Продавати або не продавати

на онлайн платформах?

 

Продавати чи не продавати на он-лайн платформах – ось в чому питання. Чи добре живе і смачно обідає продавець на он-лайн магазинах? Чи можливо в наш час взагалі щось заробити в інтернеті?

Отже, спочатку говоримо про мінуси:

 • Ніякої оплачуваної відпустки, соціального страхування або будь-яких пенсійних бенефитів.
 • Хто не працює – той не їсть: всі перерви в роботі – виключно за свій рахунок. Час роботи з 8 до 5 – вже в минулому: день продавця ненормований. Звичайно, ви можете не працювати вранці, а також у неділю, але – це, знову ж таки, буде за ваш рахунок.
 • Облік і бухгалтерія – неодмінні супутники продавця. Якщо немає здібностей з розрахунками і немає поруч нікого здатного робити це для вас – забудьте про торгівлю на онлайн маркетплейсах та знайдіть собі роботу в іншому місці.
 • ТОВАР з великої літери. Дешевий і затребуваний. Якщо немає до нього доступу або він закінчився – «вуаля», як кажуть французи, з товаром закінчилася і ваша трудова діяльність.

  Тепер – найцікавіше! Перетворимо мінуси в плюси, і додамо дещо до отриманої суми:

  Сплаченої відпустки немає, але це коректно лише частково. Якщо за рік ви не заробили на (хоча б) два тижні в пансіонаті – ви просто скнара і не хочете собі в цьому зізнатися. Не забувайте, час відпустки та її тривалість ви обираєте собі самі, а значить – ви економите гроші. Якщо завтра з’явиться гарячий тур до Таїланду, ви не пропустите його через розклад відпусток, нав’язаний вам підприємством або конторою, де ви служите або працюєте.

  Пенсія – це ВАЖЛИВО. Організуйте індивідуальне підприємництво, як роблять багато наших клієнтів, і у вас буде і стаж, і мінімальна пенсія. Але давайте зізнаємося собі – хіба тернистий шлях продавця он-лайн не припускає дещо більшого доходу, ніж зарплатня молодшого наукового співробітника? Секрет цього полягає в тому, що там НЕМАЄ неуспішних ПРОДАВЦІВ (природний відбір працює швидко і ефективно – або стаєте Power Seller/Star Seller, або ваших товарів на аукціоні або в пошуку ніхто не знайде). Тому, якщо у вас все складеться добре, то забезпечена старість – це «програма-мінімум».

  Чи можна, працюючи інженером, попросити тещу допомогти із завданням? Або попрацювати тиждень за вас? А може, вам вдасться найняти сусідського хлопчика, щоб він замінив вас під час відсутності? Зрозуміло, що ці питання – риторичні. Продажі он-лайн мають кілька складових, які можна доручити різним людям на час вашої відсутності, і справа від цього не постраждає. Ось вам і відповідь на питання про необхідні або вимушені перерви в роботі.

  Ненормований робочий день має також свої плюси – ви і тільки ви вирішуєте, коли вам працювати, а коли – ні. У вас немає проблем з пробками, ви стаєте більш вільним, і єдине, чого варто остерігатися – це небажання зупинитися. Адже кожна година – це ще додаткові 50-100 доларів … Продавати онлайн – штука цікава.

  Он-лайн магазин бере на себе багато функцій бухгалтера, причому – безкоштовно. Система обслуговування Western Bid показує майже всі ваші витрати і баланс. Якщо в кінці місяця ви, отримавши гроші за продажу, не в змозі відняти з отриманої суми витрати на товар і пересилку, то ваш диплом середньої школи, швидше за все, був куплений на чорному ринку. Працюючи на себе в он-лайн продажах, ви не повинні обчислювати відсоток за ставками або норми усушки / утруски товарів при транспортуванні – простого калькулятора вам буде цілком достатньо. При цьому тільки ви знаєте про те, скільки ви заробляєте – чи це не плюс?

  Підписуючи мирний договір, потрібно починати готуватися до війни. Якщо ви знайшли свою нішу в он-лайн торгівлі, першорядної вашою турботою буде виявлення ще однієї на випадок закриття першої. Якщо у вас всього один товар, продаж якого приносить вам прибуток, то ваше становище дуже хитке. Однак в разі, якщо таких товарів декілька, і знаходяться вони в різних категоріях – ви непотоплювані, і зміни ринку або попиту не позначаться на вашому благополуччі.

  Ви і тільки ви будете вирішувати, чи варто займатися таким бізнесом, як продаж товарів в інтернеті. Мета ж даної статті – дати вам додаткові аргументи «за» і «проти», про які ви, можливо, не замислювалися раніше.

  Увага! У країнах, де Ebay.com перейшов на керовані платежі і здійснює виведення грошей продавцям через payoneer, ми тимчасово припиняємо роботу з цим майданчиком. Але готуємо цікаві альтернативні пропозиції, будь ласка, слідкуйте за анонсами.

  Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

  Search
  Generic filters

  Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
  0 800 211 581

  Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом