Як знайти того, хто продасть мій товар?

Ви хотіли почати продавати на Etsy, але зараз реєстрація закрита? Або ви просто хочете делегувати продаж тому, хто вміє це робити?

У нас є для вас рішення! Серед клієнтів Western Bid є авторизовані бізнес-агенти – перевірені продавці на eBay і Etsy з великим досвідом у продажах. Якщо ви хочете знайти бізнес-партнера, ми допоможемо вам почати співпрацю.

Це ідеальне рішення для тих, хто дуже давно хотів знайти спосіб представити свої товари світу і почати гідно заробляти, але ніяк не міг наважитися. А також для людей, які дуже захоплені створенням свого продукту і зовсім не люблять продавати.

Як це працює

1

Зареєструйтеся на нашому сайті

Після реєстрації ви отримаєте доступ до особистого кабінету. В особистому кабінеті вам будуть доступні всі послуги Western Bid, серед яких можливість розмістити ваш товар в безкоштовному закритому маркетплейсі BidMarket.

2

Завантажте ваші документи для верифікації профілю

Щоб мати можливість виставити ваш товар на BidMarket для продажу його авторизованими бізнес-агентами на великих міжнародних маркетплейсах або через їхні сайти, вам потрібно верифікувати ваш профіль в системі Western Bid. Про те, як завантажити документи, можна дізнатися тут. Ваші дані не передаються жодним третім особам, в тому числі бізнес-агентам. Вони зберігаються на захищених серверах в США виключно у компанії Western Bid і потрібні для надання вам послуг.

3

Виставте ваш товар на маркетплейсі BidMarket

Виставити товар в BidMarket можна через особистий кабінет Western Bid. Детальна інструкція про те, як це зробити, тут. Ви зможете завантажити фото товару, його опис і бажану ціну.

4

Дочекайтеся, коли бізнес-агент запропонує вам ціну за ваш товар

Остаточну ціну призначать бізнес-агенти в форматі ставок. Ви можете вибрати ту ставку, що вам найбільше сподобається, і відхилити інші. Бізнес-агенти – це перевірені продавці, які мають досвід більше 300 продажів. Вони знають, який товар затребуваний, вміють вигідно його презентувати, а також мають магазини з хорошим рейтингом, відгуками і постійними покупцями.

5

Підтвердіть ставку

Ви можете вибрати вподобану ставку і бізнес-агента, з яким хочете співпрацювати. Після того, як ваш вибір зроблений, ваша заявка перейде в статус закритої. Вам стануть доступні контактні дані бізнес-агента. А йому ваші контактні дані, що ви вказали для зв’язку з бізнес-агентами (вони можуть відрізнятися від ваших реєстраційних даних в системі Western Bid).

6

Домовтеся з бізнес-агентом про умови співпраці

Бізнес-агент запропонує вам умови реалізації вашого товару. Рекомендуємо обговорити всі ключові моменти і скласти угоду в письмовому вигляді. Бізнес-агенти можуть пропонувати різні умови, ви можете на них погодитися або відхилити. Компанія Western Bid надає площадку для пошуку бізнес-партнерів і не є гарантом вашої угоди.

Чому BidMarket – вдале рішення
для реалізації вашого товару
?

Надійні партнери, з великим досвідом продажів на міжнародних ринках. Всі бізнес-агенти були перевірені відділом безпеки Western Bid і пройшли інтерв’ю

Покупці з усього світу

Можливість займатися улюбленим хобі без відволікання на продажі, маркетинг і рекламу

Готові розпочати співпрацю з бізнес-агентом?

Як виставити товар в Bid Market

Щоб запропонувати свої товари для реалізації в магазинах агентів, необхідно зареєструватися в системі на сайті Western Bid і підтвердити ваш email:

money_to_monobank_account

Заповнюєте всі поля пропонованої анкети і отримуєте доступ в особистий кабінет клієнта Western Bid.Наступний важливий крок – верифікація (тобто, ваш профіль має бути підтверджений системою). Для цього необхідно надіслати нам документи, що підтверджують вашу особу. З переліком документів можна ознайомитися в статті. Процес верифікації займає кілька робочих днів, після чого в інформації профілю з’являється статус “Підтверджено”:

money_to_monobank_account

Верифікованим акаунтам стає доступне особливе підміню особистого кабінету – Bid Market:

money_to_monobank_account

Переходимо в розділ “Контакти” і залишаємо контактну інформацію. Ця інформація буде передана обраним вами для співпраці бізнес-агентам для зв’язку. Зазначимо, що ви можете вказати ім’я, контактний телефон та місто, відмінні від тих, що вказали при реєстрації в системі Western Bid. Пункт “Країна” в анкеті підтягується автоматично з вашого профілю і його змінити не можна. Натискаємо кнопку “Зберегти”.

money_to_monobank_account

Тепер в розділі “Подати заявку” можна розмістити товар, що ви хочете продавати. Виберіть категорію товару, напишіть його назву. Додайте до 4х фотографій товару. Опишіть ваш товар (основні характеристики, можливість персоналізації тощо) – до 80 символів. І поставте бажану ціну. Графу “Бажана ціна” можна залишити незаповненою. Якщо ви залишите це поле порожнім, то бізнес-агент побачить напис “Ціна договірна”.

Зверніть увагу: остаточну ціну призначає агент. Якщо вона вас влаштовує, ви можете підтвердити ставку, якщо ні – відхилити. У разі, коли на ваш товар претендують одразу кілька агентів, ціна призначається в форматі аукціону.

money_to_monobank_account

Натискаємо кнопку “Створити”. Заявка створена. Подивитися всі свої заяки можна в розділі “Мої заявки”.

money_to_monobank_account

У цьому ж розділі “Мої заявки” можна побачити статус заявок. Відфільтрувати заявки пропонується по статусах:
“Відкрита” – тут відображаються всі ваші відкриті на даний момент часу заявки, що очікують ставок,
“Підтверджено” – заявки, ставки на які ви підтвердили і почали роботу з бізнес-агентами,
“Нові ставки” – по цьому фільтру відображаються найостанніші ставки на ваші товари, “Закрита” – заявки, закриті вами, або ті, що знаходяться в роботі – на такі заявки інші бізнес-агенти робити ставки вже не можуть.

money_to_monobank_account

Натиснувши на товар, можна подивитися всю детальну інформацію, а так само побачити всі зроблені на нього ставки, і, за необхідності, закрити заявку.

money_to_monobank_account

Якщо одна ставка підтверджена, то всі інші автоматично відхиляються. Агент може зробити нову ставку, якщо його перша ставка була відхилена.

Заявки, ставки на які ви вже підтвердили, будуть автоматично закриті і не будуть відображатися в списку товарів в Bid Market.

Якщо ви з якоїсь причини більше не хочете виставляти товар на продаж, ви можете закрити або видалити вашу заявку, натиснувши на символ з трьома крапками в правому верхньому куті. Закриту заявку можна за необхідності знову відкрити.

money_to_monobank_account

Бажаємо міцних партнерських зв’язків і хороших продажів!

Ви самостійно зможете відібрати цікаві вам товари постачальників і домовитися про комісії. Зверніть увагу, що ті товари, які ви додасте у ваші магазини, не повинні бути заборонені до продажу через Western Bid і не повинні порушувати політику Etsy і eBay.