Повернення товару

 

Відкриваючи магазин, продавець, як правило, максимально повно описує сервіс, що надається його магазином, і, в тому числі, вказує, чи приймає він повернення товарів від покупців.

Так, повернення – це додатковий клопіт для продавця. Однак, з іншого боку, готовність продавця прийняти товар назад з поважної причини – грає на користь магазину, оскільки підвищує до нього лояльність з боку покупців.

Отже, що робити, якщо покупець хоче повернути вам товар?

Ознайомтесь з причиною повернення – її повинен вказати покупець (наприклад: товар не відповідає заявленому опису).

Зв’яжіться з покупцем, щоб визначити етапи повернення або заміни товару. Нагадаємо, в разі виникнення необхідності, Western Bid приймає повернення на адресу компанії в Майамі

Стежте за термінами виконання зобовязань. У разі повернення товару, Ebay зобов’язує покупця повернути товар протягом 5 робочих днів з моменту запиту на повернення. А продавець повинен відшкодувати покупцеві кошти протягом 6 робочих днів з дати отримання повернутого товару (гроші будуть списані з вашого рахунку в Western Bid). Якщо покупець згоден на заміну товару, продавець повинен відправити його протягом 5 робочих днів з дати запиту на повернення.

Оплата зворотної доставки стягується з вас або з покупця, в залежності від встановлених вами умов повернення і причини повернення. Важливо: якщо покупець повертає товар, тому що той не відповідає опису в оголошенні, доставлений пошкодженим або в ньому відсутні деталі, то всі витрати з доставки оплачуються продавцем.

Якщо покупець повертає товар з якоїсь іншої причини, в тому числі, тому що просто передумав його купувати, то продавець має право стягувати будь-який збір за повернення товару, зазначений в Умовах повернення в оголошенні.

У країнах, де маркетплейси перейшли на керовані платежі і здійснюють виведення грошей продавцям через payoneer, ми тимчасово припиняємо роботу з цими майданчиками. Але готуємо цікаві альтернативні пропозиції, будь ласка, слідкуйте за анонсами.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10.00 до 21.00 за Києвом