Які існують обмеження на виведення коштів?

Для виведення грошей з системи Western Bid необхідно надати нам активний трекінг-номер відстеження посилки до оформлення запиту на виведення грошей незалежно від тривалості вашої роботи з нами.

Якщо ви продали лот вартістю понад $ 500, то необхідно дочекатися поки посилка буде доставлена, і тільки після цього подати запит на виведення коштів.

У деяких випадках Western Bid залишає за собою право вимагати додаткову інформацію про продажі. У разі, якщо таку інформацію не буде надано, виведення грошей за продаж товару може бути призупинене або скасоване. Детальніше про це тут.

Ми також утримуємо на вашому рахунку вартість лотів, за якими вашими покупцями відкриті скарги в EBAY або PayPal.

Ви можете вивести суму грошей, що не перевищує ваш поточний баланс.

При оформленні запиту на виведення коштів ви маєтеобрати, які з отриманих оплат ви хочете включити в цей запит.

Запит на виведення коштів може бути оформлений не частіше ніж один раз на добу.

Для клієнтів-продавців, які працюють з Western Bid менше ніж півтора місяці, діють додаткові обмеження (так зване “Правило Новачка”): термін дії “Правила новачка” – 45 днів з моменту отримання першого платежу.

Приклад: продавець почав роботу, виставив кілька лотів, і один з них був куплений. Оплата була зарахована на акаунт продавця у Western Bid 1-го квітня. У цьому випадку “Правило Новачка” діє до 15-го травня включно.

Період дії “Правила Новачка” не залежить від дати реєстрації в системі Western Bid або від часу перевірки надісланих документів.

В період дії “Правила Новачка” виведення грошей клієнту-продавцю з рахунку у Western Bid здійснюється тільки в двох випадках:

  • Отримано підтвердження від покупця про доставку товару (тобто покупець залишив відгук-feedback на сайті продажу).
  • Минуло 45 днів з моменту зарахування платежу на рахунок продавця в системі Western Bid.

Приклад 1: Продавець отримав два платежі, скажімо, $100 і $200 доларів США, 1-го червня в період дії «Правила Новачка».
За продаж у $100 покупцем товару було залишено позитивний відгук 10 червня, а товар, що купив за $200, взагалі відгук не залишив. Клієнт-продавець може зробити запит на виведення $100 вже 11 червня, а гроші за інший продаж (про яку не залишено відгуку) можна вивести через 45 днів, тобто. 15 липня.

Приклад 2: Перший платіж отриманий продавцем 15 березня, і термін дії «Правила Новачка» закінчився 30 квітня. Крім інших платежів, у період закінчення дії Правила Новачка продавцем отримано два платежі, 29 квітня та 1 травня. Платіж, отриманий 1 травня, можна вивести 2 травня, а платіж, отриманий 29 квітня (тобто до закінчення дії Правила Новачка 30 квітня), можна вивести відразу після отримання відгуку, або через 45 днів , тобто. 14 червня.

Адміністрація Western Bid залишає за собою право розглядати терміни виведення грошей індивідуально для кожного клієнта, щоб уникнути випадків навмисного ухилення від існуючих обмежень.

Приклад: протягом першого місяця новий продавець продав 2 лоти на суму 20 доларів, а на протязі другого – 100 лотів на суму 3 тисячі доларів. У цьому випадку Western Bid продовжить обмеження, що діють у перший місяць.

На протязі всього Періоду Новачка клієнт-продавець зобов’язаний вставляти номери відстеження посилок для всіх своїх проданих лотів.

 

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом