Товари, що потребують дозволу на вивезення, та товари, що заборонені до пересилання

Заборонені до пересилання товари зазначені у відповідному списку на нашому сайті.

Зауважимо, що вантаж не має містити будь-яких заборонених предметів, перелічених в розділі товарів, з якими не працює Western Bid, включаючи (без обмеження) предмети особливої цінності (такі як твори мистецтва, антикваріат), гроші або оборотні документи (такі як чеки, векселі, облігації, ощадні книжки, платіжні карти з позитивним балансом, свідоцтва на акції або інші цінні папери), вогнепальну зброю та небезпечні речовини.

  Також існує ряд правил і обмежень:

   Для виробів з натуральних каменів потрібна гемологічна експертиза. Якщо камені не натуральні (типу цирконію, скла, кераміки, імітації каменів із пластику), то експертиза не потрібна.

   Для предметів мистецтва, таких як картини (маслом на полотні) і скульптури (гіпс, метал), потрібен дозвіл Міністерства культури. Надіслати за допомогою FedEx і UPS без експертизи можна тільки принт, надруковане зображення. Якщо зображення намальовано, то всі без винятку картини потребують докладення додаткових документів.

   Для пластикових статуеток та іграшок, для виробів промислового зразка, а також для плакатів і принтованих картин дозвіл не потрібний.

   Для акварелей, олівцевих скетчів, шаржів, для робіт гуашшю або іншою фарбою на папері, дереві, іншому покритті (крім полотна) потрібно до звичайних документів на відправлення додати роздрукований проданий лот з Etsy, Ebay або Lavky з видимою помітною фотографією і вказаною ціною продажу товару. Надіслати за допомогою FedEx і UPS без експертизи можна тільки принт, надруковане зображення. Якщо зображення намальовано, то всі без винятку картини потребують докладення додаткових документів.

   Для портретів олією на полотні з фотографії потрібно до звичайних документів на відправлення додати роздруківку лота з ціною продажу, а також копію фотографії людини, з якою малювали портрет. Надіслати за допомогою FedEx і UPS без експертизи можна тільки принт, надруковане зображення. Якщо зображення намальовано, то всі без винятку картини потребують докладення додаткових документів.

   Для складаних ножів і кортиків потрібний висновок про те, що ці предмети не є холодною зброєю.

   Заборонено пересилання гербаріїв, ікебан, віників, букетів і будь-яких інших засушених квітів, гілок і трав, за винятком виробів з них (типу циновок і ваз).

   Заборонені до пересилання годинники старше 60 років. Також не дозволені до ввезення в США сонцезахисні окуляри.

   Заборонено до пересилання зброю і товари подвійного призначення: передавачі, запчастини від військової техніки, радіостанції, оптичні приціли, прилади нічного бачення тощо.

   Заборонені вироби з бурштину або необроблений бурштин.

   Заборонені до пересилання ордена, державні нагороди та документи до них (включаючи нагородні значки та відзнаки), а також ордена, значки, медалі та інша атрибутика, що пропагує радянські і/або комуністичні цінності.

   Не дозволено відправлення партій товарів на адреси оптових складів, преп центрів, FBA тощо для подальшого продажу в США, у тому числі – на Амазон. Докладніше.

   Якщо у відправленніє літієво-іонний або просто літієвий акумулятор (наприклад, в телефоні, або батарея в ноутбуці/планшеті), необхідно зробити наступне:

   • Роздрукуйте велику наклейку або маленькі наклейки посилку на кольоровому принтері. Напишіть свій номер телефону в графі For more information, call____________ і приклейте наклейку на коробку з товаром так, щоб її було видно зовні. Документ про безпеку потрібно приклеїти до посилці в окремому прозорому поліетиленовому самоклеючому конверті, що можна отримати у кур’єра або в пункті прийому.

   Нагадуємо, що посилки не розкриваються, але просвічуються на митниці. Порушники умов відправлення будуть відключені від сервісу пересилання, а також будуть зобов’язані відшкодувати витрати Western Bid на юридичне вирішення виниклої в результаті неправомірних дій відправника проблеми (якщо такі витрати будуть).

   Відправник (в разі необхідності) зобов’язаний надати всі необхідні дозвільні документи на вантаж (сертифікати, довідки, експертизи і т.д.).

   Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

   Search
   Generic filters

   Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
   0 800 211 581

   Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом