Чи можна змінювати адресу відправника при оформленні посилки?


В Особистому Кабінеті Western Bid ви можете додати до 6-ти різних адрес відправників.

Ви можете вказати відправником себе, свого друга або свого співробітника, документи про прописку або реєстрацію якого ви надасте в UPS.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНО НАДАВАТИ?

При додаванні відправника довантажувати його документи в Western Bid для верифікації не потрібно.

Пам’ятайте, що ви маєте вказати адресою відправлення не фактичну адресу проживання, а адресу прописки, що вказана в паспорті або в документі про реєстрацію відправника.

Копію паспорта та розвороту з пропискою (або довідкою про реєстрацію) відправника слід додавати до кожної відправленої через UPS посилки.

Адреса відправника підтверджується документами, якими ви супроводжуєте посилку. В якості адреси відправника вкажіть адресу прописки в паспорті або адресу в довідці про реєстрацію біженця/переселенця, якщо така є.

Кур’єр може приїхати на будь-яку адресу, що може відрізнятися від вашої адреси прописки.

Відправником може бути будь-яка людина (наприклад – родич або знайомий), який готовий надати необхідні документи.

НА ЯКУ АДРЕСУ БУДЕ ПОВЕРНЕННЯ?

У разі повернення, посилка буде відправлена на адресу складу Western Bid в США або Європі. Вона не повернеться на адресу відправника.

Увага! Мова йде саме про посилки, відправлені безпоседеньо через Western Bid. Для Укрпошти – посилка повертається на адресу відправника.

Увага! Якщо адреса відправника знаходиться поза зоною обслуговування UPS, то ви не зможете оформити посилку.

В такому випадку вам потрібно вказати в якості адреси відправника ваше ім’я, вулицю, будинок і квартиру так, як зазначено в підтверджувальних документах (прописка або довідка), а індекс і місто відправника змінити на індекс і місто найближчого пункту UPS.

В цьому випадку зворотна адреса пройде верифікацію. Список пунктів UPS в Україні знаходиться тут.

Ви також можете вказати відправником іншу особу, яка має прописку в місті обслуговування UPS і готова надати документи для відправлення посилки. Додавати таку особу в реєстраційні дані вашого облікового запису в Western Bid не потрібно.

Через санкції, ми не обслуговуємо клієнтів, які проживають на території Криму або вказують прописку чи реєстрацію в Криму.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом