Як встановити опцію експрес-доставки UPS тільки для США в моїх лотах на ETSY?

Зверніть увагу: у зв’язку із змінами, впровадженими на Etsy, реєстрацію нових магазинів із країн СНД на цьому майданчику тимчасово припинено. Western Bid працює над вирішенням цього питання та вже пропонує кілька варіантів реалізації ваших товарів. Будь ласка, стежте за актуальними новинами тут.

Зайдіть в Шоп менеджер. Тут потрібно натиснути на “Settings”, потім на “Shipping Settings”. Оскільки нашою метою є встановлення експрес-доставки UPS з України в США, ми встановимо “Shipping Upgrade” так, щоб ним скористалися тільки покупці в США.

Виберемо існуючий профіль пересилання, натиснемо на “Edit”, і спустимося вниз до опції “Shipping Upgrate”. Потім натискаємо на “Add Shipping Upgrade”, вибираємо доставку по всьому світу, тобто “International”, а ось далі в графі “Name” вибираємо “Custom”.

Далі пишемо назву доставки: “UPS Expressto USA only”, тобто UPS експрес-доставка тільки в США.

Обираємо швидкість доставки від 2-х до 4-х днів, і вказуємо ціну, що додасться до вартості зазначеної вами раніше звичайної доставки через Укрпошту.

Зберігаємо зміни.

Таким чином покупець, який покладе ваш товар докошика, при виборі експрес-доставки зрозуміє, що вона діє тільки для США.

Якщо ви хочете встановити експрес-доставку не тільки в США, але й по всьому світу, можна просто вказати “Express” в назві доставки.

Зазначений спосіб можна використовувати для налаштування експрес-доставки до Австралії і/або Канади.

    Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

    Search
    Generic filters

    Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером: 0 800 211 581

    Безкоштовно в робочі дні з 10.00 до 21.00 за Києвом