертифікат справжності, вживані фірмові брендові товари, Можно ли продавать новые брендовые вещи, ограничение на продажу фирменных брендовых товаров, как получить сертификат аутентичности, бывшие в употреблении фирменные брендовые товары