Як розміщувати скрипти Google Aналітики та піксель FaceBook на Lavky?

Нашою командою було розроблено та впроваджено всім корисний функціонал. Тепер продавці, які мають свої бізнес-сторінки на FaceBook зможуть розміщувати свою рекламу і тут же переводити клієнта на свою сторінку товару на Lavky.com Marketplace!

 Якщо ви хочете отримати максимальну віддачу від вкладень у рекламу у соціальних мережах, вам слід використовувати Facebook Pixel. За допомогою цього фрагмента коду ви можете вимірювати, оптимізувати та створювати цільову аудиторію для своїх рекламних кампаній, що призводить до збільшення кількості конверсій, збільшення доходів та підвищення рентабельності інвестицій для вашого бізнесу.

КРОК 1. Де знаходиться Facebook Pixel, який ви створили? Зайдіть у ваш бізнес обліковий запис на Facebook і пройдіть в розділ “Events Manager”, і на панелі “Всі інструменти”, клацніть на “Events Manager”, як показано тут:

money_to_monobank_account

КРОК 2. На панелі праворуч, виберіть опцію “Джерела Даних”, і під назвою “Піксель акаунта” і буде той самий ФБ Піксел, який вам необхідний, як показано тут:

money_to_monobank_account

КРОК 3. У вашому обліковому записі Google Analytics, у колонці “Створити ресурс” ви знайдете свій номер пікселя, як показано тут:

money_to_monobank_account

КРОК 4. Тепер залишилося вказати ці номери пікселів у правильних полях на торговому майданчику Lavky Marketplace. У вашому профілі продавця, виберіть опцію “My Stores”:

money_to_monobank_account

КРОК 5. У режимі редагування Облікової Картки продавця треба перейти на нову вкладку “JS scripts”:

money_to_monobank_account

КРОК 6. Щоб піксель працював правильно, він повинен відображатися на кожній сторінці вашого сайту. Найкраще розмістити код у глобальному заголовку вашого сайту. Ми розробили таку можливість, яка дозволить вам додати кілька пікселів у різні поля всередині вкладки “JS scripts”:

money_to_monobank_account

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10.00 до 21.00 за Києвом