Продаж товарів на EBAY

На сьогодні EBAY є найбільшим інтернет-аукціоном в світі. Та перед тим, як почати активно займатися продажами на EBAY, ви маєте зарекомендувати себе як надійне особа. Сформувавши до себе і своєї діяльності довіру, ви з легкістю зможете приступити до використання списків товарів як інструменту для вашого бізнесу на даному аукціоні.

Отже, розглянемо докладніше алгоритм, як продавати на EBAY. Стартом будь-яких продажів є кнопка “Sell”, після натискання на яку перед вами відкриється форма продажу товару, що необхідно заповнити. Вказавши ваш товар в одній з 13000 категорій, ви допоможете потенційному покупцеві знайти вас якомога швидше.

Що краще продавати на EBAY? Все, що завгодно: від інструментів для домашнього ремонту до концертних квитків. Безумовно, на початку вам буде складно вибрати правильну категорію. У цьому випадку вам допоможе розділ «Продати пункт», де ви також зможете вказати свій товар, проте витрати при цьому зростуть.

  Тепер розглянемо детальний алгоритм, який допоможе вам зрозуміти, як продати товар на EBAY правильно:

  Дайте вашому товару оригінальну і в той же час зрозумілу для всіх назву. Краще давайте таку назву, що можна буде легко знайти за допомогою пошукової системи. У назву можна включити фірмове найменування, розмір і колір.

  Надайте письмовий опис товару, вказавши усі його якості та переваги.

  Завантажте фотографії, що демонструють товар покупцям. Фотографії мають дуже велике значення і є половиною успіху вашої справи. Під час продажу великих предметів радимо вам завантажити фотографії із зображенням різних ракурсів товару.

  Почніть проведення аукціону з найнижчою ціни, яку ви готові прийняти від покупця. Пам’ятайте: більш низька ціна дозволить вам залучити більше покупців на початку торгів. За наявності хороших відгуків і створеного гарного списку, радимо вам запустити аукціон з ціною у якусь кількість доларів і 99 центів. Почавши саме з такої ставки, ви зможете отримати більше трафіку на ваш EBAY-аукціон.

  Займаючись продажем в даній системі, необхідно, щоб ваші транспортні витрати були конкурентоспроможними. Маючи рахунок на UPS і Fedex, радимо вам розглянути можливість безкоштовної доставки.

  Завжди пам’ятайте, що продаж на аукціоні EBAY подібен до продажу на будь-якому ринку: тут можна торгуватися і купувати товар за найбільш вигідною ціною.

  У країнах, де Ebay перейшов на керовані платежі і здійснює виведення грошей продавцям через payoneer, ми тимчасово припиняємо роботу з цим майданчиком. Але готуємо цікаві альтернативні пропозиції, будь ласка, слідкуйте за анонсами.

  Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

  Search
  Generic filters

  Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
  0 800 211 581

  Безкоштовно в робочі дні з 10.00 до 21.00 за Києвом