Як вивести гроші на рахунок ФОП ПриватБанку?

З 27-го квітня 2015 року Western Bid відкрив можливість виведення грошей на валютні рахунки в ПриватБанку в доларах і євро.

ВАРТІСТЬ
ПЕРЕКАЗУ
З WESTERN BID

Виведення грошей з рахунку в американській системі Western Bid БЕЗКОШТОВНЕ, якщо виведення не частіше ніж один раз на сім днів. Якщо частіше, то вартість виведення складе $ 3.00 USD за один переказ незалежно від суми переказу.

Зверніть увагу! Безкоштовне виведення можливе раз на тиждень для одного з цих способів виведення: на картку ПриватБанку, ФОП ПриватБанку або карту Монобанку. Якщо ви використовували один з них, інші протягом наступних 7 днів будуть з комісією 3 $.

ТЕРМІНИ

Термін виведення з моменту обробки запиту і до зарахування грошей на рахунок в ПриватБанку складає 2 робочих дні.

ТАРИФИ ПО КАРТКАХ І РАХУНКАХ ПРИВАТБАНКУ

  • Зарахування на поточний рахунок фізичної особи — без комісії;
  • зняття готівки з поточного рахунку фізичної особи — 1% від суми зняття.

ОБМЕЖЕННЯ

Ліміт 5000 $ на 24 години.

ІНСТРУКЦІЯ З ВИВЕДЕННЯ

В Особистому Кабінеті системи обслуговування в розділі (зліва) “Виведення коштів” натисніть на “Створити запит”, і після вибору транзакцій для виведення встановіть спосіб оплати “Рахунок ФОП у ПриватБанку”. Потім заповніть необхідні поля і надішліть запит на виведення.

Зверніть увагу: виведення можливе лише на доларовий рахунок і лише після підписання договору, в якому зазначені реквізити банку. Якщо раніше був підписаний договір, але реквізити змінилися, необхідно підписати та надіслати нам новий договір із новими реквізитами.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом