Як торгувати з Western Bid на зарубіжних маркетплейсах?

Зверніть увагу: у зв’язку зі змінами, впровадженими на Etsy, реєстрація нових магазинів з країн СНД на цьому майданчику тимчасово припинена. Western Bid працює над вирішенням цього питання, і в самий найближчий час ми запропонуємо кілька варіантів реалізації ваших товарів на Etsy. Будь ласка, слідкуйте за актуальними новинами тут.

Всі великі торгові майданчики, включаючи Etsy, Walmart або NewEgg приймають, як правило, тільки два види оплати – кредитні картки і PayPal. Як же працювати на цих та інших маркетплейсах продавцям з України з огляду на регіональні обмеження щодо прийому грошей з PayPal?

Вихід простий – співпрацюйте з Western Bid і безперешкодно ведіть бізнес на зарубіжних торгових майданчиках! Працюючи з нами, ви отримаєте можливість приймати оплати PayPal за найнижчою ставкою 1.9% + $ 0.30 (при отриманні платежів з США; 2,9% +30 центів – для отримання платежів з інших країн), а наша комісія складає всього 4%!

Про те, як торгувати на Etsy ми писали в окремих статтях, а зараз детально розглянемо про те, як почати роботу на маркетплейсе через Western Bid?

Зареєструйте магазин або аккаунт на обраному вами маркетплейсі.

Нижче наведені обов’язкові вимоги до платформи:

  • сайт дає можливість приймати оплати на PayPal без верифікації;
  • оплата за покупку йде безпосередньо від покупця до продавця
  • оплата на продані лоти не здійснюється торговим майданчиком як консолідований платіж.

Ознайомтеся з варіантами представлення та публікації товарів на Etsy. 

Якщо ви хочете торгувати на будь-якому іншому маркетплейсі, крім Etsy, усі реквізити для підключення є у Особистому Кабінеті.

  • Додайте перші оголошення.
  • Налаштуйте спосіб оплати. Для прийому платежів через Western Bid потрібно вказати наш PayPal.Гроші з продажу спочатку будуть надходити на наш рахунок, протягом доби відображатимуться у вашому особистому кабінеті Western Bid, а після відправлення товару, ви зможете вивести їх на свій рахунок. Така процедура якраз пов’язана з регіональними обмеженнями на прийом грошей з PayPal.
  • Після продажу, упакуйте і відправте товар. Через особистий кабінет Western Bid ви можете оформити відправки: Укрпоштою (оплата на відділенні, повністю не заклеювати – посилки перевіряють); Консолідація Плюс (оплата з рахунку Western Bid), UPS Express, FedEx, Nova Poshta Global – в 100+ країн світу (оплата з рахунку Western Bid).

Вітаємо, ваш магазин працює!

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10.00 до 21.00 за Києвом