Як новим продавцям продати товари на Etsy?

На своєму сайті Etsy повідомив, що тимчасово призупиняє можливість реєстрації нових магазинів з країн СНД та інших країн, де не працює Etsy Payments. Більш детально з інформацією можна ознайомитись тут.

Вже діючих облікових записів це нововведення не стосується.

Western Bid

працює над тим, щоб допомогти новим продавцям вийти на міжнародні ринки

На цій сторінці будуть публікуватися регулярні оновлення щодо вирішення ситуації, що виникла

money_to_monobank_account

У нас готові 3 проекти, які успішно вирішують питання із продажами на Etsy.

money_to_monobank_account

Проект №1: Новачки можуть представляти свої товари на Etsy або eBay, виставивши їх на аукціон у закритому Bid Market.

money_to_monobank_account

Проект №2: Ви майстер, колекціонер? Але не хочете витрачати час на організацію продажів? Проект “КОМОК” продасть товар на закордонних торгових майданчиках, а ви отримаєте за це гроші!

money_to_monobank_account

Проект №3: Western Shop – це чудова можливість продавати ваші товари на Etsy з американського магазину та приймати до оплати Etsy Payments!

Важливі рекомендації

Зверніть увагу: зараз не рекомендується змінювати адресу для прийому платежів, оскільки це збільшує ризик блокування магазину. Всі наші адреси робочі: і ті, що були раніше, і ті, що створено для новачків. Тому, якщо ви помітили, що в особистому кабінеті Western Bid вказана інша PayPal-адреса, вам нічого міняти не потрібно. Усі платежі зараховуються.

Щодо оплати комісій та рахунку від Etsy. Багатьох хвилювало питання, чи можна продовжувати оплачувати комісії з картки Bento, яка має американську білінг-адресу. Ми на тестових магазинах все перевірили. Якщо зробити картку Bento основною, Etsy запропонує перемкнути магазин на Etsy Payments. Але це не означає, що ви можете таким чином приймати платежі. Гроші вам просто не зараховуватимуться. Вам потрібно, щоб основним способом оплати у вас залишився PayPal. Назад на метод отримання платежів через PayPal магазин можна повернути, якщо ви позначите картку вашої країни як основний метод оплати. Зараз навіть у світлі останніх змін можна переключити магазин, що діє, з Etsy Payments на PayPal.

Ми не рекомендуємо робити картку Bento основною для оплати комісій, основною завжди має бути картка банку вашої країни. Але якщо раптом помилково карта Bento встановиться як основна, і у вас включиться Etsy Payments, то повернутися на PayPal, по нашому досвіду, зараз можливо.

У будь-якому випадку, якщо переживаєте, ви також можете оплатити комісію з карти, відкритої у вашій країні.

Відео про те, як сплатити комісію з карти Bento можна подивитися тут.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом