Чи можна змінювати адресу одержувача при оформленні посилки UPS
через Western Bid?

Ви можете змінити:

  • ім’я і прізвище одержувача,
  • адресу доставки (крім країни призначення),
  • додати номер телефону одержувача, якщо він не вказаний в даних покупця.

Ми не рекомендуємо відправляти товари на адресу, відмінну від зазначеного в PayPal-оплаті.

Зверніть увагу, що в разі виникнення скарги про недоставлений товар в PayPal, вона автоматично закриється на користь покупця, оскільки у нас не буде доказів відправлення на адресу, вказану в оплаті.

Іноді змінити адресу одержувача потрібно з огляду на те, що система UPS (кур’єрська доставка) не приймає адресу, вказану одержувачем. У такому випадку потрібно зв’язатися з покупцем по емейлу або в чаті маркетплейса і попросити надати адресу в правильному форматі, а потім змінити адресу в Особистому Кабінеті Western Bid при оформленні посилки.

Щоб уникнути використання наших ексклюзивних сервісів доставки для сторонніх потреб, ми ввели обмеження на кількість змін адреси, а також обмежили можливість миттєвої зміни адреси для товарів вартістю понад $500 USD. Тому для товарів вартістю менше $500 ви можете миттєво змінити до 20 адрес на місяць. По досягненню ліміту, а також для товарів дорожче 500 доларів, запит розглядається адміністратором протягом 24 годин, хоча зазвичай це займає набагато менше часу.

Звісно, якщо ви продаєте багато і вважаєте, що встановлений ліміт незручний,  ми готові його підвищити. Для цього відправите запит в Особистому Кабінеті в пункті меню “Служба підтримки”.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10.00 до 21.00 за Києвом