Чим можна торгувати в інтернеті?

Кожен, у кого з’являється бажання спробувати свої сили в інтернет-продажах, задається питанням: що продати? Як зробити так, щоб перший “млинець не зійшов нанівець”? Поради продати “що-небудь непотрібне” вже не працюють. Отже що ж продавати?

Досвід багаторічної роботи на аукціоні EBAY, а також статистика продажів наших клієнтів дають на це питання однозначну відповідь: головний критерій, якому має відповідати ваш товар  це ексклюзивність. Це або товар, що тільки ви можете продавати і тільки у вас його можуть купити, або тільки вам вигідно продавати цей товар за нижчою (по відношенню до інших аналогічних пропозицій) ціною.

50% наших клієнтів продають предмети колекціювання. І це аж ніяк не марки, значки або етикетки. Це можуть бути, наприклад, книги або плакати, придбані на розпродажу фондів міської бібліотеки. Цікаво, що для західних колекціонерів цінність можуть представляти зовсім не ті раритети, які традиційно вважаються бібліографічними рідкостями у вашому місті. Карикатури на президента Рейгана або навіть Буша  вельми ходовий товар.

 

Мета даної статті не забезпечити вас готовими прикладами товарів на продаж, а тільки лише допомогти вам правильно оцінити ваші можливості і використати вигоду саме вашого, ексклюзивного географічного положення. Адже до появи інтернету колекціонерові з якої-небудь Небраски для того, щоб купити вишитий на Буковині рушник, необхідно було витратити багато часу і сил на подорож, чи не так? Повірте, що в багатомільйонному інтернеті обов’язково знайдеться кілька таких колекціонерів.

Придивіться навколо  можливо, ви знаєте когось, хто виготовляє (або може виготовити) той чи інший продукт, який ви не можете зробити самостійно. Проте ви зможете це продати! Як показує досвід, майстри “золоті руки” цілком здатні створити що-небудь унікальне, проте далеко не завжди такі люди можуть успішно реалізувати результати своєї праці.

Пам’ятайте, що товаром може бути не тільки готова фізична річ. Ви можете продати вміння зробити що-небудь. Наприклад, зліпити бюст людини по надісланій вам інтернетом фотографії. Або зібрати на замовлення будь-який прилад.

Безумовно, ви можете скористатися пошуковою машиною аукціонів, з’ясувавши таким чином, які товари з вашого регіону користуються постійним попитом. Однак ексклюзивність товару в такому випадку опиниться під питанням, особливо з огляду на те, що ваш рейтинг продавця-початківця нижче, ніж рейтинг тих, хто вже давно торгує.

Ще одним прикладом успішного бізнесу можна назвати “гру на різниці потенціалів”. Ви можете стати містком між вже існуючими в вашому місті організаціями (фабриками, клубами за інтересами тощо) і західними споживачами. Погортайте довідники, пошукайте на дошках оголошень.

На завершення хочеться нагадати, що в країнах СНД покупки і продаж в західному сегменті інтернету  це доволі неординарний бізнес, і ця обставина  найбільший ваш плюс. Працюючи з нашою компанією, ви зможете уникнути настороженості по відношенню до себе, як до іноземного новачка з боку західних покупців, а значить  справа за вами, за вашої винахідливістю і талантом!

  Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

  Search
  Generic filters

  Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
  0 800 211 581

  Безкоштовно в робочі дні з 10.00 до 21.00 за Києвом