Як відправити посилку Укрпоштою з особистого кабінету Western Bid?

Система оформлення посилок Укрпошти інтегрована в Особистий Кабінет клієнтів Western Bid.

При оформленні відправлень варто знати, що оплата пересилки, як і раніше, здійснюється у відділеннях Укрпошти при прийомі посилок. В Особистому Кабінеті Western Bid ви можете тільки згенерувати необхідні для відправлення документи.

Аби почати процес відправлення посилки, потрібно:

Зайти в меню Особистого Кабінету “Посилка покупцеві” → “Надіслати через Укрпошту”, поставити позначку-галочку навпроти потрібного товару та натиснути на кнопку “Продовжити”.

До речі, якщо у вас багато товарів, ви можете відсортувати їх за датою або скористатися пошуком за номером транзакції, ім’ям та прізвищем, за поштовим індексом.

money_to_monobank_account

Ви потрапили до розділу “Коригування опису товару”. Зверніть увагу: коли ви робите опис для митного переліку вкладення, максимальна довжина опису не може перевищувати 50 знаків. З правилами складання описів ви можете ознайомитись у цій статті.

Вкажіть короткий опис вкладення англійською та українською, вкажіть кількість товарів і натисніть на кнопку “Продовжити”.

money_to_monobank_account

Після цього ви потрапляєте до меню “Коригування адреси відправника”. Вам потрібно ввести адресу лише один раз, потім система її запам’ятає, і вам не доведеться вводити цю адресу постійно. Ви можете створити до шести різних адрес відправника.

money_to_monobank_account

Заповніть всі поля адреси і натисніть на кнопку “Продовжити”. Якщо у вас є збережені раніше адреси, то можете просто обрати одну з них.

money_to_monobank_account

Далі також натискайте кнопку “Продовжити”. Система в цьому випадку обрала зворотною адресою ту, що ви тільки ввели.

money_to_monobank_account

Далі ви потрапляєте на екран розрахунку вартості відправлення.

Укрпошта пропонує 4 види відправлень: лист, бандероль, дрібний пакет, посилка. Дві найпопулярніші форми – це дрібний пакет і посилка. Прийом бандеролей займає більше часу – на них необхідно клеїти марки.

Переходимо до вибору категорії відправлення. Укрпошта пропонує на вибір 5 категорій. І на відміну від інших доставок, в Укрпошті є можливість відправити “Подарунки” (але це не виключає оплату мита). При надсиланні проданого товару, вибираємо пункт “Продаж товарів”.

Тепер вказуємо габарити та вагу посилки. Зверніть увагу на графу “Сумарна вартість вкладення” – тут потрібно вказати суму без вартості за пересилання. І натискаємо кнопку “Розрахувати”.

Система перевірить, чи підходять вказані вами дані для обраного виду відправлення, та покаже вартість відправки, яку потрібно сплатити у відділенні Укрпошти під час здачі посилки.

Популярне питання: чому при оплаті вартості посилки у відділенні сума на кілька гривень відрізняється від суми, одержаної в Особовому Кабінеті? Відповідаємо: причина – в курсі долара, що часто коливається. Ось тому остаточна вартість може бути плюс мінус кілька гривень.

money_to_monobank_account

Далі йде екран підтвердження введеної вами інформації. Натисніть на кнопку “Роздрукувати документи”<>/p

money_to_monobank_account

Необхідні для відправлення документи (Форма CN22 або Форма C6) можна роздрукувати одразу, а можна — потім. Ви також можете додати посилку в один з існуючих списків Форми 103.

money_to_monobank_account

Форма С6 або СN22 відкриється для роздрукування у новому вікні.

money_to_monobank_account

Додати створені відправлення в нові або існуючи списки Форми 103, а також роздрукувати ще раз документи C6 і CN22 можна з меню зліва “Відправлені посилки” → “Мої посилки Укрпошти”. Оберіть галочками посилки, що ще не знаходяться в списку, і натисніть на кнопку “Додати до списку”.

З’явиться опція додати в існуючий список або створити новий.

Якщо оберете “Створити новий список”, то на наступному кроці зможете вигадати ім’я цьому списку, після чого буде потрібно натиснути на “Продовжити”.

Далі ви побачите підтвердження створення нового списку і можете роздрукувати Форму 103. Ви також можете це зробити пізніше з меню “Відправлені посилки” → “Мої посилки Укрпошти”.

Якщо ви приносите до відділення Укрпошти три і більше відправлень, то відправлення повинні бути сформовані в списки Форми 103. При скануванні одного відправлення зі списку оператор Укрпошти зможе бачити всі відправлення списку разом, і ви зможете розрахуватися одразу за все та отримати один чек. Форма 103 виглядає в нашому випадку таким чином:

Western Bid постійно працює над вдосконаленням системи інтеграції з Укрпоштою. Наразі функція видалення відправлення зі списку Форми 103 ще знаходиться в розробці. У списки можна об’єднувати відправлення тільки одного типу (посилка, бандероль, невеликий пакет або лист).

Проте як створити відправлення Укрпоштою з Особистого Кабінету ви також можете подивитися у нашому ролику:

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10.00 до 21.00 за Києвом