Коли повертається
комісія Western Bid?

Комісія стягується торговою агенцією Western Bid за участь в акті купівлі-продажу товару або продукту і не залежить від результату операції.

Комісія Western Bid при поверненні грошей покупцеві повертається тільки в трьох випадках:

Покупець помилково зробив оплату два або більше разів за один і той же куплений товар протягом 48 годин. В цьому випадку всі помилкові оплати повертаються покупцеві за запитом клієнта-продавця, і комісія Western Bid, знята за ці оплати, також повністю повертається клієнтові-продавцю.

Покупець помилково зробив оплату і хоче скасувати її протягом 24 годин. В цьому випадку всі помилкові оплати повертаються покупцеві за запитом клієнта-продавця, і комісія Western Bid, знята за ці оплати, також повністю повертається клієнтові-продавцю. Важливо: копія листа від покупця мусить бути додана до запиту про повернення комісії Western Bid, інакше комісію не буде повернуто.

Сталася якась помилка оператора Western Bid при зарахуванні платежу, в результаті якої була знята додаткова комісія

В усіх інших випадках комісійний збір Western Bid не повертається. Це, в тому числі, означає, що комісія Western Bid не повертається, коли:

Клієнт-продавець повертає оплату покупцеві частково або повністю з будь-якої причини (крім випадку отримання помилкової оплати від покупця), включаючи відсутність товару в наявності у клієнта.

PayPal вирішує спір або претензію на користь покупця, і повертає оплату покупцеві.

Покупець відкриває чарджбек.

Правила стягування комісійного збору Western Bid не пов’язані жодним чином з правилами повернення комісії PayPal, тобто Western Bid може не повертати комісійний збір в тих випадках, коли повертається комісія PayPal.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10.00 до 21.00 за Києвом